Iš kur atsiranda susierzinimas?
417
Susierzinimas – sakiau ir visuomet sakysiu – tai pakitusi sąmonės būsena, kuri atsiranda tik pas tuos, kurie kažko nepadaro iki galo savo kasdienybėje.
Nepadarei mankštos, atsikėlei pernelyg vėlai, pro ausis praleidai viską, ką pasakojo draugas, palikai nakčiai nesuplautus indus – kaupiasi energija susierzinimo forma.
Jūs klausiat – kur tą energiją nukreipti? “Aš mamos vis prašau ir prašau atleidimo ir niekas nesikeičia!” Prie ko čia mama? Juk susierzinęs sutvėrimas esate jūs! Ko pristojote prie savo mamos? Jūs užsiimkite, prašau, tuo, kuo turite užsiimti 24 valandas per parą.
Pradėkite daryti mankštą, susitvarkysite namus, vyrui išreiškite šilumą, atidžiai peržvelkte savo santykius su juo, kas jus riša.
Jeigu einate į darbą – nepalikite po savęs kalno popierių, nustokite dalyvauti apkalbose, nepalaikykite pokalbių, kritikuojančių vadovybę. Ir jums tiesiog nebeliks laiko erzintis!
Bet koks jausmas – tai pakitusi sąmonės būsena, kuri reikalinga kažkokiam tikslui. Susierzinimas – tai energija, kuri atsiranda, kad padarytume iki galo nebaigtus dalykus. Negalvokite apie tai, kaip “teisingai” mamai išreikšti susierzinimą.
Geriau pažiūrėkite, ką jūs pradėjote, tačiau iki šiolei negalite pabaigti iki galo, ką jūs nuolat atidėliojate rytojui, kur metai iš metų nesikeičiate, nesuaugate.
Juk jūs ne ant mamos erzinatės ir ne ant vyro, ne ant viršininko, tik visą atsakomybę perkeliate ant jų, kad paskui kuom nors apkaltinti ir vėl prašyti atkeidimo”🙏🏼
—
Autorius: Dmitrijus Trockis
Vertė: Rolanda Lu⠀