Visiems įdomu, kokie bus šie, vis dar pakankamai Nauji metai. Prognozės visai neblogos, tačiau šįkart noriu su jumis pasidalinti informacija tik apie vieną mėnesį, sausį, kuriame esame dabar ir kuris gali (remiantis daugelio astrologų įžvalgomis) mus visus šiek tiek supurtyti.

Ilgametė žurnalistinė patirtis išmokė remtis keliais šaltiniais ir visuomet kelis kartus patikrinti informaciją, prieš ją atiduodant skaitytojams. 

Tad ir šįkart, perklausiau labai daug savo mėgiamų astrologų. Ir iš pluošto video atsirinkau vieną – itin matematinio, loginio mąstymo, tačiau su giliu dvasiniu pagrindu rusų astrologės Evelinos Sobolevos (“Planeta zemlia”) sausio mėnesio įžvalgas. 

Noriu atkreipti jūsų dėmesį į vieną svarbų dalyką. Tai labiau bendros energetinės mėnesio tendencijos. Kaip jos paveiks konkretų žmogų, priklauso nuo to, kokioje situacijoje šiuo metu jis yra.

Lietuvių liaudies patarlė sako: “Kur trumpa, ten trūksta”. Su astrologija tas pats. Didesnis energijos pliūpsnis iš dangaus – tarsi egzaminas. Jeigu turite silpnų, neharmoningų vietų, galinga energijos dozė gali išmušti visus saugiklius. Jeigu gyvenate pusiausvyroje, esate atlikęs daug namų darbų, jums bet kokia destruktyvi situacija gali praeiti be didelių pasekmių…

Taigi, nesakau: tikėkite ir drebėkite. Žinokite. Mano užduotis jums tą informaciją perduoti. O kaip jau elgsitės, reaguosite – jūsų reikalas…

Aš tikiu, kad viskas bus gerai. Aš tikiu, kad Žemėje gyvena labai daug sąmoningų žmonių, kurie supranta, kas vyksta ir kodėl šis dangiškasis spektaklis mums reikalingas.

Susitelkime ir pasitelkime pačias aukščiausias savo savybes. Medituokime, melskimės, tikėkime, kad viskas bus gerai. Ir tikrai viskas bus gerai.

Įtampa tarp Marso ir Urano

Prieš keletą dienų, sausio 9 d. už finansus, meilę, santykius su pačiais artimiausiais žmonėmis  atsakinga Venera perėjo į Ožiaragio ženklą. Ir pradėjo formuoti įtemptus aspektus su dviem labai nemaloniais “personažais” – Marsu ir Uranu. Maža to, kad šių “personažų” energetika apskritai nekomfortiška, dabar jie abu yra labai “pikti”. Nes Marsas perėjo į Jaučio ženklą, ir tai jam – prasčiausia pozicija, kuri atskleidžia pačias blogiausias Marso savybes.

Uranui Jaučio ženklas – tai labai nepatogi jo “kritimo” pozicija. Todėl ir Marsas, ir Uranas šiuo metu demonstruoja pačias destruktyviausias savo puses.

Sausio 9 d. vakare Venera aspektavo į Marsą, todėl jau galėjo prasidėti įtempti įvykiai asmeniniuose santykiuose. Ši pozicija tokia, kad nieko specialiai daryti nereikia, kad ta įtampa atsirastų. Tiesiog tą įtampą duoda šių planetų susilietimas. Ir jeigu santykiuose yra silpnos vietos, jos tiesiog ima reikštis, esant tokiai planetų kombinacijai.

Uranas ir neprognozuojami pokyčiai

Taigi, asmeniniai santykiai ir finansiniai klausimai su Venera toliau juda Ožiaragio ženklu, o Marsas susijungia su Uranu. Vadinasi, santykių dramoje dalyvauja abi planetos, o Uranas visuomet atneša nenuspėjamumą, sukrėtimus, vidinius (kartais ir ne tik išorinius) žemės drebėjimus. 

Ši planeta tokia, kad visuomet susijusi su netikėtais įvykiais iš ten, iš kur jų visai nelaukėte. Jūs niekuomet nesužinosite, iš kur netikėtumai ateis. Net,  jeigu labai ruošitės, viską apgalvosite, pridėliosite 30 pagalvėlių, netikėtumai suras 31 tašką ir atneš kažką netikėto. 

Esant tokiai situacijai, ima formuotis situacija, kai bet koks anksčiau pasakytas žodis ar padarytas veiksmas gali atsisukti prieš jus. Ypač, jeigu jis nebuvo korektiškas. Ir net jeigu buvo korektiškas, jums gali tekti susidurti su kažkokiais netikėtumais, kurie tiesiog išsprogdins smegenis. Tai yra, ir situacija, ir elgesys gali būti visai neprognozuojami.

Plutonas neša transformacijas

Tikslus Veneros ir Urano aspektas, kuris jau pradėjo formuotis, įvyks  sausio 13-14 dienomis, trečiadienį-ketvirtadienį. Tai bus pats smegenų sprogimo santykiuose pikas. 

Sausio 13 dieną 7.00 LT laiku stos Mėnulio Jaunatis Ožiaragio ženkle. Ir kaip tik tuo metu – tiksli jungtis tarp Saulės, Mėnulio ir Plutono. Triguba planetų jungtis rodo transformaciją santykiuose, – tiek vidiniuose, tiek išoriniuose. Plutonas dažnai neša praradimus – per juos ir įvyksta transformacija.

Plutonas nutrenkia į patį dugną, o paskui po truputį pakelia nuo to dugno. Kadangi šis aspektas vyksta Ožiaragio ženkle, o jis – pakankamai struktūrizuotas, tuo galima sėkmingai pasinaudoti. Kaip?

Ogi įsivesti savo gyvenime griežtą tvarką. Viduje, išoriniuose įvykiuose, savo erdvėje. Jeigu iškyla baimės ar blokai, tai puiki proga su jais padirbėti. Jeigu jau vykstae transformacija, eikime į ją sąmoningai. Kad paaugtumėme.

Revoliucijų laikas

Kol Venera bendrauja su Uranu ir Marsu, šis nestovi vietoje, o ima formuoti tikslų susijungimą su Uranu. Marsas su Uranu – tai revoliucija. Kada nevaldoma minia išeina į gatvę. Tačiau ta revoliucija gali pradėti vykti mūsų viduje. Ir, jeigu jos nesuvaldysime, ji lengvai persikels ir į išorę. Kažkas panašaus, kaip JAV žmonės veržėsi į Kongreso rūmus.

Tai, kaip tai lems kiekvieno mūsų situaciją, priklauso ir nuo mūsų, nuo mūsų asmeninių aplinkybių. Todėl sausio 18-21  sausio, kada įvyks tikslus Marso ir Urano susijungimas, stebėkite save ir valdykite.

Jokių demonstracijų – nei išorinių, nei vidinių. Jokių pykčių, tai visiškai nenusakomas laikas, revoliucijų laikas ir jis labai nemalonus. Marsas sustiprina agresiją, susierzinimą, įtūžį, Uranas neša sukrėtimus. Visuomet iš ten, iš kur nesitikėjote.

Pliusas tame, kad, jeigu tokią galingą energiją nukreipsime teisinga kryptimi, galima ir kalnus nuversti. Jeigu tik turite kokį preliminarų veiksmų planą, – pirmyn,  viskas pavyks. Tačiau teks veikti ir spręsti akimirksniu. Ir nesuklysti. Ypač jautri sausio 21 diena. Jei yra galimybė, 20-21 d. maksimaliai apribokite socialinius kontaktus. Atmosfera bus labai įtempta…

Įsimaišo ir Juodas Mėnulis

Marsas, jungdamasis su Uranu, kuria revoliucijos -„bardako” (norėtųsi, kad tai įvyktų su mažiausiais praradimais) atmosferą. Norisi tikėtis, kad tai nepasireikš plačiu geografiniu mastu….

Ir paskui Marsas daro tikslų susijungimą su Juodu Mėnuliu arba Lilit. Tai visuomet gundymai. Ir sukylančios pačios bjauriausios savybės, o jos šįkart – Jaučio ženkle, nes ten – Juodasis Mėnulis.  Ir todėl Marsas, susijungdamas su Lilit, gali mus privesti susidurti su pačiomis tamsiausiomis Jaučio ženklo pusėmis.

Tai gali būti momentas, kai suprasime, kad mus išnaudoja. Kaip gynybos priemonę savo asmeninei ramybei, finansinei gerovei užtikrinti. Arba galime patys susigundyti kažką išnaudoti. Šio nemalonaus aspekto tikslus susijungimas – sausio 27-28 dienomis.

Didžiausias pavojus tame, kad Juodas Mėnulis bus greta Urano. Tas susijungimas dar labiau sustiprina šį aspektą.

Taigi, mes turime labai neprognozuojamą, sprogdinantį, emociškai nelengvą sausį. 

Pabandykie viduje  su tuo susitvarkyti. 

APIBENDRINIMAS

  • Nuo sausio 10 dienos prasidėjo nenuspėjami įvykiai/sukrėtimai/drebėjimai santykiuose.
  • Pikas – sausio 13-14 d., kada Venera aspektuoja su Uranu.
  • Sausio 13 d., Jaunaties dieną vyksta trigubas – Saulės, Mėnulio ir Plutono susijungimas. Plutonas –  didysis transfomatorius, atnešantis revoliucijas ir sukilimus.
  • Vyksta nenusakomas ir nevaldomas smegenų supurtymus, ypač – sausio 18-21 dienomis.  
  • Ir – vyšnia ant torto – totalus Juodojo Mėnulio gundymas nemaloniomis situacijomis, charakterio bruožais, įvykiais, kurių  pikas – sausio gale, 27-28 dienomis.

Viskas bus gerai!

Tai priklauso nuo kiekvieno mūsų asmeniškai.  Bet kokia minia, kuri nori daryti revoliuciją, susideda iš asmenybių. Ir kiekviena jų turi laisvą pasirinkimą, kaip elgtis… 

Jeigu teisingai išnaudosite šį laiką, jūs galite sukurti kažką nuostabaus. Arba galite sugriauti. Tai labai galingas laikas mūsų asmeninei realizacijai.

Sausį vyks gili jūsų vidaus ir išorės transformacija. Jeigu susilaikysime, nepasiduosime pagundoms, tada viskas bus tikrai labai gerai…

To ir linkiu!

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Video rusų kalba:

Foto: Vincent Ledvina nuotrauka

Patiko? Pasidalink: