Stebuklingas vanduo
4982
Sausio 19 d. po vidurnakčio kelias valandas visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas.
Tai dienračiui „Klaipėda“, kuriame dirbau, 2005 m. teigė kaunietis technikos mokslų daktaras ir Lietuvos parapsichologų draugijos narys docentas Jonas Dainauskas. Veikiamas energetinių visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis.
Savo spėjimus apie daugelio manymu menkai įtikėtiną faktą mokslininkas pagrindė kelerių metų tyrinėjimų rezultatais.
Tampa gyvas
Pirmą kartą apie šį reiškinį J.Dainauskas perskaitė vieno rusų žiniuonio knygelėje ir nusprendė ištyrinėti, koks galėtų būti šio energetinio virsmo mechanizmas. Naudodamasis biolokacinėmis priemonėmis, mokslininkas kelerius metus matavo sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis paimtų vandens mėginių energetiką.
Vandenį J.Dainauskas tyrė kas 10-15 minučių ir pastebėjo, kad jo energetinių savybių augimas trukdavo maždaug 1,5 valandos. Maksimalios energetikos vandens struktūra išsilaikydavo maždaug iki 7 valandos ryto.
Tokius tyrimus unikalia aparatūra atliko ir rusų mokslininkai. Jie užfiksavo, kad šio vandens savybės energetiniu informaciniu požiūriu atitinka gyvo audinio savybes.
Technikos mokslų daktaras mano, daugelio akimis mistišką reiškinį galima paaiškinti moksliškai. Skriedama savo orbita, Žemė įeina į tam tikrus laukus, kurių srautai veikia Žemę.
Gali išgydyti?
„Atlikdamas bandymus pastebėjau, kad keičiasi ne tik vandens struktūra. Visoje gamtoje vyksta galingi bioenergetiniai procesai“,- pasakojo J.Dainauskas. Tuo metu pasikeičia visos Žemės energetika, pakinta Žemės energetinės struktūros, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis.
Būtent todėl pakinta ir vandens savybės. Jo energetika išauga keliasdešimt kartų. Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena. J.Dainausko teigimu, kartais, vos panaudojus pakitusios struktūros vandenį, gali išgyti ir sunkiausiomis ligomis sergantys žmonės.
Kelioms valandoms stebuklingų savybių įgyja bet koks vanduo – jūros, ežero, upės ar vandentiekio. J.Dainauskas šmaikštavo, kad tuo metu stebuklingų savybių įgauna ir alus bei kitokie gėrimai.
Tačiau eksperimentų, kaip toks „stebuklingas gėrimas“ veikia žmogų, mokslininkas dar neatliko.
Apsaugo viela
J.Dainauskas siūlė eksperimentuoti ir „Klaipėdos“ skaitytojams. Sausio 19-osios naktį bei vasario 15-ąją ir birželio 24-ąją prisipilti į indus vandens. Kad ir čiaupo. Ir gurkštelėti, esant blogai nuotaikai, sergant – vietoj vaistų.
J.Dainauskas turi sukaupęs 10 metų rinkto „gyvo vandens“ kolekciją. Ją laiko buteliuose. Savo unikalias savybes vanduo gali išsaugoti labai ilgai.
Tačiau padėtas ten, kur teka požeminiai vandenys, kitose energetiškai netinkamose vietose, vanduo netenka savo gydomųjų galių. Todėl mokslininkas patarė indą, į kurį įpilame gyvojo vandens, apjuosti varine viela. Arba lino, kanapių, kito natūralaus pluošto nešlapiu siūlu, surišant mazgelį. Tai – savotiška apsauga. Beje, seniau Rusijoje gimusį vaiką per pilvuką apjuosdavo raudonu siūleliu, kad jis būtų apsaugotas nuo pikto.
Išsaugo informaciją
Kaunietis mano, kad vandens molekulės išsaugo informaciją, todėl net lašelis gyvojo vandens, įpilto į paprasto vandens indą, pakeičia visą jo struktūrą. Tai reiškia, kad gyvojo vandens resursus galime nuolat dauginti.
J.Dainauskas priminė, kad apie neįtikėtinas vandens savybes užsimenama ir baltų legendose. Buvo manoma, kad maudymasis birželio 24-osios naktį žmogų veikia stebuklingai. Stačiatikiai šias datas sieja su Kristaus gyvenimu – sausio 19-ąją pagal senąjį kalendorių Kristus buvo krikštijamas. O vasario 15-ąją, praėjus 40 dienų nuo gimimo, Kristus buvo nuneštas į sinagogą.
Apie neįtikėtinas vandens savybes užsimenama baltų legendose. Buvo manoma, kad maudymasis birželio 24-osios naktį žmogų veikia stebuklingai. Vietų su stebuklingu vandeniu turime ir Lietuvoje. Tai vanduo iš Alksnėnų, Kleboniškio šaltinio šalia Kauno ir kitų vietų.
Dėmesio! Straipsnis papildytas nauja informacija!
Protinga substancija
Tai, kad vanduo gali būti kietas, skystas ir garų būvio, žmonija žinojo visą laiką. Tačiau neseniai aptiktas dar vienas būvis – informacinis. Įvairių šalių mokslininkai beveik vienu metu iškėlė hipotezę, kad vanduo – tai tam tikra mąstanti substancija. Ji sugeba priimti, kopijuoti, saugoti ir perduoti informaciją – net tokią subtilią, kaip žmogaus mintis, žodis ir emocija.
Kas paskatino mokslininkus tyrinėti vandens atmintį? 1956 metais vienoje Pietryčių Azijos laboratorijoje vyko slaptas pasitarimas – buvo aptarinėjama čia gaminama masinio naikinimo priemonė, bakteriologinis ginklas. Netikėtai posėdį teko nutraukti. Visi dalyviai buvo išvežti į ligoninę, nes pasireiškė stipraus apsinuodijimo simptomai. Įdomu tai, kad dalyviai nieko daugiau nevartojo, tik gėrė grafinuose ant stalo buvusį vandenį. Patikrinus jį jokių nuodingų priemaišų nerasta.
Ataskaitoje taip ir buvo parašyta: apsinuodijimo priežastimi tapo paprasčiausias vanduo. Jis kažkokiu būdu sugebėjo sugerti „nuodingą“ informaciją iš žmonių kalbų. Vandens molekulės išsidėstė taip, kad jų struktūra sukėlė apsinuodijimą.
Vanduo turi atmintį
Kalbant apie stebuklingas vandens savybes, reiktų prisiminti ir japonų alternatyviosios medicinos gydytoją, Jokohamos universiteto darbuotoją Masaru Emoto, kuris tyrinėjo vandenį.
Masaru Emoto aptiko, kad vanduo sugeba reaguoti į žmogaus mintis. Jo knyga „Vandens žinia“, tapusi pasauliniu bestseleriu, išversta į 23 pasaulio kalbas. Kai kurie oficialaus mokslo atstovai Emoto tyrimus laiko ginčytinais ir net skandalingais. Bet alternatyvios versijos, galinčios paneigti jo hipotezę, iki šiol niekas neiškėlė.
M.Emoto pateikė stulbinamus rezultatus – vanduo gali sugerti, laikyti ir perduoti informaciją apie tai, kas aplinkui vyksta.
Vienoje molekulėje yra iki 440 tūkstančių informacijos plokštelių. Jei vanduo sugeria pozityvią informaciją, jis įgauna gydomųjų savybių, o jei sugeria negatyvias emocijas – „nuodija”.
Mokslininkai mano, kad teigiamai vandens struktūrą veikia meilės, dėkingumo žodžiai, o neigiamai – neapykanta ir abejingumas. Su E.Masaru teiginiais sutinka profesorius iš JAV R.Rojus. Jis klasterius pavadino vandens nervų sistema, turinčia atmintį.
Vanduo – lyg kompiuteris?
„Įsimindamas informaciją, vanduo įgyja naujų savybių, – sakė 2014 m. miręs M. Emoto, – tačiau jo cheminė sudėtis nepakinta. Per paprastą mikroskopą galime pastebėti, kaip molekulės jungiasi į grupes – klasterius. Būtent jie ir tampa savotiškomis atminties ląstelėmis, į kurias, kaip į magnetofono juostelę, vanduo įrašo visą informaciją. Panašu, kad šis keistas skystis – vienintelis „kompiuteris“, turintis bekraštę atmintį.
Savo laboratorijoje M. Emoto tyrė, kaip keičiasi vandens struktūra po įvairaus poveikio – nuo mobiliojo telefono, televizoriaus iki meilės žodžių ar sunkiojo roko muzikos.
Pyktis žudo
Daktaras Emoto atliko įdomų eksperimentą – į tris stiklinius indus įbėrė ryžių, užliejo vandeniu. Visą mėnesį kasdien vienam indui sakė: „Ačiū“, kitam – „Tu kvailys“, į trečią nekreipė dėmesio. Po mėnesio ryžiai, kuriems buvo reiškiamas dėkingumas, pradėjo brinkti ir skleisti malonų kvapą. Ryžiai kitame inde pajuodo, o trečiame – pradėjo pūti.
Daktaras M. Emoto manė, kad šis eksperimentas akivaizdžiai įrodo, kaip svarbu rūpintis kitais žmonėmis, kalbėti su jais. Abejingumas, neapykanta, pyktis, susierzinimas destruktyviai veikia ne tik kitą žmogų, bet ir tą, kuris šias emocijas skleidžia.
„Tas, kuris pyksta ar prakeikia, pirmiausia užteršia savo organizmą, kurio 80 proc. susideda iš vandens, ir programuoja save ligai“, – yra sakęs ir austrų tyrėjas Allois Grubberis.
Maldų galia
Emoto pastebėjimu, vandeniui ypač „patinka“ maldos. Nesvarbu, kokios religijos atstovas ir kokia kalba meldžiasi.
Daktaro M. Emoto prašymu Sankt Peterburge atliktas eksperimentas. Į dvi kolbas buvo įpilta vandentiekio vandens. Viena kolba palikta laboratorijoje, kita padėta cerkvėje šalia šventinamo vandens.
Po ceremonijos cerkvėje abiejų kolbų vanduo buvo kruopščiai ištirtas. Rezultatai buvo akivaizdūs: laboratorijoje palikto vandens kristalai priminė chaotišką išskydusią dėmę, o vandens, pabuvusio cerkvėje, struktūra įgijo taisyklingos simetrinės žvaigždės formą.
M. Emoto manė, jog vandens struktūra keičiasi dėl to, kad kitaip ima judėti elektronai atomų orbitose.
„Viskas aplinkui juda ir vibruoja – mintys, spinduliai, net parašyti žodžiai, piešiniai. Tai, kas naudinga ir gražu, vibruoja harmoningai, o kenksmingus dalykus lydi darkūs, nerišlūs virpesiai. Vanduo viską „girdi“, – sakė M. Emoto.
Šaltinis: Dienraštis „Klaipėda“, 2005 m.
Pastaba: 2005 m. rašytas straipsnis papildytas nauja informacija.
ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.lt, kurį kviečiu prenumeruoti,
Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚
Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”
ŠIRDINGAI DĖKOJU💚
Video apie M. Emoto eksperimentus su vandeniu:
.
Dovile Adomaitiene
Laaaabai įdomu… ❤️