Kiekviena stipresnė mintis, idėja ar jausmas ateina ne šiaip sau. Tai – energija, nešanti paslėptą dovaną, kurią mes arba išpakuosime, arba paliksime sudūlėti subtiliuosiuose šiukšlynuose.

Kaip šie subtilūs “niuksai” gali atrodyti realiame pasaulyje, jeigu juos konvertuotume į fizines išraiškas?

Įsivaizduokite, kad prie jūsų prišoka žmogus ir jus stumteli. Arba kas nors pliaukšteli per užpakalį. Arba mokytojas mokykloje liepia atlikti užduotį, o jūs to piktybiškai nedarote, apsimesdami, kad nesuprantate?:)

Subtiliame pasaulyje viskas vyksta labai panašiai. Tik tie “stumtelėjimai”, “niuksai”, “užduotys” mus pasiekia kaip įvairių dažnių informacijos virpesiai.

Ir, jeigu mes jų nepastebime, apsimetame, kad nepastebime arba piktybiškai juos ignoruojame, nepatkriname, ką gi ta žinutė su savimi neša, kažką prarandame arba net ir pakenkiame sau.

Štai kodėl, savo “live” transliacijoje (https://bit.ly/3tv1tAe) apie intuiciją, primygtinai kartojau – tikrinkite, būtinai viską tikrinkite, ką pajuntate. Šalin baimes, šalin nepasitikėjimą! Jeigu nepatikrinsite, taip ir nesužinoste, kas jūsų gyvenime neatsitiko 🙂

O dabar dar kartą pažvelkime į tai iš praktinės pusės. Tarkime, jūs kažką pajutote kokiam nors žmogui. Ir tas jausmas toks galingas, toks tikras, tačiau jūs tą jausmą užkišote kažkur. Nes, na, “nefaina” sakyti, įskaudinsiu, supykdysiu ir t. t.

Arba, jeigu tai meilė priešingos lyties atstovui, na kaip gi jūs, mergina, imsite ir prisipažinsite?!Taigi pasirodysite pernelyg prieinama arba “merginos niekada pirmos meilėje neprisipažįsta” ir t. t.

Jeigu tuos jausmus užspausite, jų sankaupa gali ilgainiui virsti liga, tai yra, persikraustyti į fizinį kūną iš subtilaus.

Arba, neprisipažinę saavo meilės, prarasite meilę, nes kita pusė taip pat nedrįs išreikšti savo jausmų. Arba neišsklaidysite iliuzijų, jog meilė abipusė.… Variantų daug.

Panašiai ir su idėjomis. Jeigu atėjo impulsas kažką sukurti, padaryti, būtinai patikritnkite tai veiksmu, nenumarinkite! Nes tai gali būti jūsų naujo kelio pradžia! Nepulkite visko, kas pasibeldžia pas jus, “apdoroti” proto pjūklu, kuris be jokių skrupulų užkabina etiketę – “tai neįmanoma”, “to niekam nereikia”, „man neišeis” ir panašiai.

Anksčiau ir aš taip elgiausi. Tačiau dabar visus “bakstelėjimus” priimu kaip lauktus ir brangius svečius. Kiekvienai į mane atskridusiai idėjai, teksto eilutei sakau “labas”. Ir tikrai tuo džiaugiuosi, nes mano gyvenime nutinka vis daugiau ir daugiau nuostabių dalykų:)

To linkiu ir jums:)

Patiko? Pasidalink: