Turiu dvi tėvynes – Lietuvą ir Indiją. Vienoje gyvena mano kūnas, kitoje – mano širdis. Kartais įvyksta jų susiliejimas – kelioms savaitėms ar mėnesiams, kada iškeliauju ten….


Įkvepiu Indijos ir vėl grįžtu namo – kurti, integruoti jos dvasią Lietuvoje. Nes kuo toliau, tuo aiškiau suprantu, jog visos didžiosios meilės yra duotos tam, kad pajaustume ypatingą būseną ir paskui jos ieškotume, mokytumės ją kurti patys ten, kur mus, kaip medžius “pasodino” Dievas…


Indija man tapo kelionės į Dievą pradžia, čia aš labiau nei niekur kitur iki tol pajutau Dievo alsavimą – nepaprastai atviruose žmonėse, paprastume, ir tikriausiai pirmą kartą patyriau buvimą čia ir dabar, o paskui vis bandydavau jį prisišaukti, būdama namie…


Pirmoji mano kelionė į Indiją įvyko 2009 m. Po to gyvenimas keistis pradėjo tarsi mostelėjus burtų lazdele… Tai, kas buvo stabilu, tapo trapu, kas buvo atgyvenę – sugriuvo.


Per tas vidines piligrimystes supratau banalią tiesą, kad Dievas yra absoliučiai visur. Tik reikia suderinti savo dažnius su jo dažniais. ir kad Indija gali būti visur. Ir namuose taip pat.

Tik reikia išmokti tuos dieviškus dažnius transliuoti ten, kur esi. Išmokti nepamiršti jų, o pamiršus – turėti vidinės jėgos vėl juos savyje atgaminti..

Video iš 2018 m. Laimingų moterų kelionės į Pietų Indiją:

Artimiausia kelionė į Indiją 2020 02 26-03 11: https://www.facebook.com/events/338606206795236/

Patiko? Pasidalink: