✍️ Turite įdomių planų šiais metais! ? Pradėkite juos nuo rašymo įgūdžių tobulinimo! Nes gebėjimas aiškiai, įdomiai, informatyviai dėstyti savo mintis raštu reikalingas bet kokioje veikloje:)

Sausio 10 d. (baigiasi vasario 14 d.) prasideda paskutinį kartą rengiama gyva Tekstų rašymo laboratorija su mano komentarais. Tad jeigu kada nors svajojote, nedrįsote, atidėliojote – dabar pats tinkamiausias laikas, nes kito laiko nebebus:) Šiame kurse – TIK 5 VIETOS! (liko 3)

‼️REGISTRACIJA VYKSTA! : https://bit.ly/3ftPWjk‼️

✍️ Šis ypatingas kursas skirtas visiems, kas nori save pajausti rašyme, susipažinti su procesu, įvairiais stiliais ir žanrais. Kas svajoja pasinerti ne tik į terapinio, kūrybinio rašymo malonumus, bet ir įsisavinti informacinio rašymo subtilybes. O be jų išmanymo net kūrybiškiausias tekstas gali virsti padriku žodžių kratiniu…

✍️Rašymo kursas „Lab’as MANO TEKSTAI“ nuotoliniu būdu vyksta nuo 2019 metų rudens. Jį baigė daugiau kaip 200 rašymui neabejingų žmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir lietuvių, gyvenančių kitose pasaulio šalyse.

✍️Šiandien rašymo įgūdis reikalingas visur: ar dalintumėtės savo postais socialiniuose tinkluose, rašytumėte tinklaraštį, ar norėtumėte sukurti dėmesį traukiančius prekių/paslaugų aprašymus, realizuoti įdomų projektą, o gal tiesiog įtaigiai bendrauti elektronininiais laiškais.

✍️Rašymo procesas atrodo nebe toks sudėtingas, kai sužinote svarbiausius teksto konstravimo elementus, kai turite galimybę pasipraktikuoti ir atlikti kūrybinio, taikomojo, vaizdingo rašymo užduotis bei kiekvienas asmeniškai gauti savo parašytų tekstų komentarus.

✍️Bendraudami su kolegomis uždaroje Rašymo laboratorijos grupėje, suprantate, kad ne jūs vienas bijote balto lapo. Kaip detektyvas ieškote dienoje papildomo laiko užduotims atlikti ir motyvacijos rašyti bei draugiškai tariatės su savo Vidiniu Kritiku, kuris prefekcionistiškai reikalauja idealaus rezultato…

✍️Šiame autoriniame kurse mokau to, ką moku pati. Viskas, kuo dalinuosi su laboratorijos dalyviais – apibendrintas, išgrynintas 25 metų rašymo patirties rezultatas, iš kurio gimė unikalus autorinis metodas. ✍️Nemokau jokių copy paste. Jokių šablonų. Mokantis rašyti mano siūlomu metodu, nesvarbios gramatikos spragos ar kaip sekėsi mokykloje rašyt rašinėlius – svarbiausias yra Jūsų noras rašyti!

✍️Jeigu kada nors girdėjote, kad rašymas (ar bet kuris kitas užsiėmimas) – tik išrinktųjų veikla, nusišypsokite ir darykite tai, ko trokšta jūsų širdis. Nes rašyti, kaip ir skaityti, gali visi. Bet ne visi taip stipriai nori, kaip tie, kurie jau rašo… 🙂

👉Jeigu seniai svajojate rašyti, tuomet ši žinutė skirta kaip tik Jums. Laukiu jūsų nuotolinėje RAŠYMO LABORATORIJOJE sausio 10 – vasario 14 d.!

🌷NAUJI METAI – NAUJI ĮGŪDŽIAI!. Tai pats geriausias laikas pradėti daryti tai, apie ką seniai svajojote! 🙂

➡️ PLAČIAU APIE RAŠYMO LABORATORIJĄ IR PROGRAMĄ: https://bit.ly/3TrWptF

➡️ REGISTRACIJA: https://bit.ly/3ftPWjk

➡️ APIE MANE: https://rolandalu.lt/esu/

➡️ INFORMACIJA: roluko@gmail.com

Patiko? Pasidalink: