Dar vienas, kitaip į dabartinę realybę kviečiantis pažvelgti rusų astrologės SVETLANOS DRAGAN tekstas, parengtas pagal jos video. Originalo nuoroda rusų kalba – po tekstu.

Turime suprasti, kad tai, kas dabar vyksta pasaulyje, visiškai neatspindi to, kas įvyks 2021 metų pradžioje. 

Ta baimė, kuri dabar visur skleidžiama, pasaulėžiūra ir žmogiškos (o greičiau – antižmogiškos) problemos, kurios dabar yra, ta aplinka, kuri mus supa,-  ji labai gąsdina žmones…Atrodo,  kad mes su ja niekuomet neišsiskirsim ir kad toliau viskas bus panašiai, kaip vyksta dabar.

Ne! Visa, kuo mus dabar gąsdina, ta sistema, kuri vis dar veikia, – jos nebebus! Ši sistema įsitemps tiek, kad pati save sunaikins.

Tiesa, atrodo, kad dabar nebėra jokių optimistinių žinių. Kad viskas aplink absoliučiai depresyvu. 

Tačiau astrologine prasme, tai, kas dabar vyksta, tie didžiųjų planetų  susijungimai, – neša didžiulius pokyčius. Ir ta fizinė realybė –  patikėkikite, ji išsisklaidys. O visi seni materalaus pasaulio modeliai, – išnyks. 

Mes įsivaizduojame, kad ir vėl grįšime ten, kur neseniai buvome ir toliau gyvensime tame pačiame materialiame pasaulyje, su tais pačiais įsitikinimais, problemomis, skurdu įvairiuose pasaulio kampeliuose. 

Tačiau iš tiesų mes dabar pereiname į visiškai kitą fizinę erdvę. Ir ji veiks pagal visiškai kitus įstatymus, o tie seni sisteminiai ekonomikos, politikos, finansų principai, – paprasčiausiai žlugs.

Kaip ir kietos direktyvinės nuostatos, kurios iki šiolei valdė mūsų realybę – esą, turime gyventi tik taip, nes likimas mums taip lėmė, esame vergai to siaubo, kurį mums kažkas įbruko. Tačiau iš tiesų viskas bus abosoliučiai kitaip!

Tai labai svarbu!Kuo labiau mus verčia bijoti, tuo mažiau tai reikia daryti. Jeigu jus aplinkybės stumia ant kažko pykti, tai ta pykčio istorija jūsų gyvenime vis labiau stiprės. 

Nes tas, ant kurio jūs pykstate, gyvena tik jūsų pykčio ir susierzinimo dėka. Tai, kas mums kelia baimę ar kitus žemų dažnių jausmus, gyvuoja tik tada, jeigu mes į tai kreipiame dėmesį.

Mums visiems dabar kiša baimę. Apsidairykite ir atsipeikėkite! Mes dabar juk bijome abosliučiai visko! Viruso, čipizacijos ir t. t. 

Ir nesuprantame vieno labai svarbaus dalyko: kol  apie tai galvojame, pykstame, kovojame su tuo, – mes žaidžiame pagal JŲ žaidimą ir savo būsenomis, mintimis formuojame būtent tokią realybę.

Aš suprantu, kad nėra paprasta nebijoti, kai tokia situacija, kai ištransliuota tiek daug baimės ir labai sunku atsiplėšti nuo dabartinių aplinkybių.  Jeigu mes paklausysime, ką transliuoja medijos, – ten juk absoliučiai nėra pozityvių naujienų.

Tačiau jos iš tiesų juk yra!Tik užgožtos negatyvių žinių. Kalbama apie tai, kiek numirė, kiek užsikrėtė, bet mažai kalbama apie tai, kiek ir kaip pasveiko…

…Žmonės, dabar negalima į visa tai kreipti dėmesį, negalima!!!Kategoriškai draudžiama šiuo metu nugrimzti į depresiją ir pasiduoti baimei. Nes ta erdvė, kurioje mes esame, užfiksuoja ir atsimena absoliučiai visas mūsų būsenas, visa, apie ką mes dabar mąstome ir ką jaučiame.

Ir tai modeliuojame savo ateityje…

Dar vienas S.Dragan tekstas: https://rolandalu.lt/reading/astrologe-svetlana-dragan-mes-signalu-is-auksciau-atspindziai/

Video rusų kalba: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10213613072000025&id=1800238873

Daugiau apie Svetlaną Dragan: https://www.svetlanadragan.ru

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: