Jam vis reikia ŽINOTI. Jam reikia vis daugiau žinių ir įrodymų, kad jis ŽINO. Vertės patvirtinimų. Diplomų. Sertifikatų.

Tačiau žmogaus vidinė išmintis – vadinkime ją kaip tik norime – nereikalauja diplomo. Žmogaus kūrybos galia netelpa į jokią mokymo programą.

Laisvam žmogui nereikia tarpininkų ir reikalo klausti, ar gyvena, kuria, mąsto, valgo “teisingai”…Jam nereikia savo laisvės patvirtinimo, jeigu jis jaučiasi laisvas savo viduje.

Matau tiek daug talentingų žmonių, kurie laukia paglostymo per galvą, dešimtuko, mokytojo įvertinimo, brandos atestato… Kaip įrodymo, kad jie gali žengti žingsnį toliau į savo nuosavą, kūrybos kupiną, gyvenimą…

Tačiau tą žingsnį juk kiekvienas gali žengt bet kada – be jokių “aukštenių jėgų” leidimo. Ir visiškai nesvarbu, kas yra tos jėgos ir kaip save vadina: mokytojais, Dievais, Seimu, direktoriais ir visasi kitais šventaisiais.

Bet juk ne šventieji puodus lipdo, o tu pats!!:) Kiekvieną akimirką, kai tik leidi dvasiai reikštis tokia forma, kokios ji prašosi pas tave.

Ir kokį savo vidaus indą esi paruošęs tai dvasiai, kiek jame erdvės ir pasitikėjimo tuo, kas pas tave ateina. Ir ant ko neįmanoma pakabinti jokios etiketės…

Nes dvasia reiškiasi per mus be jokių etikečių, prabos numerių ir vairavimo teisių. Ji “vairuoja” per mūsų gyvenimą taip, kaip nori ir kada nori. Ir nuo jos unikalaus “važiavimo” per mūsų gyvenimą – be jokių teisių ir taisyklių – gimsta tai, ko neįmanoma niekaip pavadinti….

Tai ir yra KŪRYBA – galia, kuria apdovanotas absoliučiai kiekvienas žmogus…

🔴 Šiandien prasideda mano nauja programa „Pats sau guru | Tapk laisvas nuo aplinkybių. Baziniai įgūdžiai Naujiems Laikams.”

Grupė jau pilna. Bet…

–> Jeigu jaučiate, kad dabar jums tas laikas, kai norisi pagilinti savo sąmoniningumą, praplėsti vidinės laisvės ribas ir suteikti sau daugiau atsakomybės už tai, kas vyksta jūsų gyvenime,

parašykite man AŽ arba el.paštu roluko@gmail.com 🔴

Patiko? Pasidalink: