Tu tikrai žinai tą akimirką, kai pajunti, kad tave “neša”. Iš sąstingio, iš susigūžimo, iš akimirkos, kai buvai save nurašius ir staiga – opa – vėl kažkas tavyje suplazdėjo gyvo!

Lyg drugelio sparnų vėduoklė “lyžtelėjo” tavo skruostą ir iš karto pajutai lengvumą…

Jau gali skrist. Esi laisva. Gali daryti tai, ko visuomet taip bijojai. Iš kažkur atsiranda drąsa. Ir toks, sunkiai žodžiais įvardijamas virpulys. Lyg įsimylėjimas:)

Ir tada žinai, kad jau laikas nusimesti visus “nežinojimus”, visus įsitikinimus, kas tinka, o kas ne ir eiti, eiti į priekį!

Tu ESI ERDVĖ. Ne riba.

Ne siena, kurią reikia “pralaužti” arba kuri eina lyg “ledlaužis”, kad pasiektų savo.

Tu gali SKLEISTIS į visas puses, kai tik to panorėsi. Tau nereikia mokytojų, kurie rašytų pažymius ir nurodinėtų, ką privalai daryti, kad atsidurtumei ten, kur kreipi savo mintis, jausmus, kur generuoji savo svajones.

Tau tereikia ŠIEK TIEK SAULĖS, kad išsiskleistum ir pradėtum ŽYDĖTI savo UNIKALIA SPALVA skambėtumei savo autentiška muzika.

O aš esu ta, kuri kviečia tave SKAMBĖTI SAVAIP ir ŽADINA Ne mokytoja aš, o MŪZA, kuri įkvepia būti šiek tiek daugiau, nei esi dabar:)

Aš nedarau nieko, kad “priversčiau” tave atsidurt ten, kur tau dabar taip norisi.

Aš tik padedu tau atpažint SAVO PIEVĄ ir apgaubiu kitų, tau artimų gėlių žydėjimu. Ir visa tai tik todėl, kad pati išsiskleistum:)

Naujas, vasariškas projektas – mėnesio vedimas (online) besiskleidžiančioms moterims “ŽYDINTI ALCHEMIJA. BERIBIŠKUME”.

Kodėl tik moterims? Todėl, kad aš šiame gyvenime esu moteris:)

Ką veiksim? Skleisimės beribiškume, kiekviena – savo unikalia spalva. Tyrinėdamos save, mokydamosi klausyti savo širdies balso, kursime laimės dažniais paskanintą gyvenimą, suderintą su Naujos žemės sąmone.

Jeigu tau mano kvietimas artimas – parašyk roluko@gmail.com ir aš tau viską papasakosiu:)

Foto. Vaidos Šetkauskės nuotrauka

Patiko? Pasidalink: