🌸 Apie ką jums ši vasara? Apie atostogas, atsipalaidavimą, apie laiką, kai nerūpestingai pasiledžiate plaukus ir apie nieką negalvojate – iki pat rudens ?! 🙂

O man ši vasara – tai apie žydinčią alchemiją, kai savyje brandinam vaisius, kuriais gardžiuosime rudenį.

🌸 Man vasara – pats geriausias laikas skleistis kūrybiškai ir su lengvumu įgyvendinti tai, apie ką taip ilgai svajojome, kol buvom įstrigusios nežinojime, kol trūko pastitikėjimo, drąsos, kol nejautėm gyvenimo krypties, kol visos idėjos, lyg į saulę besistiebiantys augalai, vysdavo nuo suvokimo – dar ne laikas, dar ne…

O kada gi tas laikas?! Dabar! Dabar tas laikas!:)

🌸 …Gyvename fantastiškai įdomiu laiku, kai atsiveria tiek neribotų galimybių skleistis kūrybiškai ir įgyvendinti tai, apie ką taip ilgai svajojome ir į ką taip ilgai ėjome.

Ir ši vasara – tai įstabus metas toms moterims, kurios pasirengusios DRĄSIAI ir ATVIRAI žengti į NAUJĄ SAVO GYVENIMO ETAPĄ.

🌸 Skleistis ir žydėti drąsiai – savaip, unikaliai, džiaugsmingai. Džiuginti save ir kitus žmones naujomis, dar niekuomet neregėtomis formomis ir atvirai bendradarbiauti su panašiu dažniu vibruojančiomis širdimis. Mūsų visų kalba – ŠIRDŽIŲ REZONANSAS!

Žinau, kiekviena esate savo autentiško patyrimo kelyje, kuriame labai reikia BENDRYSTĖS, PALAIKYMO, TYRO vedimo.

🌸 Mes visos esam skirtingos, tačiau drauge kažkas kiekvienoje yra panašaus. Mes galime dalintis viena su kita ir taip augti, padėdamos viena kitai.

ĮSIGYTI KURSĄ ČIA

Skaityti daugiau…
Skaityti mažiau…

Mūsų visų poreikiai šiame augimo procese skirtingi, bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

✅ Vienos jaučia poreikį augti savo veikloje ar ją sukurti;
✅ Kažkam labai norisi išskleisti savo kūrybiškumą materijoje ir generuoti finansinę gausą;
✅ Kitoms – reikia palaikymo apsisprendžiant ir žengiant kokį nors lemiamą žingsnį;
✅ Dar kitoms labai svarbūs santykiai, bendrystė su žmonėms,
✅ O yra tokių, kurioms labai svarbu giliau pažinti save kaip sielą, kaip dieviškumą,
✅ Ir dar kitoms – atrasti savo pašaukimą, suvokti talentus.

🌸 Nesvarbu, kokia kryptimi norite skleistis.

ŽYDĖJIMAS VISUOMET PRASIDEDA MŪSŲ VIDUJE!

Aš jus kviečiu šią vasarą praleisti prasmingai ir burtis į grupinio vedimo procesą.

Kodėl kviečiu jus jungtis vasarą? Nes būtent dabar, šiuo metu ir tuo, kuris artėja, mes turėsmime tik du pasirinkimus:

1) arba maksimaliai skleistis, plėstis ir žydėti,
2) arba kovoti su vis iškylančiomis naujomis kliūtimis, trypčioti vietoje, nusivilti savim ar kitais ir vysti.

🌸 Aš jus KVIEČIU ŽYDĖTI ir TAPTI SAVO GYVENIMO ALCHEMIKĖMIS!

➡️ KAIP VYKS ALCHEMIJOS PROCESAS?

✅ Ši programa skirta toms moterims, kurios pasiruošusios atsiverti savo pažių žydėjimui iš vidaus, tyrinėti save ir kurti save iš pajautos – švelniai, be prievartos, tačiau labai sąmoningai.

✅ Ši programa išskirtinė tuo, kad ji neturi iš anksto numatytų temų, tik kryptį. Ji vyks sraute ir vedime, kuris gims mums visoms apsijungus.

✅ Šioje programoje nebus paruoštų atsakymų, taisyklių, metodų. Mūsų žydinti alchemija remsis pojūčiu, savęs tyrinėjimu, įsiklausymu.

✅ Todėl pats svarbiausias dalykas, kurio prašys šis vedimas iš jūsų, jeigu prisijungsite, – tai PASITIKĖJIMAS SAVIMI, MANIMI IR KŪRĖJU. Taip pat – atvirumas sau ir atvirumas su kitomis grupės moterimis.

✅ Žinių ir informacijos mes visos turite per akis. Tačiau žydėjimas gimsta ne iš proto, o iš pajautos, atsivėrimo, drąsos būti tuo, kuo esi ir glaudaus ryšio su Kūrėju.

✅ Todėl šiame projekte mes nesieksime dar labiau maitinti protą, o kalbinsim širdį ir ieškosime būdų, kaip subalansuoti žemiškus ir dangiškus reikalus.

✅ Šiame projekte aš taip pat plėsiuosi, dalindamasi būsenomis, kupinomis naujų suvokimų. Kitaip ir neįmanoma. Mes kiekviena augame iš to taško, kuriame eame tą akimirką.

✅ Todėl svarbiausia šiame procese – nebijoti, NORĖTI IR LEISTI SAU ALCHEMIZUOTI SAVO GYVENIMĄ:)

➡️ PRAKTINĖ INFORMACIJA.

Šis grupinis vedimas vyko pernai metais gyvame procese, todėl jo energija yra užfiksuota ir įrašuose, ir live transliacijose, ir grupiniuose susitikimuose.

ĮSIGIJUS ŠĮ KURSĄ, JŪSŲ LAUKIA

  1. 4 grupinių susitikimų įrašai
  2. Spontaniškas live transliacijos
  3. Žaidimai ir žadinimai (taip lengvai pavadinome užduotis, kurias atlikome ir kurios bus tikrai naudingos ir tau)
  4. Dalyvių sukurtos dienos mantras ir kvantas, kurios programuoja gražiai dienai
  5. Įvairiapusiškai atskleistas temas, kurias palietėme kurse: skleidimąsi beribiškume, nežinojime, buvimą savo vidiniuose namuose, norų alchemija, kasdienę savistabą, džiaugsmo hercus ir t. t.
  6. Kurso grupėje matysite jame dalyvavusių moterų pasidalijimus, jų skleidimąsi tiesiog akyse ir pokyčius.

🌸INDIVIDUALI SESIJA SU MANIM. Kiekviena, kursą įsigijusi moteris, turės individualų pokalbį (jei norės), kurio trukmė – iki 1 val.

🌸UŽDUOTYS. Jų tikrai bus. Vienos bus raštu, kitos veiksmu:)

🌸 KAINA. 111 eur.

🌸 KODĖL “ŽYDINTI”? Nes žydėjimas vyksta savaime, tereikia šiek tiek saulės – Kūrėjo šviesos – ir subrendęs pumpuras išsiskleidžia. Žydėjimas yra švelnus ir gražus procesas.

🌸 KODĖL ALCHEMIJA? Nes tai magiškas ir be galo subtilus procesas, kai viena tampa kita. Tik KŪRĖJAS ir KŪRĖJOS turi galią alchemizuoti gyvenimą.

➡️ REGISTRACIJAhttps://bit.ly/42nlHNH (ji reikalinga, kad prijungčiau prie uždaros grupės ir atsakytumei pati sau į kelis svarbius klausimus)

➡️ APIE MANE. Rolanda Lu Jankūnė – tai mano žemiško kūno vardas. Šiuo vardu esu žinoma kaip tekstų kūrėja, rašymo mentorė, įkvėpėja kūrybai ir plėtimuisi, kelionių į Indiją organizatorė, Laimingų moterų bendruomenės įkūrėja.

Tačiau savo viduje jaučiuosi daugiau nei vardas, daugiau nei visi žemiški pasiekimai, už kuriuos mane vertina žmonės. Iš prigimties esu stebėtoja, užrašinėtoja, tyrinėju save ir pasaulį ir alchemizuoju viską, kas per mane ateina:)
—-
www.rolandalu.lt
fb: @rolandalu
youtube: https://bit.ly/42ua4EU

Patiko? Pasidalink: