Regis, nebesureikšminu gimtadienių. Tačiau pastebiu, kad jie mane priverčia sulįst į save ir tyliai ten pratūnoti, kol “viskas pasibaigs”:)

Kas tas “viskas”, kas pasibaigs?

Ogi kažkokia retrospektyva, suklusimas, įsiklausymas, tyrinėjimas to, kas nauja gimsta. Ir ką sunku užčiuopti, įvardinti.

Tiesa, pastebėjau, kad tokio pobūdžio “gimtadienius”, kai atsitraukiu nuo to, kas buvo ir peršoku į naują laiko ir būties liniją, turiu bent kelis kartus per metus:) Laikas pagreitėjo, „vidiniai gimimai” sutankėjo ir tai – ne apie datą pase…

♾️

…Paskutinius metus gyvenu tik pagal vidinius pojūčius, leidžiuosi vedama ten, kur veda. Be ginčų, svarstymų, su vis didesniu atsidavimu.

Anksčiau (labai anksčiau:) prieš gimtadienius mėgdavau pasislėpt miniose. Džiazo festivalis Klaipėdoje, kuris anuomet vykdavo gimtadinio metu, triukšmingi vakarėliai, noras dėmesio, tačiau ir savotiškas bėgimas nuo jo, gal – baimė likti su savimi…

Paskui atėjo periodas, kai savo gimtadienio metu norėdavau kitiems kažką dovanoti. Ta proga Klaipėdos skulptūrų parke kelis metus rengiau “Baltus piknikus ant žalios žolės”. Tai buvo kameriniai mini festivaliai, į kuriuose rinkdavosi ne tik draugai, bičiuliai, bet ir miestiečiai. Skambėjo Tibeto dubenys, vyko žaidimai, meditacijos, ekstatiniai šokiai…

♾️

O dabar atėjo laikas dovanoti sau save:) Būti ten, kur norisi būti. Daryti tai, ko nori širdis. Nedirbti, o mėgautis. Ir norisi lengvumo visame kame:)

Ir štai, būdama Nyderlanduose, savo mini ašrame, palėpėje, arčiausiai dangaus, burkuojant balandžiams po saulės panelėmis sususisukusiems lizdus, sakau sau “labas”. Kad, dėka savo tėvų – Angelės ir Kazimiero, gimiau birželio 8 d. paryčiais, 0.55 🙂

Sakau sau “labas”, kad pabudau dar vieniems metams. Žinau, jie bus galingi, kupini naujų kūrybinių realizacijų lengvume, jie atneš labai daug gėrio, džiaugsmo ne tik man, bet ir kitiems žmonėms…:)

Oi, tai bus begalybės, dar didesnio vidinio išsiplėtimo, drąsos metai, ne šiaip juk tiek aštunktukų pas mane šiemet:) Ne šiaip sau Jupiteris ir vėl parkeliavo į Dvynius:)

♾️

Na, ir mano dovana sau šiemet – pagaliau sutvarkiau elektroninę parduotuvę, į kurią šiomis dienomis susidėjau visus savo kūrinius – kursus, vebinarus. Čia rasite ir mano knygą “Priminimai”.

Mano parduotuvė – čia: https://rolandalu.lt/parduotuve/

KAINŲ LENGVUMAS:) Savo gimtadienio proga “palengvinau kainas” ir “nubraukiau” jas per pusę, o kai kur – ir dar daugiau.

“Gimtadienio kainų lengvumas” tęsis birželio nuo 8 iki 15 dienos.

Jeigu jums rezonuoja mano energija, “pasivaikščiokite” po mano parduotuvę, gal rasite tai, ko reikia šiai akimirkai, kad ji būtų lengva ar lengvesnė…:)

♾️

Su meile ir šviesa

Rolanda

Patiko? Pasidalink: