Ne tada, kai nuplėšiam paskutinį senų metų kalendoriaus lapelį ir į dangų iššauname fejerverkus.

Nauji metai – tai akimirka, kai suvokiam kažką NAUJA ar pradedam kažką NAUJA. Ir nesvarbu, ar ta mūsų asmeninė pradžia atitinka „specialų”, „pradžiai tinkantį” laiką, ar ne.

Nuo tos sekundės, kai suvokiam NAUJA, kinta viskas, kas buvo mums numatyta ar ką patys numatėm…

Realybė persikuria pagal tai, ką nauja suvokėm ir iš karto pradėjome integruoti į gyvenimą…

~ Tai žvilgsnis į ant grindų besivoliojančią seną odą be gailesčio ir apsirengimas nauja oda – be euforijos.

~ Tai neutralumo būsena, nes supranti, kad tavo žengimas

į n a u j a – tai tik dar viena atkarpa, etapas naujumo begalybėje…

~ Tai gilus suvokimas, kad n a u j a – neprieštarauja, nekovoja su tuo, ką vadinome sena, nes skirstymai, skirtumai nyksta ir susilieja Į VIENA.

Tad ir paskutinis šiais metais, mūsų besikuriančios gražios bendruomenės susitikimas – vebinaras, bus apie N A U J U M Ą, kuris mus jau apgaubė ir gaubs artimiausius metus…

Vebinaras, į kuriu kviečiu GRUODŽIO 1 DIENĄ 19.00 ( penktadienį), vadinasi “TAVO NAUJA ODA. ATSIVERK GYVENIMUI BE RIBŲ!”

Apie ką jis?

Tikrai ne apie įvykius, kurių galime laukti 2024-aisiais, o APIE TENDENCIJAS, kurios gali lemti vienokius ar kitokius pokyčius.

Kalbėsim apie tai, kad šis, labai ypatingas laikas, kuris jau atėjo, TIRPDO RIBAS – tarp Naujų ir Senų metų, tarp praeities ir ateities, tarp vakar ir rytoj ir t. t.

Ir tikslus ateities “nuprognozavimas” dabar jau net neįmanomas, nes kaip viskas bus – priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir tik tam žmogui…

Žinoma, 2024 ir 2025 metai tikrai bus grandioziniai. Tačiau tų metų galios nebus įmanoma suvokti, ŽVELGIANT IŠ PRAEITIES – iš faktų, įvykių pozicijos, kuri atstovauja pasekmių pasaulį.

Nes atėjo laikas KURTI NAUJAS PRIEŽASTIS, kad gimtų kitokios pasekmės.

Ir dar. Tos naujos, lyg fotojuostoje vis labiau ryškėjančios NAUJOS REALYBĖS NEBUS ĮMANOMA SUVOKT per PENKIS mums ĮPRASTUS POJŪČIUS…

Visiems teks reiks ugdyti NAUJUS POJŪČIUS…Pasidalinsiu, kokius…🙂

Todėl vertingiausia šiuo metu sutelkt dėmesį į būsenas ir mintis, kurias sėjame š i ą a k i m i r k ą, su giliu suvokimu, kad tai ir yra mūsų Naujų Metų pradžia….🙂

🔴 REGISTRACIJA: https://bit.ly/40PvblA

FOTO. neberandu autoriaus, bet esu jam dėkinga už tokį fantastišką zuikį, primenantį apie Alisą ir olą,į kurią laikas nerti ir mums:))))

Patiko? Pasidalink: