Kiekvieną rytą, kai tik atsibundu, ieškau šviesos. Ir tai šiuo metu yra mano pagrindinė praktika. 

Peržvelgiu savo savijautą – ar yra bent viena vieta mano daugybėje matomų ir nematomų kūnų, kurioje lindi koks nors užspaudimas? Spazmas? 

Jeigu yra, mintyse apgaubiu tą vietą meile ir leidžiu jai gyventi savo gyvenimą. Anksčiau bandydavau kažką koreguoti, pertvarkyti, pakeisti, patobulinti, o dabar vis dažniau leidžiu tiesiog būti. 

Viskam. Suteikiu erdvės net ir sunkumui, neatskirdama jo nuo gyvenimo visumos. 

Kiekvieną rytą ieškau šviesos, nes žinau: į ką susitelkiu, to vis daugėja. Tai nereiškia, kad nematau tamsos. Ne, tuo pat metu yra absoliučiai viskas, prieš nieką neužsimerkiu ir nieko neperkeliu į paraštes! 

Tik bandau nedalinti pasaulio ir visa, kas jame vyksta, į juoda ir balta, į „taip” ir į „ne”, į gera ir į bloga. Matau viską, bet nevertinu ir į savo vidinę erdvę priimu tik tai, ką sąmoningai noriu priimti. 

Kiekvieną rytą ieškau šviesos, nes tik taip galiu būti lengva. O lengvumas ir džiaugsmas yra tos būsenos, kurias puoselėju ir laistau dėmesiu kiekvieną dieną, lyg kokį prabrangiausių gėlių darželį.

Kiekvieną rytą ieškau šviesos, nes noriu gyventi šviesiuose kambariuose, kur skamba juokas, kur mane apsikabina meilė ir nepaleidžia net ir sapnuose… 

Šviesios jums dienos šviesiuose kambariuose! 💚 

 P.S. Jeigu ir jūs norite dažniau gyventi šviesiuose kambariuose, kviečiu užsukti į mano naują grupę. Ji taip ir vadinasi – @šviesūskambariai

 Prisijunkite čia, jeigu jums artimos mano mintys:

Šioje grupėje dalinsiuose patyrimais ir šviesiomis mintimis. Šią erdvę sukūriau sau ir tiems, kam norisi įkvėpimo bei šiek tiek aukštesnio dažnio, nei šiuo metu vyrauja aplink. Grupė privati, tad į ją pasibeldę, būsite saugūs 🙏☺️ 

Belskite ir jums bus atidaryta!💚

Patiko? Pasidalink: