Kada tikime – be jokių sąlygų, proto išvedžiojimų, nuolankiai ir net naiviai – tarsi vaikai.

Tada ir gauname pagal savo tikėjimą. Juk taip mokė ir Jėzus…Kai yra absoliutus tikėjimas tuo, ką darome, – kiekvienoje akimirkoje gimsta magija.

Kas yra tas absoliutus tikėjimas? Kai vidus žino, kad tai tiesa, kuriai nebereikia jokių įrodymų. Ir niekas to vidinio žinojimo negali sugriauti – toks jis stiprus.

Nors bandančiųjų visuomet atsiranda. Dėkokime jiems, nes jie tikėjimą tik sustiprina.

Kad atsirastų toks tikėjimas, nieko specialaus daryti nereikia. Tiesiog gyventi, stebėti gyvenimą, jo pamokas, kaip kinta situacijos pasielgus vienaip, o kaip – visai kitaip. Nebijoti suklysti. Paklusti vidiniam balsui.Kol vieną dieną savo viduje pajusime didžiulę jėgą. Tarsi pats Dievas ten būtų apsigyvenęs.

Tikėjimas niekaip nėra susijęs su religija. Ir čia vienas svarbių ir drauge labai jautrių niuansų. Kai žinai, jog už kiekvieno veiksmo ir kvėpavimo yra didysis Kūrėjas, kad tai jis vedžioja tavo ranką, kai rašai. Ir netgi, kai kepi pyragą, – jis švysteli tavo rankomis slaptų ingriedientų, padarančių pyragą ypatingo skonio.

Tada tau nebereikia tikėjimą stiprinančio ritualo. Nes kiekviena akimirka tampa komunija… Tada tu save randi visose religijose. Ir drauge – nerandi savęs nei vienoje…Kai turi tą tikėjimą savyje, žinai, jog šioje Žemėje ir visuose kosmosuose – viskas paklūsta tai pačiai jėgai. Tu žinai, kad viskas, kas vyksta tavo gyvenime ir pasaulyje – turi savo prasmę, nors mūsų trumparegiškos žmogiškos akys tos tvarkos ir prasmės nemato.

O svarbiausias šio tikėjimo momentas – ta dieviškoji jėga – visuomet teka per tave ir yra tavyje, todėl tau nereikia nieko bijoti.

Tau pakanka nustoti kariauti – tiek viduje, tiek išorėje. Ir pasitikėti.

Vėl tapti mažu vaiku, kuris nebijo nieko ir žino, kad yra TAI, kas visuomet juo pasirūpins…💚🙏

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: