Šiandien antroji 2023 metų diena. Atverstas baltas metų, naujas šios dienos ir šios akimirkos lapas.

Tai, kas buvo pernai, – jau išnyko. Nebėra to, kas buvo vakar, nebėra net to, kas buvo prieš valandą. Yra tik ši akimirka, kurioje gali įvykti bet kas.

Ir yra tik vienas kelias pakeisti tai, kas kelia skausmą ar diskomfortą, tik vienas kelias pakeisti aplinką ar supančius žmones, tik vienas kelias netobula paversti į tobula – skleisti savo šviesą.

Visi kiti būdai keisti pasaulį iš anksto pasmerkti.

Iš visos širdies linkiu Tau, kuris skaito šias elutes, šiandien padaryti bent vieną mažą žingsnį savo vidinės šviesos link, padaryti bent vieną, niekam nepamatomą tylų judesį savo viduje – būti šiek tiek geresniu, nei buvai prieš kelias akimirkas: atleisti, praleisti, užleisti, nekeisti, neteisti…Būti vidinėje taikoje su savimi, kai taip norisi atsikirsti. Pamilti savo ambicijas tiek, kad jos taptų švelnios lyg avelės dangaus debesyje. Sušukuoti pašiauštus savo, o ne savo artimo plaukus. Visus išorinius rūbus, formas, norą atrodyti ir pasirodyti – pakabinti į spintą.

Ir ataskaitos už tai, ką padarei gera, niekam nereikia duoti. Tai padarei sau, dėl savęs. Ir kartu – dėl visų…

Juk mūsų fizinio kūno laikas šioje Žemėje nėra begalinis. Išėjimas – visuomet su mumis, visuomet šalia.Ir nors turime daug laiko savo viduje tapti šiek tiek gražesniais, kartu – turime labai mažai laiko, jeigu gyvename taip, lyg tas fizinis – šio žemiško rūbo, vardo, formos – buvimas būtų amžinas.

Linkiu sau ir Tau – būti ta šviesa, kurios visi ilgisi. Kuo daugiau akimirkų šiandien, rytoj – būti viską gydančia ir keičiančia šviesa…

Foto. Karinos Venckuvienės nuotrauka

Patiko? Pasidalink: