Negaliu nuspėti, koks bus oras rugsėjo pabaigoje, tačiau tikrai žinau, kad bet koks oras, kai pro kambario langą matai jūros mėlį ir girdi jos ošimą, o tik išėjus pro duris, įkrenti į Meilės alėjos romantiką, šalia ošiančio pušyno aromatus – savaime yra gėris, atsipalaidavimas, įkvėpimas ir kūryba.

O to taip reikia ir rašantiems, ir svajojantiems rašyti! To reikia visiems, iš rankų nepaleidžiantiems technologijų, prikimštiems informacijos, baigiantiems užmiršti paprasčiausią tylų pabuvimą su savimi.

Pabuvimą su tuo labai įdomiu Žmogumi – Meistru, Kūrėju – kuris gyvena kiekviename mūsų…Ir kuriame yra viskas, kad galėtų gimti įdomūs tekstai, gal net knygos, o svarbiausia – gimtų įdomus gyvenimas!O ką mes žinome apie save, kol nenusileidome į savo vidų? Kol nepajudinome tų vidinių Akaši kronikų, neparagavom sąvasties medaus, kol neįkvėpėme laisvai – be baimės būti kitokiais, kalbėti savo autentišku balsu ir elgtis taip, kaip trokšta mūsų vidus, o ne kaip diktuoja kitų primestos normos, taisyklės, receptai?


Aš, Rolanda Lu Jankūnė, kviečiu Jus į ypatingą susitikimą prie jūros, į rudėjančią Palangą, kur švęsime savo kūrybingumą, transformuosime savo įsitikinimus, rašysime tik ranka, atliksime jogos, atsipalaidavimo ir kvėpavimo pratimus, savaitgaliui užmiršime telefonus ir kompiuterius!

Tai jaukus pabuvimas tiems, kuriems įdomu panirti į save, pažvelgti kitomis akimis į tai, kas įprasta. Į save nersime pasitelkę įvairias rašymo praktikas, daugiausiai – kūrybinį bei terapinį rašymą.

SVARBU! Šis rašymo savaitgalis skirtas ne tik rašantiems ar svajojantiems rašyti, bet ir ieškantiems alternatyvaus įvepiančio poilsio ramybės oazėje su panašios energetikos ir mąstymo žmonėmis.

Norint dalyvauti, nėra būtina intensyvi rašymo patirtis.Tai gali būti jūsų pirmas bandymas patirti ir patyrinėti save per rašymą, išskleisti save popieriaus lape, patreniruoti kūrybiškumo raumenis, perrašyti savo gyvenimo istoriją, išlaisvinti save iš 3 N – nemoku, negaliu, neišeina!Į susitikimą su Vidiniu Meistru kviečia Rolanda Lu Jankūnė.

Skaityti daugiau…
Skaityti mažiau…

Apie mane: https://rolandalu.lt/esu/

PROGRAMA

PENKTADIENIS (atvykimas nuo 14.00)
– Pušyno ir jūros oro terpija.
– Paskaita Rašymo prigimtis.
– Transformuojančio rašymo sesija+kūrybiniai žaidimai.
– Vegetariška vakarienė.
– Čiobrelių arbatos gėrimo ceremonija. Draugystės pyragas.
– SPA malonumai. Masažai (už papildomą mokestį, kas norės)
– Meditacija.

ŠEŠTADIENIS
– Ryto joga ir kvėpamo pratimai su Jolita Smilgiene.
– Vegetariški pusryčiai
– Kūrybinio rašymo sesija + kūrybiniai žaidimai
– Kvėpavimo pratimai. Meditacija.
– Paskaita. Įkvėpimas + intuicija.
– Vegetariški/veganiški pietūs.
– Paskaita. Sąmoningas istorijos perrašymas.
– Klausimų sesija.
– Žaidimas-detektyvas. Eime ieškoti istorijų!/arba atsakymų
– Kūrybinio rašymo sesija+kūrybiniai žaidimai.
– Vegetariška.vakarienė.
– Skaitymai. Pokalbiai apie rašymą ir gyvenimą prie arbatos.
– Dainuojančių krištolo dubenų ir varpelių meditacija su Aiste Juške.

SEKMADIENIS (išvykimas iki 12.00)
– Joga ir kvėpavimo pratimai.
– Pusryčiai.
– Paskaita. Prakalbink vaizduotę. Magiškasis, o kas, jeigu…
– Rašymo sesija+kūrybiniai žaidimai.
– Jūros ir žemės mandalos kūrimas.
– Atminimo rašteliai+komplimentai+apsikabinimai.

PASTABA. Programos eiga gali nežymiai keistis.

LAIKAS: 2024 m. ruduo
INFORMACIJA. roluko@gmail.com
GRUPĖ: 10 dalyvių.

MOKESTIS UŽ PROGRAMĄ
(sumokama registruojantis)

350 eur.

DĖMESIO! Į šį mokestį nesįskaičiuojama nakvynė ir vegetarinis maitinimas viešbutyje.

ĮSKAIČIUOTA:
– Visa mokymų programa+malonūs siurprizai.
– Arbata, kava, pyragas, vanduo.
– 2 jogos/pranajamos sesijos.
– Dainuojančių Tibeto dubenų meditacija.

DĖMESIO!
– Registracija patvirtinama tik pervedus mokestį už programą

INFORMACIJA. roluko@gmail.com. +370 686 06936

REKVIZITAI PAVEDIMUI

GAVĖJAS: VŠĮ „ŽINIŲ NAMAI”
SĄSKAITA: LT 877044060007752227 , SEB bankas
PASKIRTIS: už dalyvavimą Rašymo savaitgalyje prie jūros

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI
“Dėkoju už akimirkas, už akistatą su savo nerangiu kūrėju, už rašymą iš noro, džiaugsmo, matymo, jautimo. Viskas apgalvota, viskas labai organiška, nieko nereikalingo ir man taip viskas tiko…Tikrai „pasivogsiu” kai kurias užduotis kūrybiškumo ugdymui. Man labai svarbus terapinis rašymo poveikis, grįžau lengva, išmetusi į bangas nereikalingą balastą, rami ir laukianti kitų susitikimų…”
Rima M.

“Tikrai rekomenduoju tiems ir toms, kurie jaučia, kad pasaulis kalba su jais ne per medijas, o per voratinklio ašaras, per saulės ir debesies kvėpavimą ar lapės ūso krustelėjimą.
Ši stovykla nepaprastai paprasta tiems, kurie jaučiasi iškrentą iš kasdienybės. Labiausiai man įstrigo vienos stovyklautojos refleksija : ,,Čia aš atsigavau, nebebijojau būti nesuprasta”.
Taip, Rolanda apkabins jus savo šypsena ir apgaubs savo nežinojimo žinojimu.
Ačiū už nuostabų savaitgalį ir už žmones, kuriuos pažinau.”
Aurelija Ž.

„Dėkoju už turiningai praleistą savaitgalį, kuris atnešė dar gilesnių suvokimų, naujų pažinčių, bendrystės grožį.
Pradžioje protas priešinosi, kad dabar reikės daryti, ką pasakė.
Bet Rolanda suteikė visišką laisvę – jei nori, rašyk, nenori, gali nerašyti. Jokios prievartos, jokio susispaudimo, jokių taisyklių. Rašyk, kaip tau rašosi. Nenori kalbėti, – nekalbėk. Jokio mokymo, tik dalinimasis patirtimi per asmeninius pavyzdžius.
Tai sukuria draugišką, šiltą atmosferą, kai jautiesi lyg savas tarp savų, nors dauguma vienas su kitu nebuvo anksčiau pažįstami.
Užduotys trunka neilgai, nenuobodžios, yra dinamika. Rolanda kviečia pamatyti pasaulį kitaip, išlaisvinti vaizduotę ir įjungti visus pojūčius, ne tik regėjimą. Pažvelgti į viską dar plačiau, giliau…
Sukurta tokia atmosfera, kad stebi, kaip žmonės, tarp jų ir aš, laisvėja, atsiveria, atsipalaiduoja. Saugu dalintis. Saugu patylėti.
O dar nauji žmonės, atrodo matyti… Nors nepažįsti jų, tokie savi… Atrandi tiek bendrų dalykų… Ir dar jūra, bangos, vėjas, pušys, tarp pirštų byrantis smėlis…

Dėkinga visiems ir kiekvienam už bendrystę. Dėkinga tau, Rolanda, kad mus subūrei ir daliniesi”
Ingrida Z.

“Iš savaitgalio su Rolanda parsivežiau šiek tiek teorijos apie rašymą, bet daug buvimo rašymo ir kūrybos tekmėj. Rolanda kuria saugią ir pagarbią erdvę skleistis ir – kam norisi – dalintis.
Užduotys buvo įtraukiančios, lavinančios skirtingus rašymo aspektus. Rolanda virtuoziškai atliepia grupės poreikius, todėl spėjom kurti, mėgautis gamtos stebuklais, bendrauti, palepinti kūną joga.
Nuoširdžiai rekomenduoju padovanoti sau pilną gyvybės ir kūrybos savaitgalį”
Jurgita V.

REKVIZITAI PAVEDIMUI
GAVĖJAS: VŠĮ „ŽINIŲ NAMAI”
SĄSKAITA: LT 877044060007752227 , SEB bankas
PASKIRTIS: už dalyvavimą Rašymo savaitgalyje prie jūros

Patiko? Pasidalink: