🟣 Paskutinis mano vebinaras, kurį rengiau spalio mėnesį, pranašavo aušrą:). Ir aš ją tikrai mačiau, – kylančią tamsiame danguje, kuriame lengvai ir drąsiai sklandė laumžirgiai….


O šiandien jaučiu, kad ir aš, ir pasaulis primena pumpurą, kuris jau pasiruošęs išsprogti. Nors už lango gili žiema…

🟣 …Ar kada teko matyti gėlę prieš pat jos sužydėjimą? Kiek joje aistros skleistis, gyventi ir džiuginti!
Taip ir subtiliuose lygmenyse ilgai savo valandos laukęs Naujas Pasaulis jau pasiruošęs tapt realus.

 Jis tik laukia mūsų, Ateities žmonių, kurie būtų pasirengę jame gyventi.Ir jau nebereikia laukt „geresnių laikų”, kad pradėt gyvent visapusiškai gražų gyvenimą.

🟣 Mums nebereikia bijoti būt savimi, o atvirkščiai – laikas realizuoti savo talentus ir dalintis savo širdies dovanomis.Mieli žmonės ! Labai noriu Jums kalbėti apie TIKRO, GYVO GYVENIMO SKONĮ IR JAUSMĄ! Ir tai, kad jūs nusipelnėte skleistis, žydėti, džiugint kitus savimi.

🟣 Ir jau dabar reikia tiesiog LEISTI SAU PRADĖTI IŠ TIESŲ GYVENTI! O ne imituoti gyvenimą, tenkinantis dirbtiniais saldikliais, skoniais, kvapais. Laikas LEISTI SAU SKLEISTIS AUTENTIŠKAI, taip, kaip tik jūs galite!

➡️ GRUODŽIO 21 DIENĄ 19.00 val. labai kviečiu Jus susiburti finaliniam, šventiškam šių metų susitikimui, kuriame ne tik dar kartą pasidžiaugsime kintančio pasaulio pergalės šokiu, bet ir kalbėsime, kaip išsiskleisti ir gyvai gyventi tokioje iš pažiūros nestabilioje realybėje.

REGISTRACIJA (reikalinga) https://bit.ly/3FTwcjX

KALBĖSIMĖS:

– KAIP rasti kelią į save tikrą ir tą Naują Žemę, kuri vis dar užklota sniegu ir nepažymėta jokiuose žemėlapiuose?

– Kaip išsaugot save – nesužeistą, neužnuodytą ir pasitikintį TIK – ĖJIMU bei vieninteliu dabar veikiančiu GPS’u – savo širdim?- Kaip gyventi, kaip mąstyti ir jausti, kad tas Naujas Pasaulis gražiai sužydėtų?
Ir kokių savybių mums reikia, kad taptume Naujo pasaulio kūrėjais, o ne jo vartotojais?

– O gal kažkas tą gražią rytdieną mums atneš ant padėkliuko kaip dovaną “už gražias akis” ir nereiks nei pirštelio pajudinti?:)- Ir ar tikrai, tai, kas tiek tūkstančių metų vyko mūsų žemėje, pagaliau ims ir savaime išnyks? Ko galim tikėtis per artimiausius metus?

🟣 Štai kodėl prieš pat Naujuosius Metus labai noriu kalbėti apie NAUJO GYVENIMO PRADŽIĄ.Toji Nauja Žemė, Naujas pasaulis – nėra tik šiaip gražios metaforos. Iš tiesų tai reali, gyva erdvė, laukianti mūsų, jau dabar toje ateityje pasiruošusių gyvenančių žmonių…

🟣 Taip pat noriu su jumis pasidalinti naujausia informacija apie tai, kokie stebuklingi procesai dabar vyksta Kosmose ir mūsų Žemės-Gajos įsčiose. Ir kokią reikšmę tai turės mūsų visų gyvenimams.Ir kodėl to, kas vyksta ir vyks toliau, nebeįmanoma sustabdyti. Ir kodėl turėtumėm džiaugtis, kad galime būti šių virsmų liudininkais.

🟣 Tačiau svarbiausia :

1) kaip gi atrodys ta Nauja Žemė ir ko ji prašys iš mūsų, žmonių, kurie viena koja vis dar stovi ant dualios sąmonės slenksčio, o jų sielos jau veržiasi gilyn, tolyn, erdvyn…?

2) Kaip keisis mūsų tarpusavio santykiai, verslai, kokios profesijos ims nykti ir kokios savybės bus labiausiai reikalingos ateities žmonėms? Ir kas nebebus palaikoma Naujosios žemės energijų…

3) Galų gale, kaip atkeliaus pas mus pinigai, kokie bus pardavimai, o gal jų visai nebeliks?:) Ir kaip pokyčiai palies religines, dvasine struktūras?

4) Ar mes jau levituosime? 🙂 Vaikščiosime kiaurai sienas?:) O gal bus mažiau triukšmo lūpose ir daugiau šilumos, jautrumo širdyse?5) Ir nors kol kas mes vis dar gyvenam pasaulyje, kuriame sapnuojantys žmonės toliau sapnuoja, prabudę – jau dabar kuria naują gyvenimą:)

🟣 AR TU NORI BŪTI SU TAIS, KURIE SAPNUOJA, AR SU TAIS, KURIE KURIA?:)Aš kviečiu tave kurti!Ir pasiimti iš manęs daug daug įkvėpimo šiam kūrybos procesui įžiebti! 🙂

🟣 KĄ SAKO ŽVAIGŽDĖS? Taip pat šiame paskutiniame šių metų susitikime pakalbėsime apie metų pabaigos virsmus ir energijas bei praskleisime kitų, 2023 m. uždangą – ką apie juos kalba planetos ir žvaigždės:)

🟣 PRIMENU, kad planą A – apie kalbėsiu – visuomet turiu. Tačiau labiausiai pasitikiu tėkmėje ateinančia ir susirinkusiai auditorijai skirta informacija:)
———————————-
👉LAIKAS. Gruodžio 21 d. (trečiadienis) 19.00 d.
👉TRUKMĖ. ~ 2.00 val.
👉VIETA. Zoom platforma (įrašas bus!)
👉REGISTRACIJA (reikalinga ) https://bit.ly/3FTwcjX
👉KAINA. Pasirinkite, kiek norite ir galite – 10, 15, 20, 25 ir t.t.
👉INFORMACIJA. roluko@gmail.com

Patiko? Pasidalink: