Tuoj tuoj pasipils kalėdiniai reginiai, renginiai ir vakarėliai. Bus daug blizgučių, veiksmo, pirkimo ir dar mažiau laiko tam, kas Advento laikotarpį daro magišką. 

Tai – vidinė tyla, ramūs pabuvimai su savimi, susitaikymai, susilaikymai nuo pertekliaus, arbata su brangiausiais žmonėmis. 

Taikus praeinančių metų palydėjimas…

Tokiems pabuvimams reikia erdvės, kad dvasia išsiskleistų, sušiltų, nurimtų, o mes toje tyloje galėtume sukurti mažą stebuklą – dovanėlę ir žodžius iš širdies patiems artimiausiems. 

Nes juk taip dažnai nutinka, dovanėlės – iš parduotuvės, sveikinimai ir linkėjimai rašomi paskubomis, paskutinę minutę, nugvelbti iš interneto, nusirašyti nuo praeitų metų, dažnai net negalvojant apie tą žmogų, kuriam jie skirti.

O juk linkėjimo prasmė be galo sakrali. Iš širdies parašytas sveikinimas, savo rankomis pagamintas atvirukas – ne tik unikalus, (akropoliuose tokio nerasi), bet gali gydyti, suteikti be galo daug energijos ir mums patiems, ir tiems žmonėms, kuriems jie skirti. 

Gruodžio 7 d. (šeštadienį) kviečiu į jaukią popietę, kurioje aš, Rolanda Lu, kartu su meniška siela – Edita Mira – kursime ypatingus dalykus – sveikinimų, linkėjimų žodžius ir atvirukus. 

Popietės dalyviams papasakosiu, kaip kurti įkvepiančius sveikinimus, pratimų pagalba išjudinsime savo kūrybines galias. Ir leisime ateiti žodžiams iš širdies!

O paskui, padedant Editai, jos sugalvota paprasta technika, savo rankomis kursime spalvingus atvirukus, ant kurių užsiėmimo pabaigoje užrašysime sveikinimo žodžius. 

Tai bus tikrai magiškas ritualas, meditacija ir kūryba tuo pat metu! Gausite nerealiai daug įkvėpimo, kitų metų pradžiai!

Visas priemones suteiksime. Jums tereikės ateiti ir mėgautis procesu, kuris bus lengvai įsisavinamas bet kuriam žmogui:)

Tai skirta tau, jeigu:

  • patinka autentiški, iš širdies sukurti dalykai
  • nori gerai praleisti laiką su Mūzom
  • norėtum išmokti rašyti nuoširdžius sveikinimus
  • svajoji išmokti kurti vienetinius spalvingus atvirukus.

– –

DIRBTUVIŲ ŠEIMININKĖS 

Rolanda Lu (www.rolandalu.krabasdirba.lt) . Rašymas – mano gyvenimo būdas, profesija, pomėgis. 23 metų rašau žiniasklaidai, verslui, sau… Maždaug tiek pat laiko domiuosi energetika, nematomais reiškiniais ir dėsniais, kurie valdo visą regimą ir neregimą pasaulį.

Edita Mira. Visuomet piešė, kiek save prisimena. Linijų, formų jausmas jai ypač paaštrėjo studijuojant Klaipėdos universitete lietuvių filologiją – gimė grafiškas ir drauge jausmingas apipieštų raidžių ciklas. Prieš keletą metų Editos kūryba išsiliejo spalvomis į nuostabias akvareles. Šiuo metu Edita VDA studijuoja Vizualinį dizainą.

Edita Mira kūrinys RĖDOS RATAS

Rolandą ir Editą vienija kūryba, netelpanti į formules, receptus ir kuri gyvena kiekvieno žmogaus viduje, tereikia ją įsileisti…

LAIKAS: gruodžio 14 d. 10.00-14.00 (su arbatos pertraukėle)

REGISTRACIJA  (būtina). https://forms.gle/mGgNmGGZKpS9h8Sg6

Dalyvavimas patvirtinamas tik pervedus mokestį iki renginio į VšĮ Žinių namai sąskatą.

VIETŲ SKAIČIUS  – 12.

KAINA: 25-30 eur. Užsiregistravus ir sumokėjus mokestį iki gruodžio 7 d. – 25 eurai. Vėliau – 30 eurų.

VIETA: Pranešime užsiregistravusiems dalyviams.

REKVIZITAI

GAVĖJAS: VšĮ „Žinių namai”

SĄSKAITA: LT 87 7044 0600 0775 2227, SEB bankas

PASKIRTIS: už dalyvavimą renginyje 12.14.

Edita Mira akvarelė
Patiko? Pasidalink: