Regis, nieko daugiau svarbaus nenutiks.

Labai greit bėgs dienos, kažkur dings naktys… Bus – sveikinsiu aušrą, kartais gersiu kavą lovoje iki pietų.

Valysiu dantis ryte ir veidrodyje matysiu savo pačios klausiantį žvilgsnį: dejavu?taip jau buvo? Paskui “kelkis, jau laikas”, apelsinų sultys, sūrelis varškės be varškės… Pro rūkstantį smilkalą ir degančios žvakės traškesį sveikinsiu saulę.

Iš nuotraukos žvelgs Jis – lyg tyrinėdamas mano šio ryto maldą – tikra ji ar ne? Eisiu per dieną kaip ir visi. Kartais kursiu planus, o kartais leisiu jiems neįvykti.

Kartais jausiu norą kovoti, bet greitai tą norą paleisiu, pajutus kaip įsitempia pečiai vien nuo minties, kad „privalau” kažką nugalėti. Ilgėsiuosi meilės. Ir norėsiu ją pamiršti sutikus.

Išbėgsiu į mišką, kvėpuosiu pavasariu, o rudenį spardysiu spalvotus lapus mūsų parke. Mokysiuos mokytis iš visko. Kas ateina ir praeina. Vis mažiau kalbėsiu.

Neskaitysiu knygų, o dažniau klausysiuos kaip kalba Jis: mūsų parko lapų šnarėjimu, vasarvydžio saulės šiluma, tavo buvimu arba nebuvimu.

…Regis, nieko daugiau svarbaus nenutiks. Svarbesnio už patį gyvenimą, už patį buvimą. Ir nieko norėt nebenorėsiu, nes viskas jau seniai yra. O vienintelis mano svarbus darbas bus stebėti ir stebėtis, kaip gražiai Jis viską sumanė.…

2017 04 11

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: