Keičiasi pasaulis, keičiasi ir požiūris į rašymą! Atsiveria visiškai naujos galimybės, tačiau iki jų mums reikia patiems šiek tiek ūgtelėti…

…Jau daug metų žmones mokau patirti save per rašymą. Ir ne kartą įsitikinau, kad vienas geidžiamiausių – terapinis rašymas, kuris daugeliui žmonių padėdavo pasveikti nuo įvairiausių vidinių traumų, išlaisvindavo iš negatyvių emocijų, streso ir pan.

Juk norint praktikuoti terapinį rašymą, nesvarbu, žinai ar ne, kur dėti kablelius, nosines, supranti ar ne apie rašymo struktūrą…Imi sąsiuvinį, susirandi jaukų kampą ir rašai tai, kas guli ant širdies…

Tai – šviesioji terapinio rašymo pusė. Yra nemažai ir kitų naudingų terapinio rašymo pusių. Apie jas papasakoju „Terapinio rašymo pliusai ir pavojai: kaip perkurti būseną rašant?„.

ĮSIGYTI VEBINARĄ ČIA

Tačiau labiausiai šiame vebinare noriu pasidalinti visiškai naujomis įžvalgomis, susijusiomis ne tik su terapiniu, bet apskritai – rašymu, apie kurias viešai kol kas nekalbama….

Noriu dalintis naujomis žiniomis apie gyvenimą, kūrybą ir rašymą, kurios apima ne tik fizinę rašymo išraišką, bet ir dvasinę, energetinę.Nes dramos, skausmo, aukos pamokos baigėsi. Laikas pradėti iš tiesų k u r t i !

TEMOS.

✅ Kas yra rašymas, žvelgiant į jį ne tik fizinės pusės?

✅ Kas yra terapinis rašymas ir kokia jo esmė?

✅ Kaip rašymas veikia fizinį, mentalinį, emocinį kūnus?

✅ Svarbiausios terpinio rašymo praktikos.

✅ Kaip terapinis rašymas veda į kūrybinį rašymą?

✅ Besikeičiančios epochos principai ir kaip jie veikia mūsų gyvenimą?

✅ Kodėl šiuo metu terapinis rašymas gali tapti žalingas?

✅ Kaip rašymas gali didinti skausmo kūną?

✅ Kaip rašyti, kad rašymas gydytų ir keistų jūsų gyvenimą.

ĮSIGYTI VEBINARĄ ČIA

ATSILIEPIMAS.

Dalinuosi atsiliepimu apie rašymo patirtį

Kvantinio rašymo patirtis su Rolanda
Visą savaitgalį jaučiausi lengvai lyg pūkas. Atrodo, nieko neveikėm, tiesiog bendravom, juokėmės, rašėm, rašėm laisvai, rašėm įvairius Rolandos duotus pratimus.

Visą laiką jaučiausi tarsi ne rašau, o žaidžiu, kad rašau. Rolanda nepiršo jokių ribojančių taisyklių, tik taikliai ir beveik nepastebimai vedė išsiplėtimo link.
Kai pradėjome rašyti kvantinio rašymo pratimus, pajutau, kad durys atsivėrė.

Naujas tikroves ėmiau kurti čia pat, berašant. O Rolanda ragino – rašykite plačiau, aukščiau, eikite ten, kur dar niekada nebuvote.

Po valandos tokio rašymo suvokiau, kad sukūriau save iš naujo.

Įrašiau į materiją tai, apie ką retai išdrįsdavau pasvajoti. Kas plaukiojo tik idėjų ir nuojautų lygmenyje, tapo mano tikrove. Berašydama aš ja patikėjau. O tai svarbiausia manifestacijos dalis.

Dabar tik veikiu ir stebiu, kaip viskas realizuojasi gyvenimo tėkmėje.

Ačiū Rolanda, kad daliniesi, tuo, kas teka per Tave!

AISTĖ JUŠKĖ

Rašymo savaitgalio Palangoje „Susitikimas su Vidiniu Meistru” dalyvė.

Patiko? Pasidalink: