🌸 Apie ką jums ši vasara? Apie atostogas, atsipalaidavimą, apie laiką, kai nerūpestingai pasiledžiate plaukus ir apie nieką negalvojate – iki pat rudens ?! 🙂

O man ši vasara – tai apie žydinčią alchemiją, kai savyje brandinam vaisius, kuriais gardžiuosime rudenį.

🌸 Man vasara – pats geriausias laikas skleistis kūrybiškai ir su lengvumu įgyvendinti tai, apie ką taip ilgai svajojome, kol buvom įstrigusios nežinojime, kol trūko pastitikėjimo, drąsos, kol nejautėm gyvenimo krypties, kol visos idėjos, lyg į saulę besistiebiantys augalai, vysdavo nuo suvokimo – dar ne laikas, dar ne…

O kada gi tas laikas?! Dabar! Dabar tas laikas!:)

🌸 …Gyvename fantastiškai įdomiu laiku, kai atsiveria tiek neribotų galimybių skleistis kūrybiškai ir įgyvendinti tai, apie ką taip ilgai svajojome ir į ką taip ilgai ėjome.

Ir ši vasara – tai įstabus metas toms moterims, kurios pasirengusios DRĄSIAI ir ATVIRAI žengti į NAUJĄ SAVO GYVENIMO ETAPĄ.

🌸 Skleistis ir žydėti drąsiai – savaip, unikaliai, džiaugsmingai. Džiuginti save ir kitus žmones naujomis, dar niekuomet neregėtomis formomis ir atvirai bendradarbiauti su panašiu dažniu vibruojančiomis širdimis. Mūsų visų kalba – ŠIRDŽIŲ REZONANSAS!

Žinau, kiekviena esate savo autentiško patyrimo kelyje, kuriame labai reikia BENDRYSTĖS, PALAIKYMO, TYRO vedimo.

🌸 Mes visos esam skirtingos, tačiau drauge kažkas kiekvienoje yra panašaus. Mes galime dalintis viena su kita ir taip augti, padėdamos viena kitai.

Mūsų visų poreikiai šiame augimo procese skirtingi, bet taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

✅ Vienos jaučia poreikį augti savo veikloje ar ją sukurti;
✅ Kažkam labai norisi išskleisti savo kūrybiškumą materijoje ir generuoti finansinę gausą;
✅ Kitoms – reikia palaikymo apsisprendžiant ir žengiant kokį nors lemiamą žingsnį;
✅ Dar kitoms labai svarbūs santykiai, bendrystė su žmonėms,
✅ O yra tokių, kurioms labai svarbu giliau pažinti save kaip sielą, kaip dieviškumą,
✅ Ir dar kitoms – atrasti savo pašaukimą, suvokti talentus.

🌸 Nesvarbu, kokia kryptimi norite skleistis.

ŽYDĖJIMAS VISUOMET PRASIDEDA MŪSŲ VIDUJE!

Aš jus kviečiu šią vasarą praleisti prasmingai ir burtis į grupinio vedimo procesą.

➡️ Startuosime BIRŽELIO 15 DIENĄ ir būsime drauge 1 mėnesį. Jeigu jausime abipusį poreikį, apsijungsime dar mėnesiui.

Kodėl kviečiu jus jungtis vasarą? Nes būtent dabar, šiuo metu ir tuo, kuris artėja, mes turėsmime tik du pasirinkimus:

1) arba maksimaliai skleistis, plėstis ir žydėti,
2) arba kovoti su vis iškylančiomis naujomis kliūtimis, trypčioti vietoje, nusivilti savim ar kitais ir vysti.

🌸 Aš jus KVIEČIU ŽYDĖTI ir TAPTI SAVO GYVENIMO ALCHEMIKĖMIS!

➡️ KAIP VYKS ALCHEMIJOS PROCESAS?

✅ Ši programa skirta toms moterims, kurios pasiruošusios atsiverti savo pažių žydėjimui iš vidaus, tyrinėti save ir kurti save iš pajautos – švelniai, be prievartos, tačiau labai sąmoningai.

✅ Ši programa išskirtinė tuo, kad ji neturi iš anksto numatytų temų, tik kryptį. Ji vyks sraute ir vedime, kuris gims mums visoms apsijungus.

✅ Šioje programoje nebus paruoštų atsakymų, taisyklių, metodų. Mūsų žydinti alchemija remsis pojūčiu, savęs tyrinėjimu, įsiklausymu.

✅ Todėl pats svarbiausias dalykas, kurio prašys šis vedimas iš jūsų, jeigu prisijungsite, – tai PASITIKĖJIMAS SAVIMI, MANIMI IR KŪRĖJU. Taip pat – atvirumas sau ir atvirumas su kitomis grupės moterimis.

✅ Žinių ir informacijos mes visos turite per akis. Tačiau žydėjimas gimsta ne iš proto, o iš pajautos, atsivėrimo, drąsos būti tuo, kuo esi ir glaudaus ryšio su Kūrėju.

✅ Todėl šiame projekte mes nesieksime dar labiau maitinti protą, o kalbinsim širdį ir ieškosime būdų, kaip subalansuoti žemiškus ir dangiškus reikalus.

✅ Šiame projekte aš taip pat plėsiuosi, dalindamasi būsenomis, kupinomis naujų suvokimų. Kitaip ir neįmanoma. Mes kiekviena augame iš to taško, kuriame eame tą akimirką.

✅ Todėl svarbiausia šiame procese – nebijoti, NORĖTI IR LEISTI SAU ALCHEMIZUOTI SAVO GYVENIMĄ:)

➡️ PRAKTINĖ INFORMACIJA.

🌸LAIKAS. Birželio 15 – liepos 6 d. (grupinius susitikimus suplanuosime kartu, mums visoms patogiu laiku)

🌸VIETA. Zoom erdvė (bendri susitikimai), feisbuko grupė arba meisindžer grupė (informacijai)

🌸GRUPINIAI SUSITIKIMAI vyks mažiausiai 1 kartą per savaitę. Bet, greičiausiai, kad susitikimų bus gerokai daugiau. Priklausys nuo susirinkusios grupės poreikių.

🌸TRUKMĖ – apie 2 valandas (priklausys nuo situacijos, grupės narių poreikio). Įrašai bus.

🌸LIVE TRANSLIACIJOS. Bus spontaniškų live transliacijų. Jei pajausiu, kad eina kažkokia tema ir srautas per mane, būtinai ja dalinsiuosi.

🌸FORMA. Šie susitikimai vyks tėkmėje. Apsijungsime ir išjausime, pasitelkus Kūrėjo energiją, kokia tema/temos tą dieną, tai savaitei yra svarbios.

🌸INFORMACIJA. Viską, kas svarbiausia, kelsiu arba į uždarą feisbuko grupę. Grupė bus skirta ir papildomiems klausimams bei diskusijoms.

🌸INDIVIDUALŪS POKALBIAI SU MANIM. Kiekviena grupės moteris turės individualų pokalbį (jei norės), kurio trukmė – iki 1 val.

🌸UŽDUOTYS. Jų tikrai bus. Vienos bus raštu, kitos veiksmu:) Per keturias savaites planuoju nuo 4 iki 8 užduočių. Tačiau realybė parodys, kiek jų iš tiesų reikia:)

🌸 GRUPĖ. Nedidelė, apie 10 žmonių. Todėl bus skiriamas individualus dėmesys + personalizuotos užduotys kiekvienai grupės moteriai.

🌸 KODĖL GRUPĖ? Stiebtis į saulę, skleistis ir pražysti lengviau pievoje, o ne vienai, kur nors pakelėje:)

Apsijungiant lengviau savo klausimus spręsti ir augti girdint ir analizuojant kitų grupės narių patirtis.

🌸 KAINA. Žinau, kad ji tau rūpi:) Išjaučiau ją tokią – mėnesio vedimas – 111 eur. Galima mokėti kartą per savaitę, tada kaina būtų 33 eur. savaitei. Jeigu dabar turi rūpesčių dėl finansų, parašyk man, pasitarsime.

🌸 KODĖL “ŽYDINTI”? Nes žydėjimas vyksta savaime, tereikia šiek tiek saulės – Kūrėjo šviesos – ir subrendęs pumpuras išsiskleidžia. Žydėjimas yra švelnus ir gražus procesas.

🌸 KODĖL ALCHEMIJA? Nes tai magiškas ir be galo subtilus procesas, kai viena tampa kita. Tik KŪRĖJAS ir KŪRĖJOS turi galią alchemizuoti gyvenimą.

➡️ REGISTRACIJA. https://bit.ly/42nlHNH

➡️ INFORMACIJA. Jeigu kažkas neaišku, jei nori pasitarti, paprašyti, jei turi rūpesčių dėl finansų, bet nori dalyvauti – visuomet gali man parašyti roluko@gmail.com arba paskambinti telefonu +370 68606936

➡️ APIE MANE. Rolanda Lu – tai mano žemiško kūno vardas. Šiuo vardu esu žinoma kaip tekstų kūrėja, rašymo mentorė, įkvėpėja kūrybai ir plėtimuisi, kelionių į Indiją organizatorė, Laimingų moterų bendruomenės įkūrėja.

Tačiau savo viduje jaučiuosi daugiau nei vardas, daugiau nei visi žemiški pasiekimai, už kuriuos mane vertina žmonės. Iš prigimties esu stebėtoja, užrašinėtoja, tyrinėju save ir pasaulį ir alchemizuoju viską, kas per mane ateina:)
—-
www.rolandalu.lt
fb: @rolandalu
youtube: https://bit.ly/42ua4EU

Patiko? Pasidalink: