„Laba diena! Panašu, kad štai jau trys mėnesiai, kai aš perėjau į aktyvų kvantinį periodą. Ir dabar man gana sunku. Silpnumas didėja kiekvieną dieną. Visiška nemiga. Staiga aktyvavosi visos sveikatos problemos, apie kurias ilgą laiką buvau pamiršau ir patogiai be jų gyvenau 20 metų, net neatsimindama.

Tačiau ir yra gera naujiena – priekinės klubų dalys buvo padengtos tankiu kraujagyslių tinkleliu, “žvaigždutėmis”, dėmėmis. Ir staiga aptikau visiškai švarią kaip kūdikio odą. O man 79!

Ir dar. Jaučiu, kad kažkas tarsi “reguliuoja” mano mitybą, be to, labai aiškiai! Maloniai stebina.

Klausimas. Tokius įvykius ir būsenas sunku vienam įveikti. Kiek laiko trunka ši adaptacija? Dėl silpnumo kartais negaliu išeiti į lauką. O gyvenimas juk tęsias – su visais 4-osios dimensijos reikalais, niekas jų neatšaukė!

Kaip sau padėti ?! Ar yra kur nors informacijos šia tema su konkrečiomis rekomendacijomis? “

AKADEMIKĖS VALENTINOS MIRONOVOS ATSAKYMAS

Sveiki!

Jūs ne viena taip jaučiatės ir išgyvenate tai, kas dabar vyksta. Tiesiog mes visi kol kas išsibarstę ir linkę tai, kas vyksta, vadinti kaip tik norime, bet tik ne kvantinio perėjimo simptomais.

Esmė tame, kad prasidėjo reali streso biochemijos, su kuria  gyvenome labai ilgą laiką (tūkstantmečius) trasnformacija į džiaugsmo biochemiją. Ir šis perėjimas atneša daugybę pokyčių žmogaus organizme.

Gali atsirasti ligų, kurias manėte jau išsigydę, požymiai. Būtent taip negalavimai, kurie tūnojo kituose jūsų subtilaus kūno lygmenyse, galutinai pasitraukia. Liga gali pasireikšti labai ūmiai, net aštriau, negu anksčiau, kai sirgote. Tai reiškia, kad kūnas atsikrato ligos iš gilesnių sluoksnių.

Mūsų kūnas yra labai protingas ir dažnai protingesnis net už mus pačius!

Atėjo laikas atverti 4-ąją, meilės ir užuojautos čakrą. Ji dažnai būna užblokuota, o jos aktyvavimą gali lydėti melancholijos ir baimės priepoliai. 

4-oji čakra yra susijusi su užkrūčio liauka. Šis organas yra priekinėje plaučių dalyje ir pas daugelį yra užuomazgos stadijoje, neišsivystęs. 

Kai pradeda atsivėrinėti 4-oji čakra, užkrūčio liauka (timusas) pradeda augti. Vėlesniame etape tai gali būti netgi pastebima atliekant tomografiją. 

Užkrūčio liaukos augimas gali būti susijęs su krūtinės skausmais, dusuliu, gali atsirasti bronchito- pneumonijos simptomai, o gydytojai – klaidingai diagnozuoti gripą ar plaučių uždegimą. Užkrūčio liauka yra Sielos namai, kūrybiškumo ir džiaugsmo organas.

 Apie užkrūčio liauką ar timusą galite išsamiau paskaityti mano straipsnyje „Protėjas arba traktatas apie Gyvybinę jėgą“.

Svarbus simptomas – širdies skausmai, širdies aritmija, atsirandanti dėl širdies centro prisitaikymo prie naujų energijų.

Šie pokyčiai nėra viešai aptariami, nes mokslo bendruomenė mano, kad tai gali išgąsdinti žmones. Tačiau iš tiesų šiuo metu žmogus keičiasi ląstelių lygmenyje. 

Daugybė žmonių tai žino ir jaučia. Daugelis religijų kalbėjo apie šiuos pokyčius ir žinojo, kad tai gali vykti labai įvairiai. Tai yra teigiama mutacija, nors fiziškai, protiškai ir emociškai galite jausti baimę ar pasimetimą.

Žmogaus DNR pradėjo mutuoti, veikiant saulės aktyvumui. Rašau tai todėl, kad daugelis išsigandę, bando ieškoti gydytojų, neįstengia atpažinti savo fiziniuose kūnuose šių gilių pokyčių proceso. Joks gydymas jų neveikia, medikų pasiūlyti būdai neveikia, nes jie yra visai kito lygmens.

DNR mutacijos simptomai atsiranda ir išnyksta netikėtai, be jokios priežasties. Dažniausiai praeina savaime. 

Ir tai yra geri ženklai: kūnas siunčia jums žinią, kad atsikrato senosios biologijos ir senojo mąstymo. ir jūs neatsilikite nuo savo kūno pokyčio.

Kas gali padėti?

Bendravimas su savo aukštesniuoju Aš. Galima drąsiai teigti, jog tai iš tiesų yra tikra panacėja šiais nelengvais laikais. 

Todėl, kad vieną dieną jūs galite atsidurti izoliuotoje aplinkoje, neturėdami galimybės naudotis internetu ir telefonu. Ir tuomet galima pasikliauti tik savimi ir savo aukštesniuoju Aš. Tai nėra prielaida, tai –  realybė. Tik kiekvienam savo laiku nutinkanti realybė.

Tyro, tikro bendravimo kriterijus – šiluma ir gerumas krūtinėje. Ramybės ir taikos būsena.

 Kaip bendrauti su savo Aukšesniuoju Aš?

Kaip su artimu draugu. Žodžiais arba mintimis. Iš pradžių padėkokite už pagalbą, paprašykite konkrečių patarimų, papasakokite, klauskite, kaip geriausia jums gauti iš jo patarimus – kaip sapną ar kaip įvykius, suprantamus jums.

Internete yra daugybė metodų šia tema, rinkitės.

Papildoma informacija

Svetainė: „Meisrystės raktai“  („КЛЮЧИ МАСТЕРСТВА” ) ir straipsnis „5 kosminės energijos integracijos etapai“.

Svetainė: „Meilės galios įgijimas“ (ОБРЕТЕНИЕ СИЛЫ ЛЮБВИ”) ir straipsnis „Laikas. Kaip viską suspėti?“

Taip pat atkreipsiu jūsų dėmesį į straipsnį „Svarbu – akupunktūros alchemija“ («Важно – Алхимия Акупунктуры»), kuriame aprašomi pasauliniai mokslo atradimai. Jų analizė leidžia suprasti, kodėl ir kaip ėmė vykti senosios kūno biochemijos pokyčiai.

Su pagarba Valentina Mironova

Teksto autorė: Valentina Mironova

Šaltinis: https://www.proza.ru/2018/03/24/1049

Tekstą vertė: Rolanda Lu

Ankstesnis V. Mironovos straipsnis lietuvių kalba čia:

APIE VALENTINĄ MIRONOVĄ

Rusų mokslininkė, akademikė, biofizikė, tarptautinės MAENIN (Международной Академии Энергетических Инверсий) narė.

Valentina gimė ir gyvena Maskvoje. Ji baigė Aviacijos technologijos institutą, dirbo Rusijos kosminių tyrimų centre. Nors dirbo itin mokslinėje sferoje, atsakymų į ją jaudinčius klausimus ėmė ieškoti visiškai nestandartinėse, netipinėse jos veiklai srityse. Kol galop suprato, jog  biofizika apima viską.

Dabar ji dirba planetų atradimų sintezės srityje (chemijos, fizikos, branduolinės fizikos, branduolinės chemijos, astrofizikos ir kitose mokslo srytyse), kur skirtingų disciplinų sankirtoje atrandamos absoliučiai naujos žinios. 

V.Mironova teigia, kad jos tikslas –  paprastais žodžiais papasakoti žmonėms apie juose slypinčią galią, paslėptą nuo jų pačių. Apie galią, kuri pastaruoju metu pradėjo vertis vios didesniam skaičiui žmonių. Taip pat mokslininkė bendrauja su įvairių sričių mokslininkais ir kalbu apie tą patį. tačiau jų kalba.

Žmogaus prigimties, įvairių gyvų organizmų  pažinimas, įvairius gyvus organizmus progresuoja taip greitai ir  sutreikia tokias nuostabias išvadas, kad jos netelpa į vieno mokslo rėmus. 

Biofizika, atsiradusi susijungianrt biologijai ir fizikai, tyrinėja gyvus organizmus tiek fizinių ir fizikocheminių procesų lygmenyje, tiek sąsajose su kitais mokslais: astrofizika, kosmo-fizika, lingvistika ir kt. 

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

FOTO: Mohamed-nohassi

Patiko? Pasidalink: