Visi žmonės, kas jie bebūtų, viena ar kita forma bendrauja su aukštesniąja sąmone, subtiliosios energijos šaltiniu.

Vieni tą bendravimą vadina malda, kiti – meditacija, dar kiti – ezoterinėmis manifestacijomis, o kažkas teigia, kad kalba pats su savimi… 

Yra toks juokutis. Vieno žmogaus psichologas paklausė: kaip jūs supratote, kad esate Dievas? Žmogus atsakė, kad kartą meldėsi ir išgirdo, jog kalbasi pats su savimi. ..

Šis juokutis turi dvejopą prasmę. Jame yra vienas svarbus dalykas, apie kurį šiandien ir pakalbėsiu.

Taigi kaip gi teisingai melstis? Komentaruose po vienu savo video skaičiau, kad reikia melstis tikram dievui, tada viskas bus gerai. O kada meldiesi kažkokiems pseudodievams, tai nieko neįvyks. Tame yra dalis tiesos.

Nes kai medžiamės tyrai, iš širdies tam, kas mums yra absoliutas, t.y. tikram dievui, kuris neturi jokios formos ar vaizdo, tai meldžiamės iš tiesų. Jeigu meldžiamės kokiam nors paveikslui, kokiam nors Meistrui, ezoterinei būtybei, Angelui – bet kam, kas turi formą, tai meldžiamės ne konkrečiai tai formai, o tam tikros energijos agregorui, kuris sukurtas kitų žmonių.

Ir tas agregoras mums atsako tokiame lygmenyje, kokiame jis yra sukurtas. Ir tai nėra susiję su Dievu.

Tai kaip teisingai melstis? Aš turiu atsakymą, kuris kai kam gali pasirodyti naujas. O gal, išgirdę tai, pajausite kūno atsaką: aš taip ir žinojau!

Tai labai natūralu. Dievas gyvena ne aukštai, ne žemai, ne kairėje, ne dešinėje, o mumyse – t.y. Dievo karalystėje. Dievas gyvena mūsų kūne, kiekvienoje jo ląstelėje. Nes mūsų kūnas yra tarsi erdvinis portalas. 

Kiekvienoje žmogaus kūno DNR ląstelėje yra dieviška energija – informacija, meilė, išmintis, palaikymas, atjauta. Ne šiaip sakoma, kad tikėdami galime nuversti kalnus. Aš įsitikinęs, kad žmogus gali daryti įtaką ir Visatai, jeigu  pasinaudos tuo meistriškumu, kuris yra jo kūne ir jo ląstelėse. Suprasdami ir priimdami tai, mes įgyjame visą Dievo jėgą.

Tiesiog pagalvokite. O kas, jeigu jūs esate dieviškas, ir jūsų  kūnas toks pat dieviškas, kaip ir siela, kad jūsų kūne gyvena išmintis, intuicija? Tuomet dieviška abosliučiai viskas, kas yra mumyse.

Iš tiesų mūsų kūnas, skirtingai nuo mūsų trimačio proto, gali keliauti toli už realybės ribų. Ir prisijungti prie abosliučios išminties šaltinio, kuris yra už mūsų penkių pojūčių organų ribų. Mes galime patirti realybę, kuri yra už mūsų proto ribų. Kai tuo patikime, suprantame, kad mūsų kūne, mūsų viduje yra labai svarbi dalis, kurios mes visą laiką ieškojome išorėje.

Meilė, nušvitimas, meditacija, džiaugsmas, pasitenkinimas, laimė – visa tai yra mumyse, mūsų viduje, kiekvienoje ląstelėje, kiekvieną akimirką!

Prašvitę žmonės gali nuolat būti džiaugsme. Tas džiaugsmas bus akivaizdus, jį galima išmatuoti prtietaisais. Jų kūnas funkcionuoja paprastam žmogui neprieinamem lygmenyje, jų balansas, hormoninis fonas – labai skiriasi. Bet ne todėl, kad jie visa tai traukia iš išorinio pasaulio, o todėl, kad jie tai ima iš savęs!

Jie gali sėdėti ant akmenų, gali sėdėti turguje tarp daugybės žmonių ir išlikti subalasuoti. Nes jie ima neišsenkančią energiją iš savo ląstelių. Pabandykite suprasi šią koncepciją: Dievas, tas galingas Visatos Dievas, jis visuomet slėpėsi nuo jūsų ten, kur jūs net nepagalvojote, kad jis gali slėptis.

Dievas slėpėsi jūsų pačių kūne! 

Vietoje, kurią religija laiko nešvaria, kūne, kuris vis tiek mirs. Mes net nesugalvojoje ten pažvelgti – ogi į savo ląsteles, į savo kūną. Štai kur ironija. Štai kur magija, kosminis gėris bei kosminis humoras. Pats didžiausias dieviškumas glūdi mūsų viduje, jis glūdi mumyse. Mūsų kūno fizikoje ir biologijoje.

O kas, jeigu jūs į savo maldą ar meditaciją pradėsite įjungti tą šventąjį komponentą, koks yra jūsų kūnas? O kas, jeigu jūs savo kūną priimsite kaip portalą, kuris sujungia jus su jūsų dieviškumu? O kas, jeigu kalbėdami su Dievu, jūs pridėsite žodį – viduje arba kūne?

O kas jeigu jūsų kiekviena malda prasidės ne Dieve arba brangus Dieve, Kosmose, Visata, o kreipdamiesi pridėsite – Dieve, kuris esi mano viduje ir sakysite maldą garsiai? 

Ir tai taps jūsų manifestacija. 

Kūnas, kuris jus girdi dieną naktį, pradės suprasti, jog kreipiamasi į jį ir bendravimo procesas su dvasia taps dar artimesnis.

Brangioji Dvasia, kuri esi manyje, parodyk, prašau, ką aš turiu žinoti. Brangioji Dvasia, kuri esi manyje, aš paleidžiu tai, kas turi išeiti iš mano gyvenimo. Brangioji Dvasia, kuri esi mano viduje, aš kuriu džiaugsmą savyje ir aplink save. Brangioji Dvasia, kuri esi mano viduje, aš trokštu išlikti vidinėje harmonijoje ir džiaugsme. Brangioji Dvasia, kuri esi mano viduje, aš esu meilė ir atjauta.

Jeigu jūs į bendravimą su Dvasia įtraukiate kūną kaip būtiną komponentą, keičiasi viskas. Pagalvokite patys, diena iš dienos, metai iš metų jūsų kūnas girdi, kad jūs esate juo nepatenkinti: tu neatrodai taip, kaip aš noriu, tu neparodai to, ko aš noriu. Jūsų kūno – tarpininko tarp jūsų ir dieviškumo išmintis, naudojama tam, kad priimti negatyvius dalykus.

Kadangi kūno pašaukimas daryti tai, ką jūs liepiate, jis ir kuria nesveikatą, blogą savijautą, tai, ko nenori daryti ir jūs to nenorite, tačiau tokia jūsų pačių komanda…

O jeigu jūs savo kūną panaudojate pagal jo paskirtį ir kalbate su Dievu, kuris gyvena jūsų kūne, jeigu prašote tų dalykų, kurie jums iš tiesų reikalingi? Jeigu kalbėdami su savo kūnu, nesakokote, ko jums nereikia, o kreipiatės į Dievą, kuris gyvena jūsų kūne ir prašote to grožio, išminties, sveikatos, kas yra jūsų kūne?

Tada kūnas pradeda priimti sprendimus, nuostatas, kurios jumyse yra, tačiau kurių jūs neaktyvavote, nes to neprašėte. Kūnas pradeda iš jūsų praėjusių gyvenimų traukti tai, kas sukaupta. Nes jūs turite neribotą meistriškumo lauką, jis yra sukauptas jūsų ląstelėse, jūsų individualiose Akaši kronikose. Jūsų gyvenimų užrašuose ir metraščiuose. 

Iš jų jūs galite ištraukti ir sveikatą, ir talentus, ir puikiausią savijautą – visa tai, kas jums reikalinga. Ir tai guli keli žingsniai nuo jūsų. 

Tai, ką siūlau, labai paprasta. Tik reikia pakeisti įprotį melstis ne abtsrakčiam Dievui, ne kažkokiam agregorui. Jūs pradedate melstis Dievui, kuris gyvena jūsų ląstelėse. 

Ir tuomet komunikacija su Dievu tampa korektiška. Kai jūs meldžiatės Dievui, kuris yra jūsų ląstelėse, ryšys tampa tiesioginis. Dievas atsiduria jūsų pasaulyje, o ne kitoje pusėje monitoriaus. 

Nėra kitų Dievų. Kiti žmonės taip pat Dievai, tačiau nėra jokio Dievo, kuris būtų atskirtas nuo tavęs. Jeigu sakysite, brangus Dieve, Dvasia, brangus Visatos intelekte, kuris esi manyje, tada tai bus tiesa ir tai įjungs jūsų kūną, jūsų aukščiausįjį AŠ, aktyvuos  jūsų gyvenimą, sveikatą, talentus.

Paprastas ir nedidelis pakeitimas, tačiau tai ką mes kalbame, parodo, ką mes galvojame. Visi mūsų žodžiai yra mūsų manifestacijos. 

Kada mes pridedame vieną paprastą žodį – viduje – ryšys su Dievu pagerėja. Ir mes po truputį nesąmoningai pradedame save sutapatinti su Dievu, sugrąžiname korektišką dieviškumo ir savęs priėmimo formą. 

Pabandykite pagyventi ir pajausti, kas keičasi, pakoregavus maldą mano siūlomu būdu. Kaip jausitės, kai melsitės patys sau, visiems aukščiausiems dieviškumo aspektams, kurie yra jumyse, jūsų viduje ir aplink jus kaip beribė energija? 

Aš manau, kad tai ir yra bendravimo su dieviškumu esmė. Tu negali tikėtis Dievo jėgos, galios, išminties, palaikymo, jeigu kiekvienoje maldoje save atskiri nuo Dievo. Jeigu tu save atskirti, apie kokią jėgą, vidinį meistriškumą galima kalbėti? 

Kai tik  žodžių, minčių lygmenyje pradedi sugrįžti prie tos vienovės, atsiveria vidinė tėkmė ir tavo kūnas ima vaidinti kur kas svarbesnį vaidmenį, nei buvo iki tol. 

Nes, būkime sąžiningi, mūsų gyvenimas – emocijos, jausmai, hormoninis fonas, mūsų pasitenkinimo jausmas savo gyvenimu – yra kūniškas jausmas, pasireiškiantis fiziniame, biologiniame lygmenyje. 

O nušvitimas – tai yra viso kūno nušvitimas. Ir kada Dievas reiškiasi, tai visų pirma jis reiškiasi per kūną, per materialų pasaulį.

Dėkoju jums kad priėmėte šią informaciją. ❤️ 🙏

Autorius: Aleksandras Menšikovas

A.Menšikovo FB puslapis:https://www.facebook.com/samonesrevoliucija/?modal=admin_todo_tour

Vertė: Rolanda Lu. Tekstas išverstas pagal A. Menšikovo video medžiagą.

Foto: Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės nuotrauka

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: