🛞 Rašymas – kaip vanduo. Jis atpalaiduoja ir įkvepia, išplauna iš mūsų ir dumblą, ir auksą, atgaivina ir sielą, ir kūną, visai netikėtai suteikia grožio bei sveikatos:)

Gal todėl pernai spalį pirmą kartą startavusią, 21 dienos rašymo programą pavadinau GYVO RAŠYMO SPA.

🛞 Nes, pasitelkę rašymą, mes nardome kaip žuvys – po savo išorinius ir vidinius vandenis. Maloniai, be įtampos, su džiaugsmu, pasimėgavimu ir atsipalaidavimu:)Taigi, kas seniai svajojo susijungti į GYVO RAŠYMO ERDVĘ ir jaukioje bendraminčių grupėje patirti, kaip smagu kiekvieną dieną rašyti, maksimaliai išjaučiant gyvenimo tėkmę, – GYVO RAŠYMO SPA – subalansuota jums!

🛞 Nesvarbu, ar jau seniai mėgaujatės rašymo procesu, ar tik svajojate KADA NORS pradėti rašyti – šis, daugelio dalyvių įsimylėtas 21 dienos projektas tikrai taps jūsų šio pavasario įkvėpimo šaltiniu.🌊 Man tai taip pat nuotykis, – drąsus nėrimas į dar netyrinėtą pasaulį, kurį atrasiu drauge su jumis. Nes niekada juk neįmanoma įbristi į tą pačią upę, tiesa?:)


🛞 Niekuomet neįmanoma pakartoti to, kas buvo. Nes kiekvieną dieną mes nauji, kitokie, jeigu tik leidžiam sau nesinešti „ant kupros”, o tiksliau – savo galvoje – vakarykštės dienos…


🛞 GYVO RAŠYMO SPA. 2.0 tęsime tradiciją – gyventi, kurti, jausti, stebėti ir, žinoma, TYRINĖTI – save, aplinką, žmones, situacijas, procesus. Ir tai darysime, koncetruodamimiesi į kasdienį rašymą, į užduotis, kurios „išplauks” ne iš galvos, o iš nesurežisuoto gyvenimo tėkmės…

🖍Kiekvieną dieną pradėsime nuo pasisveikinimo ir mano pasidalinimo live transliacijoje.
🖍Tos akimirkos tėkmėje kalbėsiu apie rašymą ir gyvenimą, įvairias jų jungtis bei aspektus.
🖍Taip pat pasakosiu apie mūsų asmenines realizacijas, pokyčius, kurie gimsta savaime, pasitelkus užrašinės ar balto lapo erdvę bei rašiklį.
🖍Dalinsiuosi neretušuotais suvokimais apie GYVO RAŠYMO esmę, jo sąsajas su GYVU ŽMOGUMI ir mumyse visuomet pulsuojančiu GYVU GYVENIMU.1)Iš kur VISA TAI gimsta?
2)Kas padeda išlikti laisvam net esant įspraustam į rėmus?
3)Kaip žadinti įkvėpimą, kai šis užstringa?
4)Ir apskritai, kas yra įkvėpimas?
5)O kas yra dieviškumas ir kūryba – kaip jie susiję?
6) Bet svarbiausia – kiekvieną dieną RAŠYSIME!
7)Bus labai įvairių rašymo užduočių: šiek tiek terapinio, informacinio/taikomojo, kūrybinio, vaizdingo ir kvantinio rašymo.
8)Bus ir savižvalgos praktikų, kurios padės giliau save išjausti, pažinti, prisipildyti.
9)Kiekvienos dienos rašymo užduotis pakuždės pats JO DIDENYBĖ GYVENIMAS:) Kursiu jas, ausdama iš akimirkų, kurios tekės per mane ir per jus.
10)GYVO RAŠYMO SPA bus labai “vandeniška”, daugiamatė, daug skirtingų realybės aspektų apjungianti programa.
11) O pats svarbiausias jos tikslas – gyvenimo stebėjimą ir rašymą paversti malonia kasdiene meditacija, kuria mėgautis gali absoliučiai kiekvienas žmogus.Visos kartu, pliuškendamosi kūrybiškumo jūroje, praktikuosimės būti spontaniškos, atsiverti ir laisvai tekėti per gyvenimą – kaip kad teka vanduo.Nieko neužlaikant savyje, nieko nesisavinant, tik stebint ir UŽ-RAŠANT gyvenimą…
——————————–
➡️ KĄ VEIKSIME 21 DIENĄ?✅ Kiekvieną rytą live transliacijoje iš manęs gausite gūsį gyvo gyvenimo:)
✅ Treniruosime kasdienį įprotį rašyti ir reflektuoti rašymo pagalba.
✅ Bendrausime uždaroje grupėje.
“Krapštysime” iš savęs gyvenimą: istorijas, situacijas, prisiminimus.
✅ Švelniai ir su meile komentuosime vienos kitų tekstus.
✅ Aš taip pat grupėje (ne asmeniškai) komentuosiu jūsų parašytus ir įkeltus į grupę tekstus.
✅ Atversime kūrybiškumą ir vidinius resursus rašymo pagalba.
✅ Mokysimės kurstyti įkvėpimą.
✅ Lavinsime intuiciją ir širdingumo jausmą.
✅ Ugdysime gebėjimą stebėti gyvenimą ir save.
✅ Sužinosite apie rašymo procesą ir jo užkulisius.
✅ visa tai darysime lengvai, su malonumu, pasimėgavimu ir atsipalaidavimu. Todel ir pavadinau šią programą SPA:)


➡️ KAM SKIRTA?

✅ Tiems, kam patinka rašyti ir tyrinėti save per rašymą.
✅ Tiems, kas jaučia kvietimą pereiti į kitą “aš esu” lygmenį!
✅ Tiems, kurie nori praktikuoti su unikaliais sielos poreikiais suderintą rašymą.
✅ Tiems, kam svarbu vidinį pasaulį sujungti su besikeičiančia realybe.
✅ Ir tiems, kas jau praktikuoja rašymą, ir tiems, kas (ne)drąsiai svajoja KADA NORS pradėti rašyti!
✅ TAIP PAT šis projektas labai labai skirtas žmonėms, kurie nori nerti ir pažinti savo vidinius vandenis, keisti įpročius bei požiūrius, augti švelniai, be skausmo, su meile sau…
✅ Na, ir būtinai tiems, kas nori ugdyti GEBĖJIMĄ RAŠYTI UNIKALIAI, treniruoti kasdienio rašymo įprotį bei nugalėti balto lapo baimę.KAS AŠ ESU? Rolanda Lu. Gyvenimo stebėtoja, tyrinėtoja ir užrašinėtoja, rašymo mentorė, vidinės išminties generatorė, jungianti dvasingumą su materija.


🌟 MANO STIPRYBĖ – įkvėpti žmones drąsai, mano galia – sukurti žmonėms saugią erdvę plėstis, augti, peržengti per vidinius barjerus.
👉 LAIKAS. kovo 28 d. (antradienis) – balandžio 17 d.
👉TRUKMĖ. 21 diena.
👉 INTENSYVUMAS. Live – gražiai dienos pradžiai (kiekvieną rytą, ~9.00, įrašas liks) ir užduotys kiekvieną dieną, kurias atliksite pagal norą ir galimybes.
👉 FORMATAS. Nuotolinė kasdienio rašymo programa, kurios tikslas – treniruoti “rašymo raumenį”, drąsą gyventi ir rašyti autentiškai, tyrinėti save per rašymą.
👉Dvasingumas+praktiškumas:)
👉 VIETA. Uždara FB grupė.
👉 KAINA. 69 eur.(iki kovo 8 d. + dovana „Slaptos rašymo galios”) 96 eur., galima mokėti dalimis.
👉 GRUPĖ. Nedidelė.
👉 INFORMACIJA. roluko@gmail.com

ATSILIEPIMAI

„Gyvo rašymo SPA projekte jaučiausi pakylėtai. Nors ne visas užduotis užrašiau ranka, bet visas atlikau. Užduotys padėjo sumažinti neramumą, įnešė lengvumo, padėjo nusiimti butaforines atsakomybes, susimažinti lūkesčius. Užduotys tikrai padėjo išjudinti rašymo gyvybės upę. Žvelgiant į kasdienines situacijas, aplinką, mintyse gimdavo būsimi tekstai. Pamačiau, kiek daug visko galima aprašyti ir sukurti istorijas. Rašymas į aplinkinius asmenis, konfliktines situacijas ar ginčus ar i rutiną padeda žvelgti paprasčiau ir lengviau. Gyvos transliacijos suteikė kasdienybei sodresnio atspalvio. Šiuo metu, kai jų jau nebėra, atrodo, kad kažko trūksta 😍🙏 Dar panašiame projekte tikrai norėčiau dalyvauti! Ačiū!”
MONIKA. K.

„Dalyvavau GYVO RAŠYMO SPA tokiu metu, kai pati turėjau užbaigti 8 straipsnių ciklą – visų metų projektą. Buvo likę parašyti tik paskutinį straipsnį, tačiau ties juo „strigau“ ir vis kartojau sau „neturiu, ką rašyti“. Mano būsena buvo tokia sunki ir klampi, lyg būčiau prisistačiusi vidinių užtvankų, – todėl ir nusprendžiau sudalyvauti šioje programoje.

Tad su kiekviena užduotimi jaučiausi taip, tarsi jos po šapelį, po kupstelį imtų griauti tas mano užtvankas, tirpdyti vidinius ledus, susikaustymą, ir leistų tekėti vidiniam vandeniui – mano energijai.Nebuvo lengva, kai suvokiau, kaip stipriai buvau save sustabdžiusi ir užtvenkusi. Kiekviena užduotis provokavo atvirumą ir nuoširdumą su savimi. Rolandos klausimai kėlė daug apmastymų, kurie po truputį sklaidė vidines įtampas, įnešė naujų minčių, sustiprėjo pojūčiai (kvapai, skoniai), dėmesys Visatos ženklams, atlėgo širdis, sumažėjo lūkesčiai sau, pretenzijos kitiems.Pirmas dvi savaites daugumą užduočių dariau mintyse, kai kurias atlikdavau raštu. Man atrodė, kad aš tiesiog „šildžiausi“ projekto energijoje ir lengvai braidžiau, teliuškavausi tame SPA, bet nesimaudžiau.

Tačiau Rolandos energija, dalyvių pasidalinimai ir visų užduočių pateikimas buvo toks įkvepiantis, kad trečią projekto savaitę „pramušė” 😃 Ir uoliau ėmiau daryti užduotis. Didelei mano nuostabai, pajaučiau, kaip mano viduje atsiranda ne tik daugiau energijos, bet ir jos pertekliaus, daugiau šviesių minčių, netgi įsimylėjimo būsena! ir lengvumas, su kuriuo ir baigiau rašyti savo straipsnį ir užbaigiau projektą su pakylėjimu, malonumu ir pasitenkinimu.Tai tokia labai akivaizdi ir apčiuopiama projekto nauda, kuri, kaip akmenukas, numestas į skaidrų ežero paviršių, sukūrė daug daug daug bangelių – išlaisvinančių, išlengvinančių, įkvepiančių, įgalinančių.


Man labai patiko, kad video buvo kiekvieną rytą, ir jų trukmė labai gera. Maloniai jaudino tas nežinojimas, kokia bus dienos tema, „kokia korta šiandien iškris”.Labai malonus Rolandos balso tembras, užbūrė tos švytinčios akys, atsidavimas gyvenimo tėkmei. Žavėjausi, kaip tu moki būti sąžininga su savo mintimis ir jausmais, pagarbi ir dėmesinga jiems. Jaučiu begalinį dėkingumą, kad daliniesi savo išmintimi, šviesia gydančia ir valančia energija. Jaučiant tavo pulsą ir mano gyvenime atsirado daugiau šviesos, lengvumo, paprastos kasdienės pilnatvės. Šiltai AČIŪ Rolanda Lu ir kiekvienai dalyvei už bendrą viso SPA atmosferą 😊

GIEDRĖ S.

Patiko? Pasidalink: