Šito nežinojau, kai prieš daugiau kaip 10 metų, išėjus iš visų samdomų darbų, neturėdama nei jokios patirties, nei žinių versle, visiškai viena nedrąsiai pradėjau savo vieklą.

Aš daug kartų daug ką pradėjau nuo nulio ir, prisipažinsiu, kartais jaučiausi visiškas nulis….

Iš savo baimių ar kieno nors kito perspektyvos. Kai imdavau lygiuotis su daugiau pasiekusiais arba kas nors kitas imdavo ir mane sulygindavo… Būdavo, kad ir su žeme…🙂

Tačiau kažkas mano viduje buvo stipresnio už nulio jausmą. Už baimę susimauti. Už baimę išsišokti, daryti kitaip, savaip…

Kažkas labai stipraus vedė į priekį – lyg aklą per dykumą. Ir tai nebuvo knygos, mokytojai, diplomai…

Tai buvo mano širdis, per kurią nuolat tekėjo Kūrėjas. Širdis, kuri visuomet žinojo, kas yra mano tiesa ir mano veikla, kokios mano sielos užduotys šiame gyvenime ir kokie talentai, kuriuos absoliučiai kiekvienam žmogui davė Kūrėjas…

Ir tu tai žinai! Pakaktų sustot, nurimt, neįtempt erdvės per dideliu galvojimu…Ten, kur kalba protas, širdis dažniausiai tyli….

…Kai pradedi drąsiai eiti savo keliu, iš tamsių pakampių iššoka visokie baubukai. Jie nori pagrobti tave iš tavęs. Ir uždaryt į klusnaus vykdytojo, sraigtelio, funkcijos narvą.

Bet tu turi žinot – nesi funkcija! Tu esi Kūrėja!

Šitai suvokus, man nebegėda kalbėt apie savo kūrybą, nebegėda „patiekt” ant visa ko perkrauto feisbuko „stalo” savo tekstus, rodyti save nuotraukose.

Man tapo drąsu kalbėt apie pinigus ir drąsiai prašyt pinigų už savo kūrybą. Ir drąsu dosniai atsidėkoti kitiems už jų kūrybą.

~ Nes viskas, prie ko mes prisiliečiam ilgiau nei 30 sekundžių, – pripildom savo energija.

~ Nes viskas, ką mes darome su meile, tampa meile.

~ Nes viskas, kuo tyrai dalijamės su kitais žmonėmis, nuteka į juos ir tampa jų gyvenimu…

~ Nes viskas, kuo mus apdovanojo Kūrėjas, yra skirta ne tik mums….

🟠 Nuo rugpjūčio 10 d. mėnesio trukmės online vedimas moterims ŽYDINTI ALCHEMIJA. GAUSOJE

Tai – kasdienės kūrybos kupina erdvė moterims, kurios pasiruošusios į savo gyvenimą priimti klestėjimo energiją visais jos pavidalais.

Moterims, kurios pasiruošusios atsiverti ir kurti savo realybę ne sėdėdamos kamputyje ir laukdamos, kol gyvenimas jas pakvies šokti, o pačios drąsiai šokančios savo vidinės pilnatvės šokį!

Drąsiai nersime į SAVIREALIZACIJOS, PAŠAUKIMO, savo TALENTŲ ir VEIKLOS IŠ ŠIRDIES temas; paliesime DRĄSOS PAREIKŠTI PASAULIUI apie savo UNIKALUMĄ temą, gilinsimės į įvairiausias gausos formas ir Naujos Sąmonės vertybių išskleidimą savirealizacijoje. Ir, žinoma, kalbėsime ir apie pinigus – kaip aplodismentus, kuriuos mums atsidėkodamas skiria pasaulis:) Dalinsiuos savo naujausiais suvokimais, nuo ko gi priklauso šių „aplodismentų” – pinigų gausa:)

Su jauduliu laukiu tų, kurioms aktualios savirealizacijos, savo talentų išskleidimo ir dalijimosi tais talentais su kitais žmonėmis temos – tik jų dėka į mūsų gyvenimą ateina ir gausa, ir lengvumas…

LAIKAS. Rugpjūčio 10-31 d. (Ketvirtadieniais) 19. 00 (visi įrašai bus prieinami ir vėliau) 

VIETA. Zoom erdvė, uždara FB grupė.

GRUPĖ. 10 moterų, LIKO – 3 VIETOS!

REGISTRACIJA. (reikalinga) https://bit.ly/44SPWhl

INFORMACIJA. roluko@gmail.com

KAINA. 111 eur.

GALIMA MOKĖTI DALIMIS. po 33 eur (pirmas mokestis – iki rugpjūčio 7 d.

Patiko? Pasidalink: