Birželį pumpurus sukrovusi ir liepą BERIBIŠKUME išsiskleidusi “Žydinti alchemija”, natūraliai subrendo GAUSAI.

Subūrusi didžiulį glėbį nuostabių moterų kaip gėlių, žadino jas patirti įvairių gyvenimo sričių alchemiją – lengvai, žaismingai, be sunkaus darbo, be prievartos prieš save.

Šis, grupinis vedimas besiskleidžiančioms moterims, stipriai augino, plėtė ir mane pačią.

Taip jau būna, kad kai susiliečia panašiu dažniu vibruojančios, tačiau skirtingas patirtis turinčios, atviros naujumui sąmonės, jos viena kitą ima plėsti naujomis kryptimis…

Kai leidau sau drąsiai atsiduoti pirmam “Žydinčios alchemijos” vedimui ir pakviesti drauge keliu be kelio eiti kitas moteris, – nežinojau, kur tai nuves.

Tačiau pirmas žingsnis taip gražiai išsiskleidė erdvėje, kad norisi į ją nerti dar giliau, dar plačiau, dar kūrybiškiau ir semtis BERIBĖS GAUSOS IŠ PATIES KŪRĖJO ŠALTINIO.

Ir tyrinėti bei patirti Naujos Žemės sąmonę ne per žinojimą, o per NEŽINOJIMĄ.

Nes, kaip išjautėme “Žydinčios alchemijos” pirmoje dalyje, žinojimas neleidžia gimti stebuklui ir užkerta kelią atsiverti širdies, vidinio žinojimo magijai.

Todėl 2-oji “ŽYDINČIOS ALCHEMIJOS” dalis, grupinis mėnesio vedimas šįkart jau kuriančioms moterims, startuos RUGPJŪČIO 10 d. (ketvirtadienį) ir baigsis RUGPJŪČIO 31 D. (ketvirtadienį).

Šiame grupiniame vedime toliau eisime NEŽINOJIMO keliu, tyrinėdamos VIDINĮ ŽINOJIMĄ, veikimą ne iš proto, o iš širdies ir telksimės į naujos sąmonės generuojamą GAUSĄ , įvairiausius jos aspektus: santykių, veiklos, finansų, širdingumo ir t. t.

Iš karto pasakau, gausa man nėra tik materialinė gerovė. Gausa man pirmiausia – tai vidinė būsena – terpė, žemė, iš kurios ir kurioje gimsta VISKAS: vaikai, pinigai, meilė, džiaugsmas, laimė, atsipalaidavimas.

Tai gyvenimas iš pilnumo, o ne trūkumo jausmo…

Ir dar kai kas svarbaus: GAUSA NEĮMANOMA BE KŪRYBOS!

Todėl antrąją “Žydinčios alchemijos” dalį pavadinau vedimu KURIANČIOMS MOTERIMS – toms, kurios peržengė arba žengia per savo vidinius slenksčius į DRĄSĄ BŪTI AUTENTIŠKA SAVIMI.

Kaip ir pirmame vedime, nebus išankstinio plano ir temų. Jos gims iš jūsų poreikių, jūsų vidinės muzikos.

Nes kiekviena moteris atsineš į vedimą savo kūrybinę sėklą, kurią, jei tik bus drąsi, jeigu tik leis sau žaisti, eksperimentuoti, kurti, tyrinėti ir patirti, tikrai pavers į brandų vaisių.

Ir rudenyje ragaus jo skonį:)

Nors temų ir nebus, tačiau gausos tema jau savaime kviečia ne į stagnaciją, vidinį tingulį, visokius pasiteisinimus, o į kūrybinį procesą, į generaciją, minties, jausmo ir veiksmo balansą. BERIBIŠKUMO kryptis kvietė plėstis į gylį, GAUSA – į prisipildymą ir dalijimąsi.

Todėl šiame susitikime paliesime ir veiklos iš širdies, pinigų atėjimo, kūrimo, o ne “gavimo”, “uždirbimo” aspektus. Tyrinėsime, kaip gausa mumyse kuria gausą aplink mus, kodėl toks svarbus skaidrumo, tyrumo ir absoliučios (besąlyginės, universalios) meilės jausmas NAUJOJE REALYBĖJE.

Būtinai tęsime #1 -oje ŽYDINČIOS ALCHEMIJOS” dalyje pradėtus “kvantinėjimus”:)

VAKARO KVANTA. Tai – naujas, per mane atėjęs šedevras – “Vakaro kvanta”.
DIENOS/SAVAITĖS MANTRA. Trumpas įkvepiantis, sakinys, sukurtas iš aukštesnės sąmonės.
ŽAIDIMAI IR ŽADINIMAI. Taip žaidimai bei žadinimai, kurie savyje turi daugiau eksperimento, tyrinėjimo, nei užduočių dvasios.
BŪSENŲ SPA. Šiame vedime nersime į būsenų maudynes. Patirsime įvairiausius jų atspalvius per vaizduotę, per nežinojimą.
GAUSOS VIEŠNIA. Į šį vedimą ketinu pasikviesti Gausos viešnią – moterį, kuri gyvena beribėje gausoje ir drąsiai kuria iš pajautimo. Kad įkvėptų ir jus eiti tuo keliu.

Tad su džiaugsmu ir besitęsiančio nuotykio jausmu kviečiu kartu brandinti vaisius ir išskleisti juos beribėje GAUSOJE jau rugpjūtį:)

LAIKAS. Rugpjūčio 10-31 d. (Ketvirtadieniais) 19. 00 (visi įrašai bus prieinami ir vėliau)
VIETA. Zoom erdvė, uždara FB grupė.
GRUPĖ. 10 moterų, kurios turės galimybę gauti asmeninę sesiją – lengvą, bet prasmingą valandos pokalbį su manimi gyvai ar zoom’e. LIKO – 6 VIETOS!
REGISTRACIJA. (reikalinga, registracija patvirtinama tik sumokėjus mokestį) https://bit.ly/44SPWhl
INFORMACIJA. roluko@gmail.com
KAINA. 111 eur.( pirmenybė – 1-osios “alchemijos” dalyvėms arba įsigijusioms visus 4 įrašus)
GALIMA MOKĖTI DALIMIS. po 33 eur (pirmas mokestis – iki rugpjūčio 7 d.)

Patiko? Pasidalink: