Gyvename tikrai ypatingu laiku. Turbūt pačiu įdomiausiu per paskutinius tris tūkstančius metų. Šio laikmečio stebuklas – kintani žmonijos sąmonė.

Per tūkstančius metų žmogus išmoko atlaikyti įvairius kataklizmus ir išgyventi. Jo protas tiek išlavėjo, kad sugebėjo sukurti daugybę technologinių dalykų, kurie suteikia žmogui patogų gyvenimą.

Tiek metų mes gyvenome sutelkę savo dėmsį į tai, kas vyksta išorėje. Tuo tarpu mūsų vidus liko apleistas, mažo vaikučio stadijoje.

Ir štai ,atėjo laikas tam vaikučiui prabusti ir pradėti bręsti. Manoma, jog tas prabudimas įvyko 2012 m. Kai visi draugiškai laukė pasaulio pabaigos.:))

Tačiau iš tiesų žmonijos sąmonėje įvyko kvantinis šuolis, po kurio ji ėmė sparčiai plėstis. Apie tai kalba ne tik daugelis dvasinio pasaulio (ne religijos!) lyderių. Yra ir daugybė mokslinininkų atliktų atradimų, apie kuriuos, deja, mažai kas kalba.

Jie įrodo, jog kažkas su Žeme ir mumis jau įvyko. Žymi rusų akademikė Valentina Mironova kalba apie tai, kad maždaug 2012 metais įvyko keli labai stiprūs energijos pliūpsniai iš kosmoso, po kurių prasidėjo žmogaus DNR pokyčiai – įsižiebė iki tol miegojusi ląstelės dalis, centrosoma, o jos “maistas” – ne baltymai, ne stresas, kaip buvo anksčiau, o šviesa, pasitikėjimas, džiaugsmas.

1956 metais vokiečių mokslininkas Šumanas atrado, kad žemė turi savo dažnius, kurie rezonuoja su viskuo aplinkui, su visa gamta ir su žmogaus smegenimis. Iki 2012 metų vadinamasis Šumano rezonansas buvo stabilus – 7,8 hercų. Tai – “išgyvenimo” dažniai: baimė, depresija, stresas, kova… Po 2012 metų, ypač – 2015 -ųjų šie dažniai pradėjo sparčiai kilti po kelis hercus per metus…

Pastaruosius metus vis dažniau įvykdavo “kvantiniai” bangavimai, kai Šumano rezonansas būdavo 40 ir daugiau hercų. O tai juk – džiaugsmas, pasitikėjimas, meilė! Buvo prognozuojama, kad po 2020 metų 40 hercų taps nuolatiniu žemės dažniu….

Ką tai reiškia? Žinoma, džiaugsmą!:) Tačiau drauge ir atsakomybę. Jeigu žmogus nepasikeis, jeigu jis nepradės rezonuoti džiaugsmo dažniu, jam taps labai sunku gyventi…Iš 3 išmatavimo, kuriame dabar yra dauguma žmonių, mums visiems galų gale teks „peršokti” į 5 išmatavimą. Praktiškai į kitą realybę…

Kodėl tai pasakoju? 5 išmatavimo žmogus – tai su pasauliu susijungiantis ir bendraujantis ne per išorę, ne per formas, ne per išorinius veiksmus, o per savo vidų. Patiriantis gyvenimą iš vidaus į išorę, o ne atvirkščiai.

Tai – Vidinio Meistro triumfo laikas. Tai – Vandenio epocha, kurioje tai, kas buvo, nebeturi galios…-

Tai tik maža dalis to, apie ką pasakosiu rytoj, rugpjūčio 31-ąją, 19.00, paskutinę vasaros dieną, vebinare Labas, Vandeni! šablonų pasaulio griūtis”.

Atekit:)

Plačiau apie vebinarą:https://www.facebook.com/events/350059863495624

Registracija: https://forms.gle/mYn7jq7vvyTHiTRY6

Patiko? Pasidalink: