Kelionė  vyks 2024 m. preliminariai rugsėjo pirmas dvi savaites. Trukmė – 10 arba 14 dienų (pasirinktinai).

Tai – ne pažintinė, o organizmą detoksikuojanti, atjauninanti ajurvedinė kelionė. 

Tai reiškia, kad joje mes koncentruosimės į savo fizinį kūną ir, padedant ajurvedos gydytojams, didžiulei profesionalių masažuotojų komandai, darysime viską dėl savęs brangiausių:) Kad būtume gražios/gražūs, lieknos/liekni, sveiki/sveikos.

Dr. Franklino pančakarmos centras – ne kartą su mano grupėmis iš Lietuvos išbandyta vieta. Šiame centre dirba įkūrėjo,  dr. Franklino dukra su vyru. Puikūs žmonės ir puiki vieta.

Jų – kryptis – tradicinis klasikinis ajurvedinis gydymas, tai yra visų mūsų kūno struktūrų detoksikacija, išvalymas patikrintais ir organizmui visiškai nekenksmingais būdais.

Atkreipiu dėmesį, kad šis centras laikosi klasikinių ajurvedinio gydymo tradicijų ir popso čia nėra:)

Nuvykus į piečiausią Indijos valstiją, Keralą, kur vyks mūsų grožio ir sveikatos procedūros, pasistengisime atrasti laiko ir nuvykti prie Keralos kanalų, kurie vadinami Indijos Venecija bei paplaukioti ten laivais. 

Bus galima suorganizuoti išvykas prie Norų medžio, į Šyvos šventyklą su gigantiška skulptūra, dramblių rezervatą, š piligrimų pamėgtą miestą Kanjakumarį, kur susitinka dvi jūros  ir pan. 

Kur nuvykti ir ką pamatyti vietoje, tikrai yra, tik laiko reiks kažkaip atrasti, nes detoksikacinė programa gana įtempta, trunka apie 3-4 val per dieną ir visiems skirtingu laiku:) Ne visuomet lengva suderinti.

DĖMESIO! 

1. Tikslų laiką ir kitas kelionės detales pranešiu netrukus.

2. Į kelionę gali vykti ir vyrai:)

3. Šįkart galima rinktis 10 dienų trukmės ajurvedinį gydymą (tinka pabandymui, jeigu vykstate pirmąjį kartą neturite jokių rimtesnių negalavimų) arba  14 dienų ajurvedinį gydymą (tinka, jeigu norite gilesnio sveikatinimo, jei ne primą kartą, turite rimtesnių negalavimų).

4. Galima rinktis, kokiame kambaryje norite gyventi: su kondicionieriumi ar  be (rekomenduoju be jo, nes taip geriau gydantis ajurvediškai, o ir nereikia kondicionieriaus rugsėjį; dviviečiame ar vienviečiame kambariuose; paprastame standartiniame kambaryje, (nėra kondiciuonierių juose), deluxe kambariuose arba kotedže. Kainas pasakysiu, kai žinosiu tikslius jūsų poreikius, nes kiekvienas variantas – skirtinga kaina.

5. NAUJIENA! Mini pažintiniai turai! Šalia ajurvedinės programos išįkart pasiūlysiu ir papildomą pažintinio turo paketą. Planuojami 2 tipų penkių naktų mini turai. 

Vienas turas – į pietus (Kočis/Madurai, Munaras (arbatos plantacijos), Alepė (plaukiojimas laivais, prieskonių turai, pažintis su vietiniais amatais ir  gyvenimu), Trivandrumas.

Antras turas – į šiaurę (Delis, Agra (Tadž Machalas), Delis (pasivažinėjimas rikša, Paukščių parkas), kelionė traukiniu į Varanasį, ugnies ceremonija Aarti prie Gangos, ryto pasiplaikiojimas po Gangą, ekskurisja po Varanasį, Trivandrumas.

PASTABA. Vienas iš minėtų turo variantų preliminariai vyks iki pančakarmos pradžios ajurvedos klinikoje, tad į Indiją tektų atskristi maždaug savaite anskčiau.

Įvyks tas turas, į kurį bus daugiausiai norinčių:) Lydėsiu aš. Keliaujančių skaičius – 2-6 žmonės.

Taigi, kas norės, ne tik pasirūpins sveikata, bet ir galės labiau pažinti Indiją, aplankyti pačias įspūdingiausias Indijos vietas. Visa informacija – jau netrukus.

INFORMACIJA. Jeigu turite klausimų, rašykiteel. paštu: roluko@gmail.com 

PRAŠAU UŽPILDYTI ŠIĄ ANKETĄ, JEIGU PUOSELĖJATE NORĄ VYKTI Į BŪTENT TOKIO POBŪDŽIO KELIONĘ RUGSĖJĮ.

REGISTRACIJOS FORMA: https://bit.ly/3SebgKt

Registracijos anketos pilldymas jūsų niekaip neįpareigoja.

Trumpoji registracijos anketos nuoroda, jeigu norite ja pasidlainti su draugais: 


VISA INFORMACIJA, KURIĄ PATEIKĖTE REGISTRACIJOS FORMOJE YRA SKIRTA TIK ŠIOS KELIONĖS ORGANIZAVIMO KLAUSIMAMS SPRĘSTI IR NIEKUR KITUR NEBUS PANAUDOJAME!!!

REKVIZITAI ATLIKT PAVEDIMUI:

Gavėjas: VšĮ “Žinių Namai”

Sąskaita: LT 877044060007752227

Įm. kodas:  302584770

Paskirtis: Avansas už renginį Indijoje

Patiko? Pasidalink: