Prieš kelias dienas kurso Lab’as MANO KNYGA dalyvėms vykusiame uždarame vebinare perdaviau tris svarbias žinutes nuo indėnų:)

Dalinuosi ir su jumis, nes šios žinutės universalios, tinka ne tik rašantiems ir ne tik indėnams:)

🦚1)Kiekvieną dieną ir net kiekvieną akimirką tu esi kitas. Pasižiūrėk į gamtą, pajausk savo būseną ir susigalvok šios dienos savo vardą, kuriame susijungtų gamta ir tavo būsena. Pvz., vakar aš buvau Ugninė gaisrana:))) Sako, kad taip darydavo indėnai, nauja diena – naujas vardas:)

🦚2)Jeigu nori lygintis su Dievu (būti tobulas – oi, kokia perfekcionistų mėgiama giesmelė), užrišk ant savo kūrinio mazgelį. Perkeltine prasme, bet galima ir tiesiogine:)

🧙‍♂️Pasakoju: navachų genties indėnų moterys, baigusios kurti įstabų rankų darbo kilimą, ant vieno jo krašto užmezga mazgelį.Kodėl? Taip jos primena sau ir kitiems, kad jei stengiesi bet kokia kaina būti tobulas, – rungtyniauji su Dievu. Nes tik jis yra absoliučiai tobulas. Todėl tiesiog daryk ir nesidairyk į šalis – kas ką pagalvos, tas sukūrė gražiau, geriau ir t. t. Šią akimirką tu kuri ir tai yra svarbiausia!!!!

🦚3)Jeigu pastebėjai, kad joji ant nudvėsusio arklio (santykių, savęs vakarykščio, darbo be pasitenkinimo, kokių nors savybių, kurios maišo gražiai joti toliau ir erdviau), kuo skubiau nulipk nuo to arklio! Nulipk dabar pat. Girdi?:)

➡️ Šiose 3 indėnų žinutėse užkoduotos 3 įdomios praktikos. Kviečiu jas atlikti, o rezultatas jus tikrai nustebins:)

1️⃣ PRAKTIKA. Pažiūrėk į gamtą, pažiūrėk į save ir sugalvok savo šios dienos vardą.

2️⃣ PRAKTIKA. Rašai eilėraščius, knygą, postą feisbuke? Mintyse “užrišk mazgelį” – tiesiog džiaukis tuo, ką darai ir nesilygiuok su jokiais “dievais”. Net pačiais “dieviškiausiais”:) TIESIOG KURK!

3️⃣ PRAKTIKA. Surašyk visus dalykus, kurie tavo gyvenime yra “nudvėsę”, o tu ant jų vis dar joji. Nulipk dabar pat, girdi?! Nulipk nuo to, kas seniai nudvėsę tuojau pat…

===========================================================

Būtų smagu paskaityti bent jūsų dienos vardus, nes kitos praktikos gal pernelyg asmeniškos:)….Mane labai pradžiugins, jeigu jūs padarysite bet kurį iš šių pratimų.🥰 Ir taip neakivaizdžiai prisijungsite prie kuriančiųjų BE JOKIŲ RIBŲ bendruomenės:))

ROLANDA – UGNINĖ GAISRANA

Mano naujas, laikmečio aktualijas transliuojantis vebinaras „Kaip susiderinti su dieviškąja banga? Kvantinio virsmo stebuklai”lapkričio 4 d. (ketvirtadienį) 19.00

Laukiu Tavęs 💚Plačiau apie vebinarą: https://www.facebook.com/events/998341540729532/

Patiko? Pasidalink: