Šio susitikimo tema, kaip ir dauguma dalykų pastaruoju metu, man gimsta tėkmėje, bet didelio planavimo. O ir patys susitikimai vyksta tėkmeje, sąlytyje su tais žmonėmsi, kurie ateina.

Kviečiu į gyvą gyvų giminingų sielų pasibuvimą-pokalbį, dialogą. Būtent pokalbį, o ne paskaitą, nes retkarčiais labai svarbu su giminingomis sielomis apsikeisti suvokimais, patyrimais, atsinaujinti, išsigrynint.

➡️ ĮSIGYTI ĮRAŠĄ.  https://bit.ly/46x7xwr, ji patvirtinama, tik gavus dalyvio mokestį

O kartais labai svarbu įgarsinti giliai viduje skambantį savo klausimą ir išgirsti atsakymą ne tiek kito žmogaus žodžiuose, o savo viduje…

Tam ir reikalingi tokie susitikimai.

Nes…

…vis daugiau žmonių prabunda, suprasdami, kad ne makiažas, ne rūbai, ne fizinio kūno privalumai mus puošia, o tai, kas ateina iš kažkur giliau.

Iš gyvos erdvės, kurios…

…negalime išmatuoti įprastais matais

… neišeina nurodyti koordinatėmis

Ir tos „dvasinės puošmenos” nėra skirtos žmogaus protui auginti ar pramogai, o kiekvienos sielos, praeinančios evliuciją žmogiškame kūne, grįžimui į savo Šaltinį, į savo tikruosius namus.

O kryptis į tą erdvę atsiveria kiekvienam labai individualiai. Tereikia viena – būti subrendusiam, pasiruošusiam šiam patyrimui.

Kartais tai, kas ateina iš tos giluminės erdvės ir prasiveržia į žmogaus išorę, vadina VIDINE ŠVIESA.

Tad šįkart ir susitiksime pasikalbėti:

~ kas gi yra ta vidinė šviesa?

~ kokiais keliais ji ateina žmogų?

~ ko ta šviesa iš žmogaus prašo?

~ su kuo susiduria žmogus, priešindamasis šviesos atėjimui?

~ kodėl šiuo metu taip svarbu uždegti savy vidinę šviesą ir ja apšviesti kitus?

Tai tik dalis spontaniškai gimusių šio susitikimo temų. Tačiau susitikimą kursime mes visi kartu – savo pastebėnimais, klausimais ir galbūt kitomis temomis, kurios ims skambėti mūsų susitikimo erdvėje, per žmones, kurie susirinks.

👉TRUKMĖ. ~ 1.30 – 2 val.👉

👉 KAINA. 20 EUR.

👉 ĮSIGYTI ĮRAŠĄ. (būtina) https://bit.ly/46x7xwr

👉INFORMACIJA. roluko@gmail.com

Patiko? Pasidalink: