Ne apie tai, ką jūs ką tik pagalvojote:) O apie dėmesį, kuris šiandien yra pati brangiausia valiuta.

Nes su dėmesiu, kažkam atiduodame savo energiją. Veltui. Dėl menkučio malonumo ar galimybės pabėgti nuo savo problemų. Ar savos tuštumos.

Savo dėmesį atiduodame net nesusimąstydami. Kokiai nors riebiai žiniasklaidos poreikių prifarširuotai ančiai. Leidžiamės, kad politikai, valdytojai ir kitokie esą “reikšmingi” vienadieniai personažai manipuliuotų mūsų dėmesiu ir nuomone.

O tada kalbame mums pakištais riebios anties tekstais, nes savų tekstų tiesiog nėra. Viduje nieko nėra – tik svetimi žodžiai, svetimos mintys, svetimi poreikiai…

25 metus dirbau žiniasklaidoje ir viešuosiuose ryšiuose, todėl puikiai žinau, kaip galima manipuliuojama žmonių sąmone, jų dėmesiu ir mintimis. Kokios antraštės veikia. Kaip pateikti informaciją, kad iš jos skaitytojas pasiimtų tai, o reikia JIEMS.

Kažkas iš to susikrauna “laikų”, populiarumo ir nemažus finansinius didvidendus.O jūs, skaitantieji, iš tiesų niekam nerūpite, esate naudingi statistiniai vienetai, kurie nemokamai dalina savo dėmesį – viskam, kas tik suskamba socialiniuose tinkluose ir patraukia akį ryškia spalva.

Rašau neįprastu man tonu. Atleiskite, jei kam nemalonu.

Tačiau kartais reikia ir taip. Nes man tikrai nuoširdžiai gaila žmonių, kurie atiduoda savo dėmesį ir energiją bet kokiai informacijai, kuri paskleidžiama eteryje. Ir tuo tarpu bijo čipų, reptiloidų, vakcinų, nesuprasdami, kad toks savo dėmesio atidavimai bet kokiai informacijai ir yra visiškas totalus užkratas.

Nes tuo metu į smegenis ir yra implantuojami tie slaptieji čipai, per kuriuos paskui žmonės sėkmingai valdomi, net nesuprasdami, kad yra valdomi🤣

Ką daryti?

  • Prieš į ką nors pasinerdami visa savo esybe, gerai pagalvokite, ar jums tos informacijos tikrai reikia kaip duonos?
  • Kas pasikeis jūsų gyvenime, jeigu šiandien nepasismaginsite petro ar kita įtraukiančia istorija?
  • Pagalvokite, ar jūs pats nesate tas petras, tik kitame kontekste?
  • Patyrinėkite ar savo aktyviu dėmesiu neprisidedate prie patyčių kultūros, kuri Lietuvoje jau tapo pagrindine kultūra…💚

P.S. petras iš mažosios raidės parašyta sąmoningai, kaip bendrinis žodis:)

Foto:

Michael Dziedzic, Inga Balčiūnaitė

Patiko? Pasidalink: