BERIBIŠKUME išsiskleidusi “Žydinti alchemija”, natūraliai subrendo GAUSAI.

Subūrusi gražų glėbį nuostabių moterų kaip gėlių, žadino jas patirti įvairių gyvenimo sričių alchemiją – lengvai, žaismingai, be sunkaus darbo, be prievartos prieš save.

Pirmoje „alchemijos dalyje” tyrinėjome mūsų beribiškumą, kuris gražiai išsiskleidė erdvėje. Dabar norisi  nerti dar giliau, dar plačiau, dar kūrybiškiau ir rugpjūtį semtis BERIBĖS GAUSOS IŠ PATIES KŪRĖJO ŠALTINIO, toliau tyrinėjant bei patiriant Naujos Žemės sąmonę per drąsą, unikalumą, tyrmumą ir… nežinojimą.

Kaip išjautėme “Žydinčios alchemijos” pirmoje dalyje, žinojimas neleidžia rastis naujumui ir užkerta kelią atsiverti širdies, VIDINIO ŽINOJIMO MAGIJAI, kuri labai svarbi kiekvienai, į Naują pasaulį keliaujančiai sielai.

2-oji “ŽYDINTI ALCHEMIJA” – tai visiškai savarankiška pirmojo „alchemijos” kurso dalis, drauge ją papildanti, išplečianti, jeigu dalyvavote ar įsigijote jos pirmąją dalį. Pagrindinė jos tyrinėjimo tema – VISAPUSIŠKA GAUSA ir patys netikėčiausi jos aspektai. 

Šįkart  ji dedikuojama drąsiai ir unikaliai savo gyvenimą pasiruošusioms kurti moterims.

ĮSIGIJĘ ŠĮ KURSĄ, GAUSITE

 1. 4 online susitikimų įrašus
 2. Žaidimus ir žadinimus (taip pavadinome savaitės užduotis, kad jas atliekant jaustųsi lengvumas ir atsipalaidavimas)
 3. Spontaniškus live
 4. Grupės moterų augimą, skleidimąsi ir drąsą
 5. Daug įkvėpimo kurti ir realizuoti save..

Apie mėnesio vedimą “ŽYDINTI ALCHEMIJA | GAUSOJE”

KAS YRA VEDIMAS? Pavadinau vedimu, nes nenorėjau viso proceso, kuris vyks, sukišti į “mentorystės” rūbą, nes nesijaučiu nei mokytoja, nei patarimų dalintoja:) Vedimas – tai beribės kūrybos kupina erdvė moterims, kurios pasiruošusios į savo gyvenimą priimti gausos energiją visais jos pavidalais.

KOKIA TAI ERDVĖ? Čia renkasi moterys, pasiruošusios atsiverti ir kurti savo realybę ne sėdėdamos kamputyje ir laukdamos, kol gyvenimas jas pakvies šokti, o pačios drąsiai šokančios savo vidinės pilnatvės šokį! Noriu būti maksimaliai naudinga toms moterims, kurioms reikia palaikymo pereinant į naują savęs lygmenį. Toms moterims, kurios jaučia mane kaip žmogų, sielą, gal yra yra buvusios mano vebinaruose arba skaito mano tekstus ir jie rezonuoja. Tai labai svarbu, nes šiame vedime būtinas apibusis pasitikėjimas ir atvirumas. Pirmasis vedimas įvyko birželį-liepą ir davė tikrai labai geras būsenas, pokyčius, tiek moterų, tiek mano pačios. (Atsiliepimus pridėsiu pabaigoje)

KAS YRA ŽYDĖJIMAS? Tai moteriškas gebėjimas lengvai, be didelių pastangų, “sunkaus darbo su savimi” skleistis, augti ir dalintis savimi su pasauliu.

KAS YRA ALCHEMIJA? Tai kiekvienam žmogui duotas gebėjimas iš geležies išgauti auksą. Man alchemija – tai gyvenimo kūryba. Arba to, kas yra, perkūrimas į bent vienu laipteliu aukštesnę vibraciją.

TIKSLAS. Bendras šių vedimų tikslas – palaikyti savo vibracijas kuo aukštesniame lygmenyje, ir išeiti į naują savo lygmenį – kam veikla, kam santykiai, kam pašaukimas, kam patempt už ausų savo savo sielą link aukštesniojo “aš”:) Kiekvienai grupės moteriai jis bus vis kitoks, bet kažkas tarp jų bus ir bendra:) Šio vedimo tikslai – patyrinėti save, suprasti, kur mes esame šią akimirką. Atpažinti tuos resursus, kuriuos turime ir pradėti juos naudoti.

Taip pat drąsiai eksperimentuoti, daryti tai, kas dar nežinoma, nebandyta ir taip plėsti savo sąmonę į beribiškumą, naujas galimybes, resursus. Ir praktikuotis iš neresursinės būsenos greit pereiti į resursinę – nesvarbu, kokios aplinkybės. Svarbus tikslas – palaikyti šį mėnesį save kuo aukštesnėse vibracijose. Palaikyti ryšį su Kūrėju, atsiverti jo energijai, kuri yra neišsenkanti.

Žmonių energija yra ribota. Dieviškumo – neribota. Ir, žinoma, kas man labai svarbu, išlaikyti balansą tarp to, kas dieviška ir kas žemiška, nes dažnai dabar žmonės nuskrenda ir žemės kojomis nebejaučia:)

KODĖL NĖRA TIKSLAUS PLANO. Informacija ateina per mano dalijimąsi tuo, kas ateis apsijungus į grupę. Kiekviena moteris atsineša savo informaciją, per kiekvieną transliuojasi savitos žinutės. Aš Jas “sugaudau” kaip žuvis ir per savo kanalą pratransliuoju:)

Todėl šiame vedime nėra tikslaus plano bei iš anksto sugalvotų temų. Tačiau jos iš karto pradeda rastis, nes su kiekviena moterimi iš grupės bendrauju ir individualiai asmeninėse sesijose. Temas diktuoja moterų poreikiai ir Kūrėjas, kuris per mane transliuoja tą informaciją, kurios reikia susirinkusiai grupei.

KRYPTIS – GAUSA. Nors plano nėra, tačiau šiame vedime yra labai aiški kryptis. Naujos sąmonės išskleidimas per savirealizaciją. Praėjusio vedimo tema – beribiškumas – kvietė mus plėstis į gylį, GAUSOS kryptis – į prisipildymą ir dalijimąsi.

Paliesime drąsos pareikšti pasauliui apie savo unikalumą temą, gilinsimės į įvairiausias gausos formas – bendrakūrybą su ž-monėmis ir Kūrėju, savo talentų, pašaukimo, sielos užduočių, veiklos iš širdies, savo vidaus klausymo ir girdėjimo, pinigų atsiradimo, kūrimo, o ne jų “darymo”, uždirbimo, moterišką būdą veikti, gebėjimą priimti gausą iš Kūrėjo per žmones ir jais dalintis. Daug kalbėsiu apie Naują Sąmonę ir jos vertybes, nes tik iš šio taško dabar yra prasminga eiti į savęs išsikleidimą bet kurioje srityje.

ĮSIGIJĘ ŠĮ KURSĄ, GAUSITE

 1. 4 online susitikimų įrašus
 2. Žaidimus ir žadinimus (taip pavadinome savaitės užduotis, kad jas atliekant jaustųsi lengvumas ir atsipalaidavimas)
 3. Spontaniškus live
 4. Grupės moterų augimą, skleidimąsi ir drąsą
 5. Daug įkvėpimo kurti ir realizuoti save..
 6. NDIVIDUALI SESIJA SU MANIM. Kiekviena, kursą įsigijusi moteris, turės individualų pokalbį (jei norės), kurio trukmė – iki 1 val.

Sukūriau tam reikalui uždarą fb grupę. Joje bus spontaniškų live transliacijų, nes kartais ateina informacija ir norisi ją ištransliuoti.

Bus šiek tiek bendrų užduočių, kurias vadinu žaidimais bei žadinimais, ir bus individualių kvietimų atlikti tam tikrus veiksmus, kad maksimaliai priartėti prie savo resurusų. Kas svarbu, mes nedirbsime sunkiai su savimi, ne transformuosimės, mes tik kiekviena savo tempu augsime.

Bet mes neisim per sunkų darbą, viską noriu daryti su lengvumu, švelniai. Ir dar, labai svarbu, kad ateitų sąmongos moterys, realiai norinčios save alchemizuoti:)))

Kažkiek kalbėsiu tėkmėje, kas ateis tai situacijai, tiems žmonėms. Kažkiek kalbėsiu tai, ką Kūrėjas norės, kad jums perduočiau nepataikaudama jūsų normams.

Todėl kartais bus ir labai ryškus sąmonės išsiplėtimas. Bus apsijungimas per širdis, galima tai vadinti meditacija, bet ji ne visai tokia, kokią daugelis praktikuoja.

Taip pat kvantinis rašymas – mano sukurtas metodas, kai rašymo pagalba kuriame realybę, kurioje norėtume būti. Naujas laikmetis mūsų prašo nusimesti ribas kaip grandines, kurios trukdo mūsų dvasiai plėstis:) .

REGISTRACIJA. (reikalinga) https://bit.ly/44SPWhl

INFORMACIJA. roluko@gmail.com

KAINA. 111 eur.

ATSILIEPIMAI iš 1-osios “Žydinčios alchemijos”

“Pasibaigus “Žydinčiai alchemijai”, norisi gyventi legviau ir paprasčiau. Šis mėnuo man buvo kitoks, kupinas pilnatvės, ir su kur daugiau gyvybės. Visą mėnesį tarsi gyvenau paralelinį gyvenimą, kuriame viskas truputį kitaip, nei realybėje. Ir tik vieną dieną nuėjus į parduotuvę, kai išgirdau pardavėjos pasakymą, kad gal reik vitaminų, nervus raminti reikia, pagalvojau, o kam juos raminti? Ir pardavėja papasakojo, kas vyksta paauslyje.

O aš nieko nežinau… TV nežiūrėjau per mėnesį. Jokia informacija manęs nepasiekė, gyvenau saugiai, ramiai – buvo gera gyventi! Tik vieną kartą buvau kiek sunerimus, bet labai greitai “persijungiau” ir sąmoningai pasirinkau gyventi, o ne bijoti gyvenimo, kaip būdavo anksčiau. Tiurbūt pirmą kartą jaučiausi ir elgiausi kitaip. Ir, kas labai neįprasta, manęs manęs šiame vedime buvo labai daug. Iš kažkur atsirado daugiau drąsos. Drąsa man dabar pats gražiausias žodis. Nes supratau, – kur drąsa, ten stebuklas. Ir Rolanda davė užduotį – padaryti grupėje live transliaciją, kažkas manyje prasivėrė.

Gyvenu name, kur ko nors vis prireikia. Visus klausimus spręsdavau pati, įtampoje. Ir šįkart, kai prieikė pagalbos prie namų, sukau galvą, kaip čia reiks viską sureguliuoti. Tačiau tą dieną, Kai įvykdžiau Rolandos duotą užduotį, tarsi kas burtų lazdele mostelėjo: atvažiavo žmogus, kuris viską sutvarkė problemą prie namo, kaimynas mats pasisiūlė ir sutvarkė tvorą…. Atodė, kad ne aš rūpinuosi, o Visata manimi rūpinasi. Tai toks įvyko man stebuklas. Linkiu visoms drąsos gyventi, dalintis ir atsiduoti vedimui. Pasirodo, gyventi gali būti saugu ir gera…”

Inesa J.

“Mėnuo – daug ar mažai? Gera nežinoti. Šito mokėmės “Žydinčioje alchemijoje” ir aš mokiausi to visą mėnesį. Nuo to laiko, kai susitikau su Rolanda asmeninėje sesijoje, prasidėjo išsigrynininmo procesas. Ir jis vyko kasdien, kiekvieną akimirką. Buvo visko: abejonių, stotelių, kai norėjosi trauktis atgal, euforijos. Tame etape kaip tik keičiau darbą, išeidinėjau iš ten, kur pradirbau daugiau kaip 20 metų. Buvo labai sunku.

Prasidėjo “alchemijai”, vyko didžiulis valymasis. Ėjau į darbą ir viską valiau. Atrinkinėjau daiktus, dokumentus, plėšiau, mečiau, laisvinau vietą naujai energijai. Nesu gyvenime tiek visko išmetus. Nesu taip drastiškai atsisveikinus su įvairiais prisiminiamis.

Tikiu, kad tai vieta naujai energijai, nanujam pasauliui, kuris gimsta manyje. Buvo ir džiugesio, ir įkvėpimo ir tas džiaugsmas – toks paprastas, natūralus, besiveržiantis iš kažkur, net nežinau, iš kur… Ačiū labai visoms grupės “alchemikėms” ir Rolandai už buviomą kartu. Net neįsivaizduojat, kaip padėjo kiekviena moteris ir Rolanda tą mėnesį.

Ji kartais taip įkvėpdavo, kad norėdavosi skristi! Ir iš jos prasiveržiantis dieviškumas – tok paprastas, be jokio falšo, kartais taip pakerėdavo, kad atrodė, kad kalnus nuversi..”

Edita M.

„Dėkoju Rolandai už nuoširdžius pasidalijimus, už tai, kad gavaue didelį impuslą grįžti prie sąmoningo gyvenimo. Kurį laiką buvau užsikasus rutininėse problemose, gyvenau iš inercijos, o pabuvusi kartu su Rolanda, labai pakeičiau požiūrį. Pradėjau gyventi kur kas sąmoiningaiu.

Pradėjau rinktis mintis, kodėl taip galvoju, ar to noriu, ar tai pareiga, ar tai, ką kiti primetė. Supratau, kad reikia išsigryninti. Jaučiau, kad yra daug dalykų, kurie atėjo dėl šeimos, pareigos jausmo – “reikia tą, aną, aš palauksiu, pakentėsiu, vėliau”… O dabar gyvenu kitokį gyvenimą. Grįžau “į save”, kas man malonu, smagu…”

Vilma S.

“Mūsų buvimas kartu “Žydinčioje alchemijoje buvo kaip pieva, kurioje galima rasti ir gėlių, ir stagarų, ir pernykščių senienų. O tai, ką mes iš tos prievos susirenkam, priklausome tik nuo mūsų pačių. Viskas yra tik požiūris į tai, kas mus supa – tą labai aiškiai supratau, būdama šiame mėnesio vedime. Šis kursas man padėjo atsisakyti kai kurių senų dalykų (stagarų), išlaisvėti. Jį pradėjau būdama sunkiose būsenose, kelyje į laisvėjimą.

O kursui pasibaigus, dėliodama spintoje drabužius, netikėtai šsitraukiau labai ryškius! Ir pirmą kartą po ilgo laiko manęs neberzino ryškumas, nebenorėjau tų rūbų paslėpti, kaip buvo anksčiau. Iš to ryškumo, kurį “išsitraukiau” iš spintos, supratau, kad jau sveikstu, lengvėju ir atsiveriu visokiom spalvom. Tai man buvo labai apčiuopiamas pokyčio požymis.

Tapo lengviau, nei buvo, geriau, daugiau atvirumo. Kai Rolanda paskutiniame video pasakė, kad jau viskas, dedam tašką, likau keistoje nuotaikoje: negi jau viskas? Nmes jau pasikeitę? Man atrodė, kad vis negana to naujumo:) O tą naktį susapnavau, kad pagimdžiau kūdikį, dukrytę! Pabudus galvojau – vau, kūdikis? Tail yg naujo gyvenimo, naujos pradžios simbolis.

“Gal mano vidinė mergaitė atgimė iš naujo? O gal manęs laukia naujas projektas? O gal naujas gaivus požiūris į savo gyvenimą”,- vis svarsčiau. Ir dabar vaikštau su stebuklu savyje, netgi paslaptimi, kad manyje vyksta kažkokia alchemija, kuri giliai persimelkė ir per pasąmonę siunčia ženklus, kad viskas jau nauja. O stebuklas, – tai dėmėsys, į ką žiūriu, į ką nurkeipiu mintis, kokią kuriu save kaip moterį ir kokią savo kasdienybę pati kuriu. Linkiu kiekvienai ir toliau būti ta sąmoninga kūrėja – meilės, visokio dangaus. Ir atvira širdimi keliauti toliau į tą stebuklingą pasaulį, kuris supa mus.” kasdien… „

Giedrė R.

Patiko? Pasidalink: