Svetlana Dragan – reto šviesumo rusų astrologė ir žmogus, per kurią neabejotinai kalba Visata. 

Svetlanos astrologinės įžvalgos dvelkia besąlygine meile gyvybei, žmogui ir tikėjimu, kad kuo daugiau bus sąmoningų žmonių, tuo mes visi greičiau gyvensime Naujojoje Žemėje.

Svetlana Dragan nėra ta astrologė, kuri pasakoja, kas nutiks kiekvienam Zodiako ženklui. Jos žvilgsnis nukreiptas į globalius kosminius procesus, kurie ritmingai atsikartoja žemėje ir žmonių mintyse bei veiksmuose. 

Svetlana yra žinoma kaip geopolitinių procesų tyrinėtoja. Laikmečio astrotendencijas ji lygina su pasaulio lyderių horoskopais ir prognozuoja įvykius, kurie, inspiruoti planetų judėjimo, gali įvykti Žemėje…

Jūsų dėmesiui – tekstas, kurį išverčiau iš rusų kalbos, pasinaudodama kelių video informacja. Vieną video rasite po šiuo tekstu.

Daug kas manęs klausia, ką aš galvoju apie tai, kas vyksta pasaulyje?

Galvoju tą patį, ką ir jūs. Juk žinote, kad jeigu didžiosios socialinės planetos jau parengė senosios sistemos griūties scenarijų,  – tai įvyks. Nes mes kalbame apie pačias aukščiausias sferas, tas, kurių sąsajas žmogaus protui sunku  suvokti.

Įsivaizduokite, pačiame viršuje, Visatoje, gyvena aukščiausieji dievai-planetos. O tai –  didžiulė kosminė jėga, energija, mūsų visų gyvenimų architektūra. 

Juk žinote dėsnį, kas viršuje, tas ir apačioje. Vadinasi, visi įvykiai, kurie vyksta dabar Žemėje – tai atspindys to, kas vyksta aukštai, danguje. Ankstesnė vadžia – Plutonas-Saturnas ir naujoji – Plutonas- Jupiteris. Tarp šių aukštųjų planetų, kažkur viršuje vyksta nuožmi kova. 

Dabar jau daug kas kalba, kad Žemė keičia savo kryptį, keičia savo vibracijas, kad mes visi pereiname į kitą realybę. 

Žmogiškame lygmenyje tai gali pasireiškšti kaip griūtis, agresija, kaip perversmas. Agresijos signalai iš auksčiau keliauja į Žemę. Ir žmonės į juos reaguoja.

Jeigu žmonės sąmoningi, supranta, iš kur tie vėjai pučia. Juk ne iš Putino, ne iš Trampo ar kitų pasaulio lyderių, kurie yra tik kosmoso procesų marionetės.

Visi vardai, kurie dabar skamba, visi įvykiai, kurie vyksta Žemėje – mus nukreipia nuo esmės, jeigu mes į juos reaguojame. Ir atsiranda nepasitenkinimas: kovosiu, daugiau taip gyventi nebegaliu!

O jeigu esate sąmoningi, tuomet suprantate, jog šiuo metu vyksta vidinis perėjimas iš vienos realybės į kitą. Tada jūs susikoncentruojate į save, žinodami, kad tas impulsas, kurį pajutote, skirtas tam, kad jį priimtumėte be pasipriešinimo. Ir tada jis transformuos jūsų realybę.

Net jeigu sergate, net jeigu esate suvaržytas, priimkite tai, suprasdami, jog šis procesas – kur kas globalesnis, kosminio, o ne žemiško pobūdžio. Ir tai, kas vyksta Žemėje, vyksta ir Danguje.

Būkite budrūs ir atsakingi! Nes viskas, ką pagalvojote, ką padarėte, – keliauja į viršų, į Visatą. Jūsų asmeninis santykis į tai, kas vyksta Žemėje, turi tiesioginį ryšį su tuo, kas vyksta viršuje. Ir viena kitam daro įtaką: mums – planetos, o mes – joms! 

Kuo daugiau žmonių supras šį faktą, tuo įvykių eiga bus pozityvesnė. Jeigu pagaunate signalą ir priimate jį be pasipriešinimo – tai keičia ir jūsų, ir visos Žemės ateitį.

Jeigu kas nors mane užkliudė, vadinasi, – tai skirta man. Per gilų vidinį darbą turi įvykti mano, o ne kitų žmonių transformacija. Visa ši situacija skirta asmeniškai man, kad aš kažką suprasčiau, nors tuo pat metu ji vyksta ir globaliai, visiems kitiems žmonėms.

Ir jeigu tokių sąmoningų žmonių, kurie atlieka savyje vidinį darbą bus vis daugiau, situacija pasaulyje nenueis iki atvirų kovos veiksmų, o augins mūsų sąmoningumą. Ir transformuos ateities įvykius.

Taigi, mūsų visų sąmoningumas ir reakcija į tai, kas vyksta, turi labai didelę reikšmę.

Mes visi turime padėti kitiems žmonėms suprati, kad sprendimai, kuriuos jie priima ar priims šiuo metu, nebūtų instinktyvi reakcija į išorinius dirgiklius. Dabar labai svarbu, kad žmonės išmoktų nekaltinti nieko – nei kitų žmonių, nei valdžios, nei dievo.

Kai tik žmonės taps sąmoningesni, ne instinktyvūs reaguotojai, kai supras šiuo metu vykstančių procesų prasmę, jie siųs šviesų signalą į viršų, o Jupiteris su Saule sakys: ačiū, aš tai išgirdau, ir reaguosiu kaip galėdamas švelniau.

Kas atsako į tą iš kosmoso ateinantį signalą įžulumu, agresija arba nesąmoningumu, jiems realizuojasi visai kiti scenarijai. 

Signalai, kurie ateina iš viršaus, atsispindi Žemėje. Ir atvirkščiai. Vyksta labai subtili tų energijų apykaita. 

Nuo to, kaip mes sureagavome į iš aukščiau atsiųstą signalą, kaip jį atspindėjome, kitas signalas ateis visiškai kitoks, aukštesnių vibracijų. Nes mes visi esame kosminių signalų atspindžiai…

…Iš tiesų, tie įvykiai kurie dabar mūsų laukia ir kurie daugeliui atrodo baisūs, tos planetos, kurios kuria dabartinį scenarijų, iš tiesų sako: žmonės, atgimkite! Permąstykite viską. Jeigu to nepadarysite, mes jus dar labiau įsprausime į kampą. 

Ir dar, labai svarbu žinoti. Ši situacija nėra be išeities. Nieko baisaus neįvyks, jeigu mes perkainosime vertybes. Tada mūsų nauji suvokimai taps sveiku priešnuodžiu prieš tą nuodingą situaciją, kuri dabar apėmusi visą pasaulį…

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau šviesių tekstų FB grupėje Šviesūs kambariai , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį galima prenumeruoti.

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: