Nėra nieko nuostabesnio, kaip gyventi taip, kaip prašo širdis. Ir nesvarbu, kas tai būtų – santykiai ar veikla, tas, kuris klauso savo vidaus, visuomet bus laimingas. Nes – ištikimas sau.

Daugybė žmonių svajoja užsiimti tuo, kas patinka, o ne dirbti tai, ką reikia. Daugybė žmonių svajoja dirbti „sau”, o ne būti samdomu kitų. Realizuoti savus, o ne darbdavių tikslus. Dalintis su žmonėmis savo talentais, padėti skleistis kitų žmonių širdims… Realizuoti savo pašaukimą.

Tačiau taip ir nedrįsta realizuoti savo svajonių, nes galvoja, kad užsiimti mylima veikla su lengvumu – neįmanoma, reikia specialių sąlygų arba nežino nuo ko pradėti. Kartais trukdo baimės ir įvairiausios įdiegtos programos „iš to – nepragyvensi”, „reikia sunkiai dirbti”, „pinigus imti – blogis” ir t. t.

Tačiau realybė keičiasi ir Naujiems Laikams reikia laisvų žmonių, kurie drąsiai klauso savo vidaus, įgyvendina idėjas, užsiima kūryba ir gauna orų atlygį už savo veiklą, kuri tarnauja visų gerovei…

…Pati praėjau šį kelią. Ir žinau, kiek visko tenka patirti, kad pajaust laisvę gyventi ir kurti taip, kaip širdis geidžia!

Galiu drąsiai sakyti: turėt savo veiklą, realizuot savo pašaukimą – tikrų tikriausias dvasinis kelias, kurio metu tenka susidurti su pačiais įvairiausiais „aš” aspektais, susidraugaut su šešėliais ir baimėmis, mokytis dalykų, kurių nereikia būnant samdomu darbuotoju.

Savos veiklos kūrimo kelyje tenka išdrįsti eiti į viešumą, išmokti susitvarkyti su pinigų energija, elegantiškai parduoti, išlaikyti materialaus ir dvasinio pasaulio balansą, išmokt neišsekt, nepereikvot savo resursų, baiminantis likt be pajamų…

Todėl ir gimė ši mano online mentorystės programa „MYLIMA VEIKLA NUO NULIO NAUJIEMS LAIKAMS. REALIZUOK SAVO PAŠAUKIMĄ!”.

JI SKIRTA TAU, JEIGU:

I. Nori realizuoti savo pašaukimą. Suprasti, kas tu ir dėl ko tu atėjai į šią žemę, kokiais formomis geriausiai gali išreikšti save. Ir pradėti savo realizaciją čia ir dabar, nelaukiant geresnių laikų!

 • grupinė mentorystė – ideali vieta savęs tyrinėjimui, giliam pažinimui ir pirmiems drąsos žingsniams.
 • naudosime alcheminės kūrybos metodą, kuris maksimaliai išskleidžia žmogų.
 • būdama tarp giminingų sielų, stebėdama kitų grupės narių situacijas, aiškiai suprasi, kas yra tavo, kas ne, kuria kryptimi ir kokiu būdu tau toliau geriausia judėti, gausi atsakymus į rūpimus klausimus.
 • su kiekvienu dalyviu vyks individualus darbas, tad jūs gausite daug dėmesio.

II. Esi samdomas darbuotojas ir seniai svajoji apie veiklą iš širdies? Tuomet laikas pradėti !

 • jauti savo pašaukimą, kuris kviečia išskleisti sparnus ir jam atsiduoti.
 • dar tiksliai nežinai, koks tavo pašaukimas, tačiau jauti, kad jis kutena eiti savo širdies keliu.
 • samdomame darbe uždirbi gerai ir jautiesi saugiai, tačiau jauti, kad laikas eina, o tu tarsi kažko svarbaus nepadarei, viduje – tuštuma, nejauti gyvenimo skonio.
 • turi pomėgį ar idėjų, kurias norėtumei realizuoti, tačiau vis atidedi ateičiai.
 • atsibodo vykdyti kitų žmonių instrukcijas, „dirbti dėl paukščiuko” darbus, kurie atrodo beprasmiški;
 • norėtum dirbt pagal laisvą grafiką ir nelaukt atostogų atostogų, kad pagaliau pailsėtum:)

III. Jau turi savo mylimą veiklą ir realizuoji save joje. Tačiau jauti, kad laikas pereit į kitą lygmenį. Padarykime tai kartu!

 • galbūt vis nepavyksta mylimą veiklą paversti orių finansų šaltiniu.
 • o gal tavo veikla neturi aiškių kontūrų, rutuliojasi stichiškai, jai trūksta tikslingumo.
 • nori išplėsti savo vidinio finansų indo talpą ir drąsiai pasakyt savo įdėtos energijos vertą kainą.
 • bijai parduoti savo paslaugą/produktą.
 • atiduodi labai daug energijos, tačiau finansuose tai neatsipindi.
 • nuolat persidirbi, nes vis “dirbi į priekį”, darai viską, kad  tik išlaikytum klientus, jiems pataikauji.
 • nepasitiki savimi kaip tam tikros srities eksperte, tau trūksta drąsos reikšti save, rodyti, pozicionuoti.

IV. Tu sėdi ant dviejų kėdžių”:) Turi „darbą” ir turi mylimą veiklą. Nuspręskim ir apsispręskim kartu!

 • nemeti samdomo darbo, nes vis abejoji.
 • netikit, kad įmanoma gauti solidžias pajamas iš veiklos, kuri patinka.
 • bijai, kad atsidavusi tik mylimai veiklai, prarasite finansinį saugumą.
 • dėl tarnavimo „dviem ponams” nuolat išsenki, supranti, kad laikas apsipręst, bet….:)

V. Tu nori, kad tavo gyvenime atsirastų daugiau pinigų?:) Tuomet dabar pats laikas atverti jiems kelią, su lengvumu realizuojant tai, dėl ko atėjai į žemę!

Kurioje pozicijoje bebūtum, vienai, be palaikymo, praeiti šį kelią – užtrunka ilgai ir pareikalauja daug resursų. Mes galime šį kelią praeiti kartu,

ŠIOJE PROGRAMOJE TAVE KVIESIU PAMIRŠT TAI, KĄ ŽINOJAI IR PRADĖTI VISKĄ… NUO NULIO 🙂

Nesvarbu, žinai savo pašaukimą, ar ne, turi savo veiklą, ar nori ją pradėti, aš kviesiu išsigryninti, atrasti savyje naujas spalvas, naują energiją, ir pakilt į laipteliu aukštesnį lygmenį, į kitą kokybę.

Programos trukmė – 3 mėnesiai + 1 mėnesio palaikymas. Pabaigus mentorystės programą, dar visą mėnesį turėsime grupės zoom susitikimus.

Grupės dydis –  5 žmonės. 

Grupė maža, darbas – i n d i v i d u a l u s ir orientuotas į konkrečius kiekvieno dalyvio poreikius.

MENTORYSTĖS PROGRAMOS TIKSLAS – jūsų požiūrio pokytis, atsinaujinimas, augimas,  atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio veiklos specifiškumą, asmenybės unikalumą, išplečiant kiekvieno dalyvio SĄMONĖS IR GALIMYBIŲ RIBAS.

Priežasčių, kodėl mes mes galime susitikti, gali būti įvairių, tačiau svarbiausia JŪS PASIRUOŠUSI AUGTI IR IŠEITI Į NAUJĄ LYGMENĮ IŠ ERDVĖS, KURIOJE ĮPRATUSI BŪTI! 

Augti ne dairydamasi į kitus, ne lygindamsi, o evoliuciuonuodama savo viduje, peržengdama per tai, kas nepatinka, ko bijote, kas nekomfortiša, o gal net ir gėda – Į TAI, KAS ĮKVEPIA!

GRUPĖS ENERGETIKA

Tai – individualios mentorystės programa grupėje. Tai reiškia, kad būdami grupėje: 

 • vienas kitą palaikysime 
 • kartu spręsime iškylančius klausimus
 • kartu ieškosime atsakymų. 

Grupės energija tveria stebuklus! Nes visi dalyviai apsijungia į bendrą energetinį lauką, todėl tai, kas vyksta su vienu dalyviu, – vyksta su visais! Įžvalgos ir energija pasidaugina! Grupinės mentorystės erdvėje plečiasi ir kiekvieno dalyvio individuali sąmonė.

Tačiau dirbsime ir individualiai bei pirmas konsultacijas pradėsime dar iki kurso pradžios. 

KOKS MANO VAIDMUO?

Mano energetinis laukas taps jūsų. Mano žinios ir patirtis – taps jūsų. Būsiu jūsų draugė, grupės vedlė, įkvėpėja, palaikytoja, patarėja, ir, žinoma, dalinsiuosi turtinga sava patirtimi, kuriant mylimą veiklą.

KĄ REIŠKIA „NAUJIEMS LAIKAMS?”

Tai – ne žodžių žaismas. Tai – ne marketinginė frazė. 

Ši frazė liudija apie KRYPTĮ.

Mano sukurtos programos pagrindas – dvasios ir materijos harmonija bei 5 D sąmonės vertybės, orientacija, ėjimas į tai.
Nebematau prasmės kurti veiklą, kuri remiasi sena mąstysena, kurioje buvo manipuliacijomis paremtas marketingas, konkurencija, vartojimo didinimo filosofija ir panašūs dalykai.

Noriu kviesti žmones kurti veiklą,kuri būtų suderinta su sielos užduotimis bei Aukščiausiojo Aš poreikiais ir darniai įtvirtinta materialiame pasaulyje.

O pinigai tegul ateina kaip pasaulio aplodismentai mums už tai, kuo širdingai dalijamės su kitais. 

Man materija = dvasingumas.

KAS MAN YRA VEIKLA?

Kai sakau „veikla”, turiu galvoje užsiėmimą, už kurį mes gauname ORŲ mūsų įdėtos energijos vertą atlygį – kaip padėką už tai, ką sukūrėme savo širdimi, kas mums be galo patinka daryti.

Ar dalyvavimas programoje DUODA GARANTIJĄ, kad tu sukursi veiklą, kuri 3 mėn. ATNEŠ TAU 100% TAVO REALIZACIJĄ? 🙂

Trys mėnesiai – tai REALI GALIMYBĖ puikiai startuoti ir padėti tvirtą pagrindą ateičiai.

1. Tu būsi MANO LAUKE – erdvėje žmogaus, kuris turi REALIĄ PATIRTĮ, kūrė ir kuria savo veiklas remdamsis širdies jausmu ir gyvena tik iš jos nuo 2012 metų. 

2. Praėjau visus veiklos kūrimo etapus ir “savo kailiu” patyriau, ką reiškia veiklą kurti nuo nulio, per patirtį mokiausi darnaus verslo paslapčių.

3. Vedama vidinio kompaso, atmečiau daugybę dalykų, kurie galėjo atnešti vienadienę sėkmę ir intuityviai orientavausi ilgalaikius dalykus bei dvasines vertybes.

Per patirtį (ne iš knygų ar kitų žmonių)  įgytos žinios, patikrintos praktikoje ir mano energija – pati didžiausia šios programos vertė. 

Aš Tave įkvėpsiu, suteiksiu žinių, palaikysiu sunkesniuose etapuose ir paspardysiu „minkštąją”, jei matysiu, kad to reikia:) Tačiau visą darbą vis tiek turėsi padaryti pati.

Kas įvyks po 3 mėnesių, priklauso nuo to, ar esi pasirengusi atverti save ir kiek gali atiduoti savo vidinės jėgos šiai savo misijai.

Ką galiu garantuoti, kad tu ĮGYSI ŠIO KURSO METU:

 1. susipažinsi su savo „skeletais spintoje” ir turėsi galimybę jų atsikratyti;
 2. išsiaiškinsi, ko nori iš tavęs tavo siela, kokių realizacijų ir kas tave kviečia jau senų senovėje:)
 3. suvoksi savo ribojančius įsitikinimus, programas, kurios tau trukdo eiti į priekį tiek savo veikloje, tiek kitose srityse;
 4. įgysi suvokimą, kur ir kokiomis formomis tau reikia eiti į savo realizaciją per mylimą veiklą;
 5. gausi pagrindą (žinias ir vidinę būseną), kas tau padės savarankiškai eiti toliau;
 6. gausi begalybę pasitikėjimo, įkvėpimo ir energijos;
 7. susidėliosi savo veiklos struktūrą, žingsnius ir viziją;
 8. pasitreniuosi eiti į viešumą ir skleisti save, savo idėjas, savo norą kitiems atioduot savo dovanas

Aš tau pažadu, kad atiduosiu save maksimaliai tam, kad šitai įvyktų Tavo gyvenime. O kiek atiduosi Tu, priklauso tik nuo Tavęs…:)

KAIP VISKAS VYKS?

Mes naudosime ALCHEMINĖS KŪRYBOS METODĄ. Tai – 3 gilios transformacijos fazės (nigredo, albedo, rubedo).

Pirmus du mentorystės mėnesius vyks intesyvus vidinis darbas. 

Trečią mėnesį – prasidės aktyvus reiškimasis išorėje, fizinėje realybėje, viduje atrastų resursų materializavimas.

Šis metodas natūraliai gimė apibendrinus savo asmeninę patirtį ir ją sujungus su senovės alchemikų švino vertimo į auksą filosofija:)

Tiesa, mes versime ne šviną į auksą, o savo nežinojimą, blaškymąsi, abejones – į pasitikėjimą, įkvėpimą, drąsą, veiksmą ir šių savybių išskleidimą MATERIJOJE. Šiuo atveju, JŪSŲ VEIKLOJE arba jos kūrime.

Tai – autorinis metodas, kuris padeda natūraliai praeiti bet kokio virsmo etapus ir gali būti naudojamas projekto, veiklos, santykių, bet kokio klausimo srendimo ar įgyvendinimo procese. Praėję šioje programoje, jūs šį metodą galėsite naudoti ir savo gyvenime ar veikloje.

1 MĖNUO (NIGREDO) PIRMAS ETAPAS.

Alchemijoje šis etapas – tai chaosas, švino tamsinimas, kad iš jo vėliau būtų galima išgauti auksą.

Mano programoje, tai – įsigilinimas į dabar, ATSKAITOS TAŠKAS, nuo kurio atsispyrę eisime toliau. Tai labai gili vidinės kūrybos pradžios fazė.

Šiame etape tyrinėsime save, atliksime praktines užduotis, turėsime grupinius susitikimus ir asmeninius pokalbius, kurių metu gilinsimės į:

KAS AŠ DABAR ESU IR KUR DABAR ESU? 

 1. Išsikelsime KETINIMĄ trims mėnesiams.
 2. Iššifruosime, atkoduosime save. 
 3. Išsiaiškinimas, kokioje suvokimo, vertybių stadijoje esame šią akimirką?
 4. Ką verta iš šios stadijos pasiimti į ateitį, kaip naudingą patirtį? 
 5. Kokia mūsų dabarties energija, stiprybės, talentai, resursai, unikalumas, vertybės? 
 6. Kokie įsitikinimai, baimės, programos, trikdžiai, kurie neleidžia judėti į priekį lengvai, su pasitikėjimu?
 7. Kokių gebėjimų/resursų/savybių mums reikia įgyti?
 8. Kuria linkme plėsime savo sąmonę?
 9. Suvoksime, nuo ko mūsų širdis dainuoja ir kokios veiklos ji iš mūsų prašo?

2 MĖNUO (ALBEDO) ANTRAS ETAPAS.

Alchemijoje, būdamas albedo stadijoje žmogus pradeda brandinti naujas įžvalgas, kurios jo gyvenimui suteikia naują kokybę. 

Tai pasiruošimas iš vidinės kūrybos fazės pamažu persikelti į išorinę.

Mes šiame etape savo dėmesį nukreipsime į ateitį ir pirmojo mėnesio metu gimusį suvokimą “kaip dabar yra?”, keisime į

KAIP NORIU, KAD BŪTŲ? 

 1. Šioje stadijoje drąsiai žengsime į naują kokybę. 
 2. Tyrinėsime Naujojo Laiko vertybes ir kaip jos galėtų integruotis į mūsų veiklą?
 3. Išsikelsime didelius tikslus, kurie bus nukreipti į kitų žmonių evoliuciją, į tarnystę savo talentais kitiems žmonėms.
 4. Suvoksime ir aiškiai išjausime savo veiklos energiją, vibraciją bei imsime ją sėti erdvėje savo mintimis, būsena ir praktiniais pratimais.
 5. Įsivardinsime, ką norime kurti, duoti kitiems žmonėms?
 6. Pamatysime vaizduotėje/pajausime, kokie tai žmonės, kuriems mes kursime savo veiklą ir kuo ta veikla jiems bus naudinga, ką duos jiems.
 7. Įsivardinsime/užrašysime savo unikalą misiją.
 8. Trumpai aprašysime kertinius savo veiklos momentus.
 9. Atrasime formą, per kurią konrečiai jums geriausiai reikštis, dalintis su kitais žmonėmis savo dovanomis. 
 10. Tai bus labai konreti praktinė jūsų veiklos sėklų sėjimo fazė.

3 MĖNUO (RUBEDO) TREČIAS ETAPAS.

Alchemijoje – tai nušvitimas, dvasios gimimo metas. Tai – iš vidinės kūrybos fazės išsiveržimas į išorinę kūrybą.

AŠ KURIU IR VEIKIU! – štai koks šios fazės šūkis! 🙂

 1. Tai vidinių tyrinėjimų, atradimų, užaugintos drąsos, asmenėss šviesos  plykstelėjimas materijoje. 
 2. Tai išraiška, saviraiška ryškumas, drąsa, dalijimasis, skleidimasis.
 3. Aptarsime, kaip save išreikšti, pristatyti, atskleisti materijoje.
 4. Ir realiai tai pradėsim daryti! Video, tekstai/postai, socialiniai tinklai, “blogai” – atrasime tai, kas konkrečiai tau asmeniškai, pagal Tavo veiklos pobūdį labiausiai tinka.
 5. Kalbėsime, kokie yra širdies rinkodara paremti elegantiški pardavimai. 
 6. Kaip kurti dvasiniais principais paremtą kainos ir kokybės santykį.
 7. Kalbėsime apie pinigus, kaip įsivardinti kainą ir peržengt per baimę prašyt už paslaugą adekvataus atlygio.
 8. Treniruosimės reikštis erdvėje, rašysime tekstus, peržengsime per savo baimes ir perfekcionizmą, drąsinsime viena kitą, palaikysime.

SUSITIKIMUOSE PALIESIME ŠIAS TEMAS: 

 1. Kodėl šiuo metu taip svarbu užsiimti širdžiai miela veikla ir kodėl dabar ji labiausiai palaikoma Visatos?
 2. Kas yra pašaukimas, sielos užduotys, kaip suprasti, kuo konkrečiai tau geriausiai užsiimti?
 3. Kokie Visatos dėsniai, kurių laikymasis padeda kurti mylimą veiklą?
 4. Kokie mylimos veiklos materialūs dėsniai ir koks jos dvasinis pagrindas.
 5. Koks marketingas dabar labiausiai tinka mylimai veiklai?
 6. Kaip atrodo “tiklsinė auditorija” Naujame Laike?
 7. Kodėl svarbu išsigryninti savo veiklos kryptį ir keisti finansinę gausą blokuojančius įsitikinimus?
 8. Kodėl drąsa reikštis realybėje yra dieviška savybė ir kaip ją puoselėti?
 9. Kaip tikslingas veiksmas veda į drąsią kūrybą?
 10. Kaip peržengti gėdą, kad būtų nebegėda?:)
 11. Kaip pradėti drąsiai reikštis ir reikšti jumyse esančius talentus?
 12. Kaip neperdegt ir dirbt su malonumu?
 13. Kaip nugalėti vidinį sabotažą, kuris verčia gulėti ant sofos, abejoti, lygiuotis, nuleisti kainą?
 14. Kodėl mes parduodame ne paslaugą, ne produktą, o savo energiją?
 15. Kodėl mylimoje veikloje svarbu tavo aukštos vibracijos?
 16. Kas iš tiesų yra pinigai ir kodėl jų visuomet yra?
 17. Kaip kurti megnetišką veiklą su lengvumu, tėkmėje, moteriškai, tačiau tuo pat metu mokėti planuoti, būti disciplinuotai, drąsiai veikti, atėjus laikui.
 18. Kas padeda išlaikyti balansą tarp moteriško lengvumo ir vyriško strateginio mąstymo, tarp finansų ir dvasingumo.
 19. Kodėl svarbu kuriant veiklą išlaikyti savo unikalumą, autentišką požiūrį ir drąsiai jį skleisti?
 20. Kada veikloje pasitelkt intuiciją, kurti tėkmėje, kada – gebėt mąstyti struktūriškai?
 21. Kodėl dabar nebėra konkurencijos?
 22. “Kieti”, ir “švelnūs” įgūdžiai, senųjų marketingo strategijų pokyčiai naujume.
 23. Kaip rašyti neparduodančius, nereklaminius tekstus, kurie parduoda?
 24. Kaip daryti live transliacijas ir visaip kitaip reikštis socialinėse medijose?

Ir dar visko daugiau. Temas diktuos ir kiekvienos dalyvės poreikiai.

FORMATAS IR PRAKTIKOS. 

Programos metu (pagal poreikį) naudosme šias praktikas: 

 1. Meditaciją – kaip būdą atsipalaiduoti ir kelti vibracijas.
 2. Kvėpavimo – energijos kaupimo pratimus.
 3. Kitas energijos koncentravimo, gryninimo praktikas.
 4. Rašymo pratimus kaip metodą, padedantį giliau suvokti save,  įžeminti suvokimus ir kurti, palaikyti naują realybės modelį. 
 5. Rašymo čenelingą, kaip būdą gauti informaciją iš erdvės.
 6. Garso vibracijas – kaip būdą įtvirtinti nauja: įgūdžius, įsitikinimus, savybes ir t. t.
 7. MasterMind metodą kaip būdą išsigryninti, aptarti grupės narių situacijas, tikslus, problemas ir jas pašalinti/išspręsti.
 8. Asmenines konsultacijas – kiekvienas dalyvis jų su manimi turės tiek, kiek prireiks dalyvio sąmonę perkelt į rubedo fazę.

FB GRUPĖ.  Tai – mūsų virtualių susitikimų namai, kur bus ir svetainė, ir virtuvė, ir dušas, ir darbo kambarys:)

Į grupę kelsiu video, gyvų susitikimų įrašus, visą reikalingą informaciją, grupėje vyks diskusijos ir palaikymo sesijos.

“GYVI” SUSITIKIMAI” vyks kartą per savaitę zoom platformoje. Gyvuose susitikimuose vyks savaitės veiklų aptarimai, analizė.

RYŠYS bus nuolat palaikomas per žinutes, audio įrašus.

VIDEO. Teorinė medžiaga bus pateikiama patogiame video formate. Video galėsite peržiūrėti jums patogiu metu.

NAMŲ DARBAI – kaip be jų! Tačiau jie nebus labai varginantys, nes viskas suksis apie jus ir jūsų veiklą. Tai bus praktinės užduotys, kurių pagalba dirbsime kiekvienas su savo veikla.

PALAIKYMAS. Vieną mėnesį, pabaigus programą, turėsime grupės zoom susitikimus.

DOVANOS!!!

Kiekvienas, užsiregistravęs į grupinę mentorystę, gaus: 

2 galingus KURSUS ir 2 vertingus VEBINARUS, kuriuose išdėstytos žinios, praktikos – būtinos kuriantiems savo veiklą: 

 1. #2 Pats sau guru. Išlaisvink savo energiją! Meistriškumo įgudžiai Naujiems laikams. 6 savaičių, 6 gyvų susitikimų kurso įrašai, papildomi video (20 video) ir kita medžiaga. VERTĖ 222 eur.(Jei šioje programoje dalyvavai, tuomet dovanų gausi kitą panašų kursą iš ciklo “Pats sau guru”)
 2. Pradedančiojo tekstų rašytojo ABC. Bazinis video ir užduočių kursas. 2 savaičių intensyvaus kurso 8 video pamokos, užduotys ir kita medžiaga. VERTĖ109 eur.
 3. Vebinarą “Rašymo čenelingas. Kaip gauti atsakymus ir plėsti sąmonę, naudojant rašymą?” VERTĖ 59 eurai.
 4. Vebinarą “Drąsos auksas. Žvaigždės krenta aukštyn!” VERTĖ – 39 eurai.

JEIGU TAVE ŠI PROGRAMA DOMINA, PARAŠYK MAN EL. PAŠTU: roluko@gmail.com arba į FB mesindžerį @rolandajankune

Patiko? Pasidalink: