Lapkritis man pats tamsiausias mėnuo. Kartais juntu, kaip aplink šmirinėja mirtis – klastinga kaip lapė ir ieško, ką su savimi nusinešti. Atsidūstu lengviau, kad dar ne iš manęs šįkart ji nugriebė tai, kas brangiausia…

Lapkritis kupinas nesugrėbtų pūvančių lapų drėgmės, šešėlių. Ir drauge, kažkokios keistos ramybės. Susitaikymo.

Ir tai praeis. Ir tai…

Regis, į šį tamsiausią metą subėga visi liūdesiai lyg maži upeliūkščiai, radę nuožulnesnę vagą… Tada ypač ryškiai imi matyti visus atsiknojusius tapetus, liūdnas sergančio šuns akis, pagilėjusias savo raukšles, kurias tyrinėji ypač atidžiai, lyg per mikroskopą. Tarsi tai būtų pats svarbiausias dienos darbas – užfiksuoti, kaip vysta gyvenimas, į kurį kabiniesi nagais ir ragais!

O dar tas jausmas, kad sukiesi lyg voverė užburtame rate: rytas- vakaras, dantų šepetėlis-naktiniai marškiniai…Kiek metų darai viską, ką supranti, ką moki, ką jauti, tačiau durys, į kurias taip nuoširdžiai beldi, vis neatsidaro.

Jausmas, kad baigi išminti asfaltą, vaikščiodama tais pačiais užburtais ratais, yra niūrus. Na, kada, kada viskas pasikeis?! Kada ateis tai, ko taip lauki? Kada mane pamils? Kada mane pamirš? Kada turėsiu pinigų? Kada man plos visi atsistoję? Kada būsiu laiminga/as? Kada, na, kada gi pagaliau…?!O gal.. atsimerk?

TAI YRA DABAR!

Tereikia uždegti šviesą, kad pamatytumei, jog aplink lakstantys šešėliai – tik tamsoje paskendusių daiktų kontūrai, dar negimusios naujos gyvenimo formos, kurios dienos šviesą išvys tik tuomet, kai tu į jas nukreipsi savo dėmesio prožektorių?

Ir kai dėmesys taps toks skvarbus tarsi pulti pasirengusios gyvatės žvilgsnis, kai kiekvienas žengtas milimetras taps kūryba, malonumu, tavo paties surasta prasme, suprasi, jog nėra jokio užburto rato!Yra tik ši akimirka, kurią TU GALI paversti arba pergale, puota, arba duobe…

2019 11.15

 DĖMESIO! Į spaustuvę atidaviau savo pirmąją knygą „Primininai: 21”, kurioje – tik šviesios mintys. Jai išleisti labai reikia Jūsų pagalbos. Jeigu pasitikite manimi, jei patinka mano kūryba – išankstinio pardavimo kaina – iki lapkričio 21 dienos – 21 e. Tokia kaina galioja tik pervedus išankstinį užsakymo mokestį.

Plačiau apie knygą: https://www.facebook.com/rolanda…/posts/5144564512239498

👉UŽSISAKYTI knygą galima užpildžius šią registracijos formą: 

https://forms.gle/iAE91T5sBRYkUwim9 

Ten rasite smulkesnę informaciją.

ŠIRDINGAS AČIŪ JUMS!

Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės foto

Patiko? Pasidalink: