“Gyvenkite su jausmu, kad jūsų gyvenimas yra unikalus, o jūs atėjote tokio unikalus perėjimo metu, kad būtinai turite pakliūti ten. 

Jeigu pasiduosime baimei, ji  gali net vakcinuotą žmogų parklupdyti”,- teigia rusų astrologė ir be galo šviesi asmenybė SVETLANA DRAGAN.

Naujas tekstas, parašytas, remiantis vienu paskutiniųjų jos video, kurį rasite teksto apačioje.

Žemė prašo atsako

Žemė atsinaujina ir jai reikia persitvarkyti bei prisitaikyti prie naujo dažnio. Visos fizinės ir organinės sistemos, esančios Žemėje, taip pat persitvarko.

Gal ir keistai nuskambės, tačiau sitaucija su virusu būtent tam ir skirta. Visi tie įvykiai ir tai, kas vyksta su žmonėmis, tų įvykių dėka, keičia žmogaus DNR, kad mes lengviau ištvertume perėjimą į kitą realybę.

Tas perėjimas – labai sudėtingas procesas, ir jis  reikalauja, kad ir žmogus persitvarkytų. Tai – būtinybė.  Žemė, kylančių vibracijų pagalba, nori pažadinti kaip galima daugiau žmonių tai realybei, į kurią mes pamažu keliaujame.

Nėra jokio tikslo naikinti žmoniją. Tačiau žmonija šią temą supranta savaip ir eksploatuoja ją savaip. Būtent, eksploatuoja. 

Vibracinė žemės pertvarka reikalauja iš žmogaus tam tikro vibracinio atsako.  Tas atsakas ir yra svarbiausias –  gyvensime toliau, ar susinaikinsime?

Šis vibracinis atsakas yra žmonijos pasirinkimas. Jeigu norime į tą naują realybę, turėtumėme nepasiduoti veikiami žemų dažnių, kurie dabar dominuoja. 

O dėl ko tie žemi dažniai dabar tokie aktyvūs? Kodėl dabar taip sunku, o daug kam – net labai baisu gyventi?

Žemė turi pamažu išnaudoti sukauptus žemų dažnių likučius, kad  išlaikytų pusiausvyrą ir neįvyktų momentinis perėjimas į kitą realybę.

Nes toks perėjimas reikalauja arba kokio nors didžiulio kolapso, ir tada mums visiems būtų galas, nes tą didžiulę jėgą palaikytų ir visi gamtos procesai. 

Kad būtų išlaikytas lėtas perėjimas į naują realybę, į naują erdvę, į naują fizinį, emocinį, psichologinį, kitokios sąmonės pasaulį, Žemei reikia laiko ramiai persitvarkyti. 

Nereikia kovoti

Mes dabar esame žemų dažnių sutirštėjimo procese. Tai mus labai slegia. Tačiau tik nuo mūsų priklauso, kaip mes tai reaguosime.

Jeigu pakanka jėgų ir supratimo, nereikia kovoti su tuo, kas dabar vyksta. Žemė iš mūsų prašo ne kovos, o vidinio sąmoningumo, suvokimo, priėmimo, džiaugsmo.  Džiaugsmo, matant vienas kitą, meilės džiaugsmo, kai suprantame, jog mes, tokie daugiaplaniai sutvėrimai ir Žemėje gyvename būtent šiuo metu. 

Tai formuoja aukštesnį dažnį visoje aplinkoje, nes iš žmogaus ateina aukštesnio dažnio atsakas. Žmogus savo būsena duoda signalą Žemei, kad jis pasiruošęs, su juo viskas gerai.

Iš tiesų nėra tokio matavimo prietaiso, kuris parodytų, kokios mūsų vibracijos – aukštos, ar nelabai. Tas matavimo prietaisas yra mūsų viduje, mūsų sieloje, mūsų esmėje. 

Jeigu mes savyje jaučiame tą pozityvumo bangą, jeigu esame džiugūs, nuoširdūs – tai ir yra svarbiausia.  Pati didžiausia užduotis – pajausti tą šilumą, kurią mums dovanoja, Žemė, žmonės, esantys šalia. Nederėtų pykti, jeigu kažkas vyksta ne taip, kaip norėtume.

Matykit artipilnę stiklinę

Jūsų kelyje gali pasitaikyti žmonių,  kurie norės į savo siužetus įtraukti ir jus – kad supyktumėte, išsigąstumėte. Jeigu sunku neįsitraukti, norisi reaguoti automatiškai, reikia bandyti su savimi susitarti ir tam nespasiduoti. 

Daugeliui šis metas atrodo žiaurus. Nes išeina tiek daug žmonių. Labai gerų žmonių. Tačiau, matyt, taip reikia, tokie dabar vyksta procesai, mes jų negalime sustabdyti. 

Klausimas vienas – ar jūs įsiliejate į tą lauką, kuris suderintas naujam Žemės gyvavimo etapui? Ar jūs tam neprieštaraujate savo jausmais bei veiksmais, tam aukšto dvasingumo laukui?

Taip, yra žmonių, kurie negali susitaikyti su šia situacija, tačiau ir juos reikia suprasti. Nėra gerų ir nėra blogų žmonių. Mes visi vienodi. Kažkam pakanka optimizmo, o kiti ieško blogiausio ir ant to stato savo ir kitų gyvenimą. Kai kam ta pati stiklinė iki pusės tuščia, o kai kam – iki pusės pilna…

O gal imkime ir pradėkime gyventi pagal antrąjį variantą, kai stiklinė pusiau pilna?

Užpildykime tą pusiau pilną stiklinę džiaugsmu ir meile. Ir negalvokime, kad viskas dabar dugne.

Jungiklis paspaustas

Kito kelio nėra. Didingoje Vandenio eroje, į kurią pereiname, nebelieka to prie žemės prispausto žmogaus sąmonės. Gimsta visai kitas esaties suvokimas. Esame kviečiami pakelti akis, su pasitikėjimu žvelgti į Kosmosą.

Na, o jeigu vis dar kuičiamės pažemiui ir mūsų nedomina aukštesni dalykai….

Būkite tikri, tai, kas vyksta, ne žmonių sugalvota, tai aukščiausių jėgų sprendimas. Turime suprasti, kad tie globalūs procesai Žemėje, – labai subtilus dieviškųjų jėgų inspiruotas pokytis, leidžiantis mums be kraujo praliejimo praeiti šį sudėtingą procesą. 

Kažką suprasti, kažką išgirsti. Tačiau, deja,  yra ir pasipriešinimo, yra bandymų judėti senuoju keliu. Ir tokių žmonių daug, kažką šie procesai gali erzinti, tačiau, pasikartosiu: kiekvienas renkasi pats, kuriuo keliu eiti.

Gal kažkam atrodo, kad kalbu kažkokius keistus dalykus, tačiau tikiu, kad dauguma žmonių supranta, apie ką aš.

Daugybė žmonių  jaučia, jau praregėjo, gal tik ne iš karto pavyksta save perjungti. Tačiau Žemė keičias ir  ji pasiims su savimi tuos, kurie dera su ja. Ne aš tai sugalvojau, tai Žemės pasirinkimas, o ji yra gyva tiek pat, kiek gyvas ir mūsų kūnas.

Tas žemų dažnių laikotarpis dar šiek tiek užsitęs. Tačiau gruodžio 21 d. bus (video pokalbis vyko iki šios datos.- Vert. pastaba) paspaustas jungiklis ir mes pajudėsime kita kryptimi.

Teks pasirinkti

Apie kažką kalbėti lengva, atsidurti situacijoje – sunku. Tačiau daugumai mūsų teks padaryti labai  griežtą pasirinkimą.  Arba eiti su sistema, arba iš jos išeiti. Išeiti baisu, nes tai susiję su finansiniu aprūpinimu ir panašiais dalykais.  Deja, negaliu padaryti pasirinkimo už tuos žmones, kurie dabar turės spręsti tuos klausimus. Kaip ir minėjau, čia – kiekvieno individualus pasirinkimas.

Ta žmonių poliarizacija, išsisluoksniavimas pasireikš keliais lygmenimis. Technologiniame, ideooginiame, tikėjimo ir t. t.

Pirmosios pokyčius turėtų pajausti tos sferos, kurios dabar aktualiausios – išsilavinimo, švietimo – tai stipriai keisis.

Taip pat, medicinos tema – ar tai, kuo mus gydo, iš tiesų mus išgydo, o gal kūnas gauna dar didesnės žalos? Ar maitina tuo maistu, kuris neša naudą, o gal – tik susargdina? 

Aš manau, kad  situacija su virusu gali užsitęsti iki kovo mėnesio. Jeigu yra galimybė , reiktų kaip nors “pratempti” šį laikotarpį, palaukti pavasario ir nedaryti svarbių sprendimų, galinčių pakenkti sveikatai, nors daroma su tikslu ją apsaugoti.

Aš nieko nežinau apie vakcinų tyrimus ir dabar kalbu ne apie tai. Kalbu apie kiekvieno žmogaus pasirinkimą. Ar mes dalyvaujame senosios sistemos žaidimuose, ar ne?

Tai – labai asmeninis klausimas.

 Gyvensim pagal naujus dėsnius

Kuo tikrai mes turime labai rūpintis, tai savo būsenomis, mintimis. Jeigu organizmas  kupinas optimizmo, noro gyventi, dėkingumo, – tai labai daug ką gali pakesti.

Kai žmogus serga, sutiliąjame lygmenyje susikuria toks vibracinis išsiderinimas. Po kurio laiko jis keliauja giliau ir įsitvirtina fiziniame kūne. Tačiau jeigu mes savo subtiliame pasaulyje formuojame “aš myliu gyvenimą ir visus kurie šalia”, tai gali pakeisti, perkoduoti bet kokią žemų dažnių informaciją.

Gyvenkite su jausmu, kad jūsų gyvenimas yra unikalus, o jūs atėjote tokio unikalus perėjimo metu, kad būtinai turite pakliūti ten. Jūs prisimenate, kad šito labai norėjote. Jeigu pasiduosime baimei, ji  gali net vakcinuotą žmogų parklupdyti.

Mes juk su Žeme sinchronizuojamės pagal mūsų sąmonę. Ir Žemė jaučia tai, nes jai tokie žmonės reikalingi. O kiti – nereikalingi. Tai net ne žmogaus proto, o mūsų sielos noras. Tai ji renkasi – vibruoti tokiu ar kitokiu dažniu. Elgtis vienaip ar kitaip. Tai ji sprendžia, ar mes būsime sveiki, ar mes gyvensime,  ar ne. 

Mūsų civilizacija, žmonija “persikrauna”. Ir mes turėsime gyventi pagal naujus dėsnius. Gyvename tokiu metu, kai baimės išvešėjimas yra maksimalus. Ypač tai stipriai reiškėsi  lapkritį, o dabar mes jau pereiname į naują suvokimo juostą.

Tačiau, kai tik  gruodžio 21 d. įvyks persijungimas, kai bus pasaustas tas svarbus jungiklis, greitai viskas persitvarkys pagal naujos epochos dažnius. 

Kaip tai vyks – nežinau, tačiau jau dabar eina visiškai kitos energijos. Technologijų progresas  tęsis, tačiau jis bus pagrįstas kitomis vertybėmis, nei buvo iki šiolei. Taps svarbu, ne ką darome, o dėl ko? Kokią prasmę į tai įdedame, ką darome?

Prasmių  paieškos tapas svarbiausia vertybe, o ne klausimas, kaip sukurti kokią nors technologiškai itin pažangią platformą.

DAUGIAU S. DRAGANT TEKSTŲ:

S.Dragan: „Kuo labiau verčia bijoti, tuo mažiau tai reikia daryti”

Astologė Svetlana Dragan: „Mes – signalų išų aukščiau atspindžiai”

ŽINUTĖ SKAITYTOJUI. Daugiau mano tekstų FB profilyje Rolanda Lu , FB grupėje Šviesūs kambariai, FB puslapyje Sąmonės revoliucija , tinklaraštyje www.rolandalu.krabasdirba.lt, kurį kviečiu prenumeruoti, svetainėje www.laimingosmoterys.lt 

Jei patiko šis tekstas, – dalinkitės su kitais, paspauskite širdelę, komentuokite – man labai svarbus atgalinis ryšys. 💚

Taip pat mano tekstus ir kitą visuomeninę veiklą galite paremti, pervesdami Jums priimtiną mokestį į šią sąskaitą: LT87 7044 0600 0775 2227. Gavėjas: VŠĮ ”ŽINIŲ NAMAI”

ŠIRDINGAI DĖKOJU💚

Patiko? Pasidalink: