Keičiasi pasaulis, keičiasi ir požiūris į rašymą! Atsiveria visiškai naujos galimybės, tačiau iki jų mums reikia patiems šiek tiek ūgtelėti…

…Jau daug metų žmones mokau patirti save per rašymą. Ir ne kartą įsitikinau, kad vienas geidžiamiausių – terapinis rašymas, kuris daugeliui žmonių padėdavo pasveikti nuo įvairiausių vidinių traumų, išlaisvindavo iš negatyvių emocijų, streso ir pan.

Juk norint praktikuoti terapinį rašymą, nesvarbu, žinai ar ne, kur dėti kablelius, nosines, supranti ar ne apie rašymo struktūrą…Imi sąsiuvinį, susirandi jaukų kampą ir rašai tai, kas guli ant širdies…🟢Tai – šviesioji terapinio rašymo pusė. Yra nemažai ir kitų naudingų terapinio rašymo pusių. Apie jas papasakosiu VASARIO 2 d. 19.00 (ketvirtiadienis) vyksiančiame vebinare „Terapinio rašymo pliusai ir pavojai: kaip perkurti būseną rašant?„.

Tačiau labiausiai šiame vebinare noriu pasidalinti visiškai naujomis įžvalgomis, susijusiomis ne tik su terapiniu, bet apskritai – rašymu, apie kurias viešai kol kas nekalbama….

Noriu dalintis naujomis žiniomis apie gyvenimą, kūrybą ir rašymą, kurios apima ne tik fizinę rašymo išraišką, bet ir dvasinę, energetinę.Nes dramos, skausmo, aukos pamokos baigėsi. Laikas pradėti iš tiesų k u r t i !

TEMOS.

✅ Kas yra rašymas, žvelgiant į jį ne tik fizinės pusės?

✅ Kas yra terapinis rašymas ir kokia jo esmė?

✅ Kaip rašymas veikia fizinį, mentalinį, emocinį kūnus?

✅ Svarbiausios terpinio rašymo praktikos.

✅ Kaip terapinis rašymas veda į kūrybinį rašymą?

✅ Besikeičiančios epochos principai ir kaip jie veikia mūsų gyvenimą?

✅ Kodėl šiuo metu terapinis rašymas gali tapti žalingas?

✅ Kaip rašymas gali didinti skausmo kūną?

✅ Kaip rašyti, kad rašymas gydytų ir keistų jūsų gyvenimą.——

👉LAIKAS. Vasario 2 d. (Ketvirtadienis) 19.00

👉TRUKMĖ. ~2-2.30 val.

👉 VIETA. Zoom platforma.

👉 REGISTRACIJA (reikalinga) bit.ly/3ZPOj27

👉 PLAČIAU: bit.ly/3WukLEn

Patiko? Pasidalink: