Viduje atverčiau naują savo žemiškos realizacijos puslapį.

Dar vienas žingsnis arčiau savo esmės. Dar vienas nukritęs tikrumą slėpęs svogūno lukštas…

Tiesa, dar ne viskas išsiryškino iki galo – nauji dalykai, kaip vaizdas fotojuostoje, joje realybė neplyksteli akimirksniu:)…

Per pora mėnesių iš savo socialinės erdvės pašalinau beveik 2000 žmonių…

Kai kurie mane pašalino, šiaip ir po mano pirmojo laivo šiame puslapyje, kur pirmą kartą taip drąsiai viešai pasirodžiau:)Su kai kuriais žmonėmis realiame gyvenime taip pat seniai nebesiliečia širdys. Mes susitinkame tam tikriems etapams, pasidžiaugiame vieni kitais, padarome, ką turime padaryti kartu ir nutolstame – toks dėsnis, nieko nėra amžina…..

Kai eini link savęs išsigryninimo, kartais būna jautrių momentų – sentimentų, baimių, netikrumo. Tačiau tikrai žinau viena – tai daryti verta. Kartais mažiau – žmonių, daiktų, susitikimų – yra daugiau. Daugiau tylos, girdėjimo per save tekančio gyvenimo…

O kai gyvenimas laisvai teka, jis atneša ir naujus susitikimus, naujus žmones, idėjas……Noriu jus pakviesti susitikiti naujoje virtualioje erdvėje „Gražių vibracijų ir meditacijų SPA”, kurioje retkarčiais tiksimės pakalbėti apie tai, kas svarbu dabar, susiderinti savo vidinius instrumentus, pamedituoti.Pirmas susitikimas – „Gražių vibracijų vakarėlis” – jau šį ketvirtadienį, sausio 26 d. 20.00.

REGISTRACIJA: forms.gle/sfuLS5jrVpYYiTA69

Ką veiksime?

  • Nuimsime įtampas, atsipalaiduosime ir pakelsime vibracijas medituodami.
  • Prieš meditaciją vyks paskaita tėkmėje (~pusvalandį), kurios metu visi susiderinsime savo vidinius instrumentus ir prisiminsime tai, kas svarbu, kas padeda palaikyti harmoniją.
  • Paskaitos temą “atneš” tos dienos energijos ir, jeigu tinku jums, aš Rolanda, manau, ir tos dienos tema atlieps jūsų poreikius:)
  • Norint dalyvauti, nereikia specialaus pasiruošimo, tik noro, truputį jūsų laiko ir dėmesio.
  • Šių susitikimų tikslas – burtis, palaikyti vieni kitus ir savo vidinėje valstybėje kurti harmioningą atmosferą:)
  • Jei neišeis dalyvauti gyvai, paskaitą ir meditaciją galėsite peržiūrėti vėliau.

Laukiu Tavęs!

✅ LAIKAS. 2023 01 26 (ketvirtadienį) 20.00

✅ TRUKMĖ. ~ 1 val.

✅ VIETA. Uždara FB grupė 

✅ KAINA: 10 eur.

✅ REGISTRACIJA: forms.gle/sfuLS5jrVpYYiTA69

(Patvirtinama, pervedus dalyvio mokestį ir prijungiant jus prie uždaros grupės. Kur pervesti dalyvio  mokestį rasite registracijos formoje.)

INFORMACIJA: roluko@gmail.com

🔥 KUR SUMOKĖTI MOKESTĮ?🔥

GAVĖJAS. Rolanda Lukoševičienė

SĄSKAITA. Nr. LT 31 7044 0600 0786 7210 (SEB bankas)

KAINA. 10 eur. 

PASKIRTIS. padėka

Patiko? Pasidalink: